14 تصویر زمینه جالب GTA 6 (4K) برای رایانه شخصی و موبایل

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 14 تصویر زمینه جالب GTA 6 (4K) برای شخصی و موبایل همراه ما باشید

ضرب المثلی وجود دارد که می گوید چیزهای خوب به سراغ کسانی می آیند که صبر می کنند و هیچ نمونه ای بهتر از GTA 6 وجود ندارد. حتی اگر از انتشار فاصله داشته باشیم، تریلر ثابت می کند که این بازی تمام رکوردها را خواهد شکست و معیار جدیدی ایجاد خواهد کرد. ، مشابه دیگر عناوین فرنچایز GTA. اگر می‌خواهید با برخی والپیپرهای GTA 6 آشنا شوید . این پست مجله هشت پیک را از دست ندهید

GTA 6

با وجود اینکه اعلامیه GTA VI منتشر شده است، این بازی همچنان در حدود سال 2025 برنامه ریزی شده است و تاریخ انتشار آن هنوز تایید نشده است. با این حال، اکنون که تریلر رسمی آن منتشر شده است، در ماه های آینده بیشتر در مورد بازی خواهیم دید. تا آن زمان، این تصاویر پس زمینه جالب را بررسی کنید.

 

1. والپیپر جیسون و لوسیا در GTA 6

بیایید با نگاهی به والپیپرهای GTA 6 با شخصیت های اصلی GTA 6، جیسون و لوسیا شروع کنیم. با نگاهی به تریلر، کاملاً واضح است که لوسیا و جیسون از دو نفر بدنام بانی و کلاید، دو زوج واقعی که به‌خاطر یک سری سرقت‌های بانکی، قتل‌ها و آدم‌ربایی‌ها در دهه 1930 شناخته شده بودند، الهام گرفته‌اند.

1. GTA 6s Jason and Lucia Wallpaper1. GTA 6s Jason and Lucia Wallpaper

عاشقانه آنها اساس بسیاری از فیلم ها، آهنگ ها، موزیکال ها و اکنون برای بازی GTA بوده است. این تریلر نشان می داد که این دو در خیابان های لئونیدا مشغول جنایتکاری بودند. ما همچنین می دانیم که برخی موقعیت ها لوسیا را توسط مجریان قانون دستگیر کردند.

ما هنوز درباره قهرمان مرد، جیسون، اطلاعات بیشتری نداریم. نام او به طور رسمی تایید نشده است. صرف نظر از این، اگر قبلاً از طرفداران این شخصیت ها هستید، در اینجا یک تصویر زمینه عالی برای شما وجود دارد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه دریافت لیست مدیران محلی در رایانه ویندوز

 

2. تصویر زمینه شخصیت اصلی جیسون جی تی ای 6

علاوه بر لو رفتن، اطلاعات رسمی تایید شده زیادی در مورد جیسون در بازی وجود ندارد. با این حال، تایید شده است که جیسون در کنار لوسیا یک شخصیت قابل بازی خواهد بود. اگر از قبل این شخصیت را دوست دارید، آن را با والپیپر جیسون نشان دهید.

2. تصویر زمینه شخصیت اصلی جیسون جی تی ای 62. تصویر زمینه شخصیت اصلی جیسون جی تی ای 6

 

3. GTA 6 Female Protagonist Wallpaper

بعد از بازی های اولیه، تا قبل از GTA 6، یک قهرمان زن در بازی GTA ندیده بودیم. شکی نیست که بسیاری از گیمرها از قبل طرفدار او هستند. اگر شما در میان آنها هستید، در اینجا یک تصویر زمینه جالب لوسیا وجود دارد.

3. GTA 6 Female Protagonist Wallpaper3. GTA 6 Female Protagonist Wallpaper

4. GTA 6 Lucia Wallpaper

بازی‌های GTA معمولاً به خاطر هنر دوبعدی خود معروف هستند که معمولاً بسیار جالب هستند. اگر از طرفداران چنین والپیپرهایی هستید و تیم لوسیا هستید، مطمئن هستیم که این والپیپر را دوست خواهید داشت.

4. GTA 6 Lucia Wallpaper4. GTA 6 Lucia Wallpaper

این والپیپر حال و هوای معمول GTA Rockstar است. این والپیپر دارای یک غروب دنج فلوریدی با قهرمانان GTA در بالای لوگو است. و ما نسبت به این یکی تعصب داریم.

5. تصویر زمینه GTA 6 با لوگو و شخصیت های اصلی5. تصویر زمینه GTA 6 با لوگو و شخصیت های اصلی

6. GTA 6 Car Wallpaper

GTA 6 مجموعه عظیمی از ماشین‌ها را نوید می‌دهد که شبیه ماشین‌های واقعی هستند. همچنین می توانیم ماشین های زیادی را از بازی GTA Vice City ببینیم. آن را با موتور فیزیک شگفت انگیزی که با GTA 6 معرفی خواهند کرد ترکیب کنید. رانندگی در بازی فوق العاده سرگرم کننده خواهد بود. اگر صحبت از آن شد، اگر از طرفداران خودروهای اسپرت در بازی هستید، در اینجا یک تصویر زمینه برای شما آورده شده است.

6. GTA 6 Car Wallpaper6. GTA 6 Car Wallpaper

7. والپیپر GTA 6 Police Chase

هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم یک بازی GTA را بدون ارتکاب جرم و تعقیب پلیس انجام دهیم (همچنین، لطفاً پس از انجام بازی هرگز برای ارتکاب جنایت در زندگی واقعی الهام نگیرید). با این حال، اگر از تعقیب و گریز پلیس در بازی هیجان زده هستید، این والپیپر این هیجان را به تصویر می کشد.

7. والپیپر GTA 6 Police Chase7. والپیپر GTA 6 Police Chase

8. GTA 6 Leonida Dynamic Weather

اگر تریلر GTA 6 را تماشا کرده باشید، با آب و هوای زیبای لئونیدا، شهر الهام گرفته از فلوریدا در بازی باز می شود. آیا آن شهر زیبا را روی صفحه نمایش خود نمی خواهید؟ اگر بله، این والپیپر را با استفاده از لینک زیر دانلود کنید.

8. GTA 6 Leonida Dynamic Weather8. GTA 6 Leonida Dynamic Weather
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه مشخصات رایانه شخصی خود را در ویندوز 11 بررسی کنیم

9. والپیپر GTA 6 Biker Gang

دوچرخه سواران بخشی از بازی های GTA هستند. ما حتی یک DLC اختصاصی برای GTA 4 دریافت کردیم که شگفت انگیز بود. با GTA 6، ما حتی می‌توانیم دوچرخه‌سواران خاکی را ببینیم، و مطمئناً سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد.

9. والپیپر GTA 6 Biker Gang9. والپیپر GTA 6 Biker Gang

10. GTA 6 Leonida Girl Wallpaper

به غیر از لوسیا، دختر دیگری نیز مورد توجه گیمرها قرار گرفت. دختری که با دوچرخه سواران رالی گلی دیده می شود. اگر قبلاً از طرفداران او هستید، در اینجا یک تصویر زمینه برای شما آورده شده است.

10. GTA 6 Leonida Girl Wallpaper10. GTA 6 Leonida Girl Wallpaper

11. والپیپر لوگوی GTA 6

GTA 6 دنیای کاملا جدیدی را به ارمغان می آورد و نمی توان آن را به عنوان یک تصویر زمینه منفرد توصیف کرد. با این حال، همه آنها را می توان با لوگو بیان کرد که تقریباً یک دهه است منتظر دیدن آن هستیم.

11. والپیپر لوگوی GTA 611. والپیپر لوگوی GTA 6

12. هنر جلد شخصیت های اصلی GTA 6

کاور آرت رسمی برای GTA 6 شگفت انگیز است. ما می توانیم جیسون و لوسیا را در کنار هم ببینیم، احتمالاً در حین ماموریت. واقعاً از هنر مشهود است که آنها در کنار یکدیگر هستند. اگر از طرفداران این دو هستید، باید این والپیپر را بررسی کنید.

12. والپیپر هنری روی جلد قهرمان GTA 612. والپیپر هنری روی جلد قهرمان GTA 6

13. GTA 6 Leonida Sky Wallpaper

شکی نیست که آسمان لئونیدا واقعا زیباست. رنگ ها و صداها شگفت انگیز است. اگر می‌خواهید روی صفحه‌نمایشتان باشد، این تصویر زمینه را بررسی کنید.

13. GTA 6 Leonida Sky Wallpaper 113. GTA 6 Leonida Sky Wallpaper 1

14. والپیپر GTA 6 Palms

نخل ها جدا از آسمان زیبایشان، آسمان را زیباتر می کنند و لئونیدا. ما معتقدیم که این کف دست ها صفحه نمایش شما را نیز زیباتر می کنند.

14. والپیپر GTA 6 Palms14. والپیپر GTA 6 Palms

15. جیسون و لوسیا در عمل

در میان بسیاری از صحنه های عالی، مورد علاقه ما زمانی بود که این زوج به مغازه ای حمله کردند، احتمالاً برای غارت آنها. و بدیهی است که ما یک تصویر زمینه عالی از آن ساختیم.

15. جیسون و لوسیا در عمل15. جیسون و لوسیا در عمل

16. لوگوی GTA VI با پس زمینه مشکی

شکی نیست که Rockstar Games آن را با لوگوی GTA میخکوب کرده است. اگر دستگاهی با صفحه نمایش OLED دارید، با این والپیپر آن را زیباتر کنید! در میان دیگر والپیپرهای GTA 6 که ارائه کرده‌ایم، این به شما کمک می‌کند تا در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید زیرا فقط قسمت خاصی از صفحه را روشن می‌کند.

16. لوگوی GTA VI با پس زمینه مشکی16. لوگوی GTA VI با پس زمینه مشکی

هیجان زده برای GTA 6

بله، ما هنوز چند ماه با GTA 6 فاصله داریم، اما به یاد داشته باشید که بیش از یک دهه برای آن صبر کرده بودیم، و اکنون تنها چند ماه دیگر باقی مانده است. بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که برای بازی دهه هیجان زده شویم. ما امیدواریم که این تصاویر پس زمینه GTA 6 نقش مهمی در افزایش هیجان شما برای بازی داشته باشد.

امیدواریم از این مقاله 14 تصویر زمینه جالب GTA 6 (4K) برای رایانه شخصی و موبایل مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *