مایکروسافت دریچه‌هایی را برای برنامه‌های اندروید در ویندوز باز می‌کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

لپ تاپ ویندوزی HP Dragonfly Pro 14 در نمایشگاه CES 2023 5

ادگار سروانتس / Android Authority

TL; DR

  • آمازون فروشگاه برنامه خود را به روی همه توسعه دهندگان باز کرده است و به هر برنامه ی اجازه می دهد در کار کند.
  • با این حال، این احتمال وجود دارد که بسیاری از توسعه دهندگان این موضوع را نادیده بگیرند.
  • تا امروز، بیش از 20000 موجود است که در مقایسه با بیش از 3.5 میلیون اپلیکیشن موجود در پلی استور، بسیار ناچیز است.

مایکروسافت در سال 2021 با اعلام اینکه ویندوز 11 از برنامه های اندروید پشتیبانی می کند، دنیای فناوری را شگفت زده کرد. با این حال، زمانی که این ویژگی در نهایت عرضه شد، به لطف فروشگاه Appstore آمازون برای ادغام با ویندوز، تنوع برنامه ها بسیار کم بود. علاوه بر این، آمازون و مایکروسافت دسترسی به فروشگاه را برای گروه کوچکی از توسعه دهندگان محدود کردند.

با این حال، زمان نشان خواهد داد که آیا این واقعاً تفاوتی ایجاد می کند یا خیر. در حال حاضر، تنها حدود 20000 برنامه اندرویدی وجود دارد که با ویندوز کار می کنند. علاوه بر این، برنامه های اندروید فقط در 31 کشور روی ویندوز کار می کنند. در نهایت، کل ویژگی هنوز به طور رسمی پایدار نیست، مایکروسافت همچنان پشتیبانی از اندروید را یک ویژگی در پیش نمایش می‌نامد.

با بیش از 3.5 میلیون برنامه اندرویدی موجود در فروشگاه Google Play، واضح است که توسعه دهندگان عجله ای برای ارائه برنامه های خود به ویندوز نداشته اند. با این حال، با رفع تقریباً تمام محدودیت ها، امیدواریم به زودی شاهد افزایش چشمگیر پورت ها باشیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  9 بهترین راه حل برای اینکه اپلیکیشن الکسا آمازون در آیفون و اندروید کار نمی کند

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *