توییتر به برخی از سازندگان مبلغ ۲۵ هزار دلار پرداخت کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایلان ماسک، مالک اعلام کرد بازگشت در ماه فوریه این پلتفرم شروع به اشتراک درآمد با سازندگان کرد. تا این هفته اطلاعات کمی در مورد این برنامه وجود داشت. و روز پنجشنبه توییتر آغاز شده به سازندگان واجد شرایط اطلاع دهد که ظرف 72 ساعت آینده پرداختی دریافت می کنند. برخی از آنها تا 25000 دلار پرداخت می کنند.

اکنون، این رقم در حال حاضر کمی تغییر کرده است، زیرا ماسک اظهار داشت که این پرداخت‌ها از زمانی است که او اعلام کرد در اوایل فوریه تا کنون (احتمالاً حدود 30 ژوئن). بنابراین این حدود پنج ماه پرداخت است. و معمولاً وقتی پلتفرم‌ها شروع به پرداخت می‌کنند، مبالغ بسیار بالاتر است و بعداً شروع به کاهش می‌کنند. بخشی از آن به این دلیل است که افراد بیشتری در جمع پول سهیم هستند. اما ممکن است این مورد برای توییتر صادق نباشد، زیرا بخشی از درآمد تبلیغات را به اشتراک می‌گذارد.

پس اینجا چه خبر است؟ خب، ماسک می‌خواهد توییتر را به یک شغل مناسب برای سازندگان تبدیل کند. بنابراین او بخشی از درآمد تبلیغاتی از پست‌ها و پاسخ‌ها را برای سازندگان به اشتراک می‌گذارد. با این حال، در حال حاضر فقط برای برخی از سازندگان در دسترس است.

الزامات این برنامه چیست؟

الزامات این برنامه بسیار بالاست. اول از همه، برای دریافت پول باید مشترک توییتر آبی باشید. در مرحله دوم، شما باید حداقل 5 میلیون بار در هر ماه، در سه ماه گذشته دریافت کنید. که خیلی به نظر می رسد، اما صادقانه بگویم، اگر فقط یک میلیون بار در ماه دریافت می کنید، احتمالاً پول زیادی به دست نخواهید آورد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  پلیس حذف تابلوی ستاد توییتر را در نیمه راه متوقف کرد

یک شرط سوم وجود دارد و آن این است که شما برای استانداردهای کسب درآمد از سازندگان بررسی انسانی را انجام دهید. که خودش را دارد لیست الزامات.

این یک حرکت خوب توسط توییتر است، حتی اگر برای بازی کردن پولی باشد. اگرچه اگر حساب توییتر شما به اندازه کافی بزرگ باشد، 8 دلاری که در ماه برای Blue می پردازید بیشتر از هزینه خود در اینجا خواهد بود. فراموش نکنید که Twitter Blue اولویت بندی پاسخ ها و پست ها را ارائه می دهد. بنابراین با Blue به هر حال تاثیرات بیشتری خواهید داشت.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/WsCLXS
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *