تمرکز موضوعات Threads روی برنامه های تلفن همراه است، اما نسخه وب در راه است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

کسانی از شما که برای برنامه Meta’s Threads ثبت نام کرده اید احتمالاً می دانید که در حال حاضر نسخه وب وجود ندارد. رئیس اینستاگرام، آدام موسری، گفت که تمرکز Threads در حال حاضر روی برنامه های تلفن همراه است، اما نسخه وب در راه است.

تمرکز موضوعات در حال حاضر بر روی برنامه های تلفن همراه است، اما نسخه وب در راه است

اگر قصد دارید از Threads به روشی مشابه با توییتر استفاده کنید، و از نسخه وب توییتر زیاد استفاده می کنید، خوب، این قطعا برای شما مهم است. به دلایل مربوط به کار، بیش از همه، مطمئناً برای ما مهم است.

در حال حاضر، وقتی به threads.net می روید، با نام شبکه اجتماعی، یک انیمیشن فضایی زیبا و یک کد QR مواجه می شوید. این کد QR اساساً شما را به نصب برنامه بر روی تلفن خود هدایت می کند. یا اگر برنامه در منطقه شما در دسترس نیست، تنها چیزی که دریافت می کنید یک پیام خطا است.

این برنامه هنوز برخی از ویژگی های حیاتی را ندارد

البته دیدن Threads در وب از همان ابتدا عالی خواهد بود، اما اینطور نیست. در واقع، Threads فاقد ویژگی های دیگری است که کاربران انتظار دارند، مانند پشتیبانی DM، جستجوی بهتر و غیره.

باید به خاطر داشته باشید که Threads یک برنامه کاملاً جدید است. این شرکت ظاهراً روی ویژگی‌های بسیار بیشتری کار می‌کند، اما فعلاً باید به آنچه متا ارائه می‌دهد بپردازیم.

با سرعت شگفت انگیزی در حال رشد است

موضوعات اخیراً راه اندازی شده اند و با سرعتی باورنکردنی در حال رشد هستند. تنها در 7 ساعت پس از راه‌اندازی، 10 میلیون کاربر را جذب کرد که اعداد بسیار خوبی برای این برنامه است. چالش حفظ شتاب و سپس حفظ کاربرانی است که ثبت نام کرده اند. ارائه ویژگی‌های جدیدی که کاربران انتظار دارند، بخش مهمی از آن خواهد بود.

حداقل بر اساس توییت های اخیر ایلان ماسک، به نظر نمی رسد از آنچه در حال رخ دادن است، راضی باشد. حتی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه توییتر ممکن است به دلیل Threads از متا شکایت کند. با این حال، باید دید که آیا این اتفاق می افتد یا خیر.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *