شما فکر می کنید برنامه مشارکت کنندگان Reddit ایده بدی است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

عکس سهام Reddit 3

ادگار سروانتس / Android Authority

در هر صورت، ما می خواستیم بدانیم نظر شما در مورد برنامه مشارکت کنندگان Reddit چیست. ما یک نظرسنجی در خبر خود ارسال کردیم و این چیزی است که شما به ما گفتید.

آیا فکر می کنید برنامه مشارکت کنندگان Reddit ایده خوبی است؟

نتایج

در این نظرسنجی تا زمان نگارش فقط بیش از 900 رای شمارش شد و 80.1٪ از پاسخ دهندگان فکر کردند که برنامه مشارکت کنندگان Reddit ایده بدی است. چند نظر اشاره کردند که Reddit قبلاً مشکلاتی با هرزنامه و/یا ربات‌ها داشت و اشاره کرد که این برنامه مشکل را تشدید می‌کند.

رتبه دوم دور با 14.3 درصد آرا “شاید، بستگی به اعدام دارد.” در نهایت، تنها 5.6 ​​درصد از خوانندگان نظرسنجی احساس کردند که این واقعا ایده خوبی است.

این بدان معناست که کمتر از 20 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنند برنامه مشارکت کنندگان Reddit حداقل دارای پتانسیل است. این بدیهی است که هنوز اکثریت قریب به اتفاق خوانندگان مورد بررسی که فکر می‌کنند این ایده بدی است در انتظار رخ دادن است.

نظرات

  • پیتر: مثل اینکه ربات‌هایی که بارها و بارها یک مزخرف را پست می‌کنند مشکلی نبوده است، Reddit تصمیم می‌گیرد آن را حتی بدتر کند. آنها با هر تصمیمی که می گیرند پلت فرم خودشان را می کشند.
  • وس: این همان چیزی است که ما از طرف reddit آن را ناامیدی می نامیم. تردد آنها از اول جولای به شدت کاهش یافته است. آن‌ها باید واقعاً از اینکه همه به سراغ برنامه‌هایی مانند Lemmy می‌روند، عصبی می‌شوند.
  • پیتر اسمیت: با توجه به اینکه reddit چگونه وجود دارد و پایگاه کاربری آنها و هرزنامه های فراوان ربات، این یک ایده کاملا مضحک است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/hCuYFh
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *