سامسونگ در حال توسعه فناوری صفحه نمایش تاشو برای اپل است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی در حال توسعه فناوری صفحه نمایش تاشو برای اپل است
همراه ما باشید

به گفته Sammobile، سامسونگ به نوعی تایید کرده است که در حال کار بر روی یک فناوری صفحه نمایش تاشو در نظر گرفته شده برای محصولات اپل است.

وقتی صحبت از رقابت در بازار های هوشمند به میان می آید، اپل و سامسونگ اولین نام هایی هستند که به ذهن می رسد. غول آمریکایی و OEM کره ای رقبای سرسختی در بازار بوده اند. اما جای تعجب نیست که بدانید سامسونگ بیش از 70 درصد از پنل های OLED مورد استفاده در سری آیفون 14 را تولید می کند. همکاری اپل و سامسونگ ممکن است اکنون به نمایشگرهای تاشو گسترش یابد.

این اطلاعات از تصویری می آید که در کارگاه بررسی SID در سئول گرفته شده است. این تصویر نشان می دهد که Display در حال توسعه یک صفحه نمایش بزرگ تاشو برای اپل است. با این حال، این پنل تاشو ممکن است به جای گوشی هوشمند در لپ تاپ استفاده شود. بنابراین شاید تصور کردن نسل های بعدی مک بوک با نمایشگر تاشو دور از ذهن نباشد.

پانل های تاشو کارگاه بررسی SID سامسونگ

سامسونگ در حال کار بر روی صفحه نمایش تاشو برای اپل است

OEM کره ای تمام تلاش خود را می کند تا استانداردهای اپل را برای نمایشگر تاشو رعایت کند. اسلاید در رویداد SID Review نشان می دهد که فناوری جدید تاشو دوام بیشتری را برای صفحه نمایش ها به ارمغان می آورد و آنها را ضد ضربه برای افزایش مقاومت آنها می کند. عدم اطمینان به نمایشگرهای تاشو شاید یکی از دلایلی باشد که اپل هنوز آیفون تاشو عرضه نکرده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  سامسونگ گوشی آینده و بدون شکاف گلکسی زد فلیپ را به اشتراک گذاشته است

یکی از مدیران سامسونگ خاطرنشان کرد که تجاری سازی یک محصول تاشو برای اپل “ضروری” است. که می تواند منجر به موفقیت کل بازار شود. باید دید که نسل بعدی نمایشگر تاشو سامسونگ در مک بوک یا آیفون استفاده خواهد شد یا خیر. با این حال، دستگاه های تاشو آخرین روند بازار هستند و همه گزارش ها تمایل اپل را برای عرضه یک دستگاه تاشو تایید می کند.

البته، سامسونگ قبلاً تمایل تولیدکنندگان لپ‌تاپ را برای عرضه یک محصول تاشو «نمایش کامل» نشان داده است. با توجه به اینکه سامسونگ یکی از بزرگترین تامین کنندگان صفحه نمایش اپل است، ممکن است سرنخ هایی در مورد مک بوک تاشو ارائه دهد. احتمالا باید منتظر ماند تا اپل دوام نمایشگرهای تاشو ساخته شده توسط تولیدکنندگان شخص ثالث را تایید کند.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *