گوگل 880000 ساعت پیکسلی را در سه ماهه چهارم 2022 عرضه کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

گوگل اولین ساعت هوشمند خود را در اکتبر 2022 راه اندازی کرد و این دستگاه بسیار مورد استقبال قرار گرفت. از آنجایی که گوگل واقعاً اعداد خود را فاش نمی کند، تشخیص عملکرد پیکسل واچ دشوار است. خوب، به لطف Canalys، ما می دانیم که این شرکت چند واحد توانسته است ارسال کند.

اکنون، یک نکته قابل توجه این است که بین واحدهای “ارسال شده” و واحدهای “فروش” تفاوت وجود دارد. مردم گاهی اوقات می توانند این اصطلاحات را با هم ترکیب کنند. اگر گزارشی می‌بینید که به واحدهایی اشاره می‌کند که یک شرکت ارسال کرده است، به تعداد واحدهایی اشاره دارد که برای فروش به خرده‌فروشان ارسال کرده است. این عدد به تعداد دستگاه هایی که توسط مصرف کنندگان خریداری شده است اشاره نمی کند.

اعداد و ارقام می گوید که گوگل 880000 ساعت پیکسل در سه ماهه چهارم 2022 فروخته است.

در مجموع، بازار پوشیدنی ها در موقعیت خوبی قرار ندارد. در سه ماهه آخر سال 2022، شاهد کاهش 18 درصدی نسبت به سه ماهه چهارم 2021 بودیم. با این حال، به لطف پیکسل واچ و کاهش شدید فروش ساعت های گلکسی سامسونگ، گوگل در واقع توانست در جایگاه دوم از نظر عرضه گوشی های هوشمند قرار گیرد.

در مجموع، گوگل توانسته بود حدود 4 میلیون ساعت هوشمند در سه ماهه گذشته عرضه کند. با این حال، آن‌ها همه ساعت‌های پیکسل نیستند. به یاد داشته باشید، گوگل همچنین مالک فیت بیت است. بنابراین، بیشتر آن محموله ها ساعت های Fitbit بودند. اما، به اعتبار Pixel Watch. Fitbit در سه ماهه گذشته شاهد کاهش 25 درصدی بود. بنابراین، قابل توجه است که پیکسل واچ توانست این افت را جبران کند.

بنابراین، سه ماهه گذشته، گوگل 880000 واحد پیکسل واچ را ارسال کرد. این حدود 7 درصد از تعداد واحدهای اپل واچ ارسال شده است، اما هنوز برای دستگاهی که هنوز کاملاً جدید است، رقم قابل توجهی است. در سه ماهه چهارم راه اندازی شد، بنابراین با کمی ضعف شروع شد.

با این حال، این ساعت صدای خوبی پیدا کرده است. ظاهراً باید اعداد بهتری را برای سه ماهه اول 2023 ببینیم، زیرا مردم زمان بیشتری برای مطالعه در مورد این ساعت داشته اند و برای آن صرفه جویی می کنند. اگر می خواهید در مورد آن بیشتر بخوانید، می توانید بررسی زیر را بررسی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *