حتی کارمندان توییتر از Threads استفاده می کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حال حاضر، ما شاهد بزرگترین رقابتی هستیم که این دنیا شناخته است. نبرد بین دو پسر ثروتمند و پلتفرم های رسانه های اجتماعی آنها. این رقابت بین و Threads است. خب، طبق گفته The Daily Beast، به نظر می رسد که مردم واقعاً از Threads لذت می برند، حتی کارمندان خود توییتر.

مارک زاکربرگ چندی پیش با Threads عبور از خط 100 میلیون کاربر را جشن گرفت. این هم چشمگیر است و هم خیر، زیرا Threads اساساً از قسمت پشتی اینستاگرام خارج می شود. اگر یک حساب اینستاگرام دارید، یک حساب Threads دارید.

با این حال، به اعتبار Threads، به نظر می‌رسد که مردم با وجود ویژگی‌ها و الگوریتم‌های از دست رفته آن، از برنامه لذت می‌برند. این برنامه با گذشت زمان بهبود می یابد، بنابراین می توانید شرط بندی کنید که به زودی ویژگی های بیشتری کاهش می یابد. در عین حال، می توانید برای آزمایش ویژگی های جدید در برنامه بتا در فروشگاه Play ثبت نام کنید.

کارمندان توییتر به Threads دوخته شده اند

ایلان ماسک در جنگی صلیبی برای بد دهان این آخرین (و بزرگترین) رقیب در فضای میکروبلاگینگ بوده است. یک هفته پیش موضوعاتی به صحنه آمدند و در حال حاضر تعداد زیادی کاربر را جمع کرده است. اکثر این کاربران، حداقل در چند روز اول، وقت خود را صرف صحبت در مورد ایلان کردند.

Daily Beast یک نمونه تصادفی از 133 کارمند توییتر (طبق حساب LinkedIn آنها) انتخاب کرد و دریافت که 31 نفر از آنها به طور فعال در Threads بودند. این حدود یک چهارم حجم نمونه است و نشان می دهد که کارمندان توییتر مخالف استفاده از رقابت نیستند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  جنگ توییتر که شما نمی بینید

حتی استر کرافورد به Threads رفت و شروع به انتقاد از ماسک به خاطر رهبری او کرد. اگر کنجکاو هستید که کیست، او همان کسی است که ماه ها پیش با خوابیدن روی طبقه دفترش در دفتر مرکزی توییتر برای انجام کارهای بیشتر، تیتر اخبار را شکست. بدون توجه به این موضوع او را از شرکت رها کردند.

تعدادی از کارمندان توییتر که از Threads استفاده می‌کنند، تقریباً همین کار را انجام می‌دهند و در زمانی که در شرکت هستند، به رئیس خود (رئیس سابق، در مورد کرافورد) می‌روند. می توانید تصور کنید که برخی از آنها در زمان استراحت ناهار خود به نخ می کشند.

ایلان نمی داند … هنوز

ایلان هنوز به این خبر پاسخ نداده است. ما نمی دانیم وقتی میلیاردر از این موضوع مطلع شود چه خواهد کرد، اما زیبا نخواهد بود. فقط امیدوار باشید که او کارمندان خود را از استفاده از این پلت فرم منع نکند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/DhW
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *