قاب Pitaka برای Pixel Fold سازگاری MagSafe را اضافه می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر Google Pixel Fold را خریداری کرده اید و به دنبال یک قاب نازک عالی بوده اید، خوب، Pitaka شما را پوشش داده است. MagEZ Case 3 مینیمالیستی این شرکت اکنون برای دستگاه در دسترس است و سازگاری MagSafe را به بسته اضافه می کند.

Pixel Fold به لطف قاب Pitaka از سازگاری MagSafe برخوردار است

این مورد واقعا نازک است، و با این حال پشتیبانی MagSafe را به معادله اضافه می کند. پیتاکا موفق شد آهن ربا را در پشت فشار دهد. این قاب در دو تکه یکی برای قسمت جلویی گوشی و دیگری برای پشت گوشی عرضه می شود.

پس از نصب این قاب، Pixel Fold شما اساساً با همه شارژرها و پایه‌های MagSafe شخص ثالث سازگار می‌شود. خب، اساساً تمام لوازم جانبی MagSafe شخص ثالث.

این مورد ممکن است نازک باشد، اما همچنین سخت است. پیتاکا در اینجا از الیاف آرامید 600D استفاده کرده است که نه تنها سبک وزن است و کمتر از یک میلی متر ضخامت دارد، بلکه کاملاً سخت است. در واقع گفته می شود که پنج برابر سخت تر از فولاد و پنج برابر سبک تر است. گویی این کافی نیست، این مورد نیز چنگال است.

این قاب به خودی خود در رنگ مشکی موجود است، اگرچه تعدادی لهجه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. گزینه های Twill، Overture و Rhapsody برای انتخاب در دسترس هستند.

این شرکت تعدادی لوازم جانبی MagEZ برای این کیف دارد

Pitaka همچنین تعدادی دیگر از لوازم جانبی MagEZ را برای همراهی با این کیف ارائه می دهد. لغزنده MagEZ، بسته باتری MagEZ، MagEZ Car Mount Pro/Lite، و MagEZ Card Sleeve. مورد اول به خصوص جالب است، زیرا هم پاوربانک است و هم پایه مغناطیسی.

توجه داشته باشید که MagEZ Case 3 برای Pixel Fold ارزان نیست. با توجه به مواد استفاده شده در اینجا، و عملکردی که ارائه می دهد، ممکن است برای شما ارزشش را داشته باشد.

MagEZ Case 3 برای Pixel Fold در صورتی که بخواهید آن را دریافت کنید 79.99 دلار به شما باز می گردد. می توانید از لینک زیر یکی را تهیه کنید.

خرید کیس Pixel Fold Pitaka (Pitaka)

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/RxJDGX
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *