ریمپ ایسیو بسترن b30 درمرکز کاراک | تیونینگ بسترن b30

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر به دنبال ارتقا و بهبود عملکرد کلی خودرو بسترن b30 خود هستید ، بهترین راه ریمپ بسترن b30 می باشد . در طی ریمپ ایسیو این خودرو ، نه تنها به بهبود عملکرد خودرو خواهید رسید ، بلکه می توانید شاهد مزایای دیگری نظیر کاهش مصرف سوخت ، رفع تاخیر پاسخ دریچه گاز ، بهبود تعویض دهنده و افزایش شتاب و گشتاور بسترن خود باشید .

چرا ریمپ ایسیو در کارخانه انجام نمی شود؟

موتور خودروی شما به گونه ای ساخته شده است که عملکرد بیشتری نسبت به کف کارخانه داشته باشد. سازندگان با قدرت و گشتاور محدود آن را ایمن می کنند و هنگام نوشتن نرم افزار ECU تعمداً آن را محدود می کنند. یک ECU در کارخانه به گونه ای تنظیم شده است تا قابلیت های عملکرد خودرو را محدود کند. این ممکن است برای افزایش عمر خودرو، کمک به قابلیت سلامت یا محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای باشد. همچنین تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا نسخه‌های اقتصادی و دارای عملکرد بهتر همان مدل را در آینده با عنوان فیس لیفت عرضه کنند

بیشتر بخوانید : مقالات ریمپ

چرا ریمپ بسترن b30 را در کاراک انجام دهید ؟

  1. افزایش آنی و قابل مشاهده در عملکرد خودرو
  2. بهبود هزینه های خودرو بدون تاثیر بر انتشار CO2 خودرو شما
  3. یک راه مطمئن و اثبات شده برای بدست آوردن عملکردی بهتر از ماشین شما

بنابراین اگر قصد خرید یک ماشین جدید را دارید به این دلیل که ماشین شما به اندازه کافی سریع نیست، ابتدا ریمپ خودرو را در برنامه خود داشته باشید . امروز با مرکز کاراک تماس بگیرید تا در مورد ریمپ ایسیو بسترن b30 و ریمپ انواع خودروهای دیگر وقت رزرو کنید .

ریمپ ایسیو چگونه انجام می شود ؟

از ابتدای شروع صنعت اتومبیلرانی ، علاقه مندان به اتومبیلرانی ، خودروهای خود را با تنظیم موتورها، تغییر هندلینگ و افزودن وسایل کمکی آیرودینامیکی مانند اسپویلر ارتقا داده اند. ریمپ ایسیو موتور ، که گاهی اوقات به عنوان چیپ تیونینگ نیز شناخته می شود، یک روش مدرن برای افزایش عملکرد خودرو با اصلاح کامپیوتر داخلی آن است که به عنوان واحد کنترل الکترونیکی یا ECU شناخته می شود. در اواخر قرن بیستم، خودروسازان شروع به نصب واحدهای ECU روی خودروها کردند.

به این قطعات می توان از طریق پورت های تشخیصی روی برد (OBD) که به مکانیک ها اجازه می دهد لپ تاپ را به ECU وصل کنند تا مشکلات را تجزیه و تحلیل کنند، دسترسی پیدا کرد.

از پورت های OBD نیز برای ریمپ ایسیو موتورها استفاده می شود. بازنویسی تنظیمات پیش‌فرض ECU با تنظیمات جدیدی که برای بهبود عملکرد کلی خودرو برنامه‌ریزی شده‌اند، فقط چند دقیقه طول می‌کشد. سرعت و قدرت خودرو بلافاصله بهبود می یابد و موتور نیز پاسخگوتر خواهد بود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/UNa
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *