Straight Talk سرانجام طرح های خانوادگی با تخفیف ارائه می دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

عکس استوک آرم Straight Talk بر روی تلفن با دستگاه های متعدد 3

ادگار سروانتس / Android Authority

گزارشی از مجله هشت پیک :

  • اکنون گزینه‌هایی برای طرح‌های خانواده Straight Talk وجود دارد.
  • Verizon MVNO قبلاً هرگز به طور رسمی برنامه های خانوادگی ارائه نکرده است.
  • طبق معمول برنامه های خانوادگی، هرچه خطوط بیشتری اضافه کنید، تخفیف بیشتری دریافت می کنید.

Straight Talk در سال 2009 به عنوان راهی ارزان برای به دست آوردن خدمات بی سیم اولیه در ایالات متحده آغاز شد. در نهایت، Verizon شرکت را تصاحب کرد و آن را به طور کامل روی شبکه Big Red تغییر داد. با این حال، در میان همه این تغییرات و پیشرفت ها، یک چیز وجود دارد که شرکت هرگز انجام نداده است: برنامه های رسمی خانواده.

که امروز تغییر می کند. از هم‌اکنون، طرح‌های خانواده Straight Talk با تخفیف برای همه در دسترس است. مانند برنامه‌های خانوادگی تقریباً از هر شرکت مخابراتی دیگری، هرچه تعداد خطوط بیشتری به یک حساب اضافه کنید، تخفیف‌های بهتری در آن خطوط دریافت خواهید کرد.

برنامه های خانواده بر روی ردیف اشتراک نقره ای شرکت کار می کند. برای یک خط، این سطح داده نامحدود (هر ماه پس از 25 گیگابایت کاهش می یابد)، تماس ها و پیامک های نامحدود در سراسر کشور، و تماس های نامحدود با کانادا و مکزیک با 45 دلار در هر ماه به شما می دهد. به طور معمول، افزودن خط دوم به حساب خود در این ردیف باعث ایجاد هیچ تخفیفی نمی شود. شما فقط باید 90 دلار در هر ماه برای هر دو خط پرداخت کنید.

با این حال، اکنون، وجود طرح خانواده Straight Talk برای شما تخفیف دائمی در آن خطوط اضافی به همراه دارد. در اینجا نحوه تجزیه آن آمده است:

  • دو خط نقره ای: 75 دلار در ماه (15 دلار صرفه جویی می کند)
  • سه خط نقره ای: 90 دلار در ماه (45 دلار صرفه جویی می کند)
  • چهار خط نقره ای: 100 دلار در ماه (80 دلار صرفه جویی می کند)

بدیهی است که وقتی به یاد بیاورید که دو خط بدون تخفیف فقط 10 دلار ارزان تر از چهار خط تحت این طرح های خانوادگی جدید هستند، این تخفیف ها بسیار باورنکردنی هستند.

همچنین توجه داشته باشید که این تخفیفات نیازی به استفاده از پرداخت خودکار ندارد. این یک نیاز رایج برای بسیاری از اپراتورها است.

طرح‌های خانواده Straight Talk فقط در وب‌سایت Straight Talk (دکمه زیر را فشار دهید)، وب‌سایت Walmart یا مکان‌های فیزیکی Walmart در دسترس هستند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/olSJEE
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *