Google One VPN رایگان بالاخره برای دارندگان سری Pixel 7 آمد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

وب‌سایت VPN توسط Google One.

به گزارش تیم خبری مجله هشت پیک به نقل از 9to5Google :

  • Google اکنون دسترسی رایگان Google One VPN را برای دارندگان پیکسل 7 فراهم می کند.
  • این ویژگی به جز هند و سنگاپور در تمام بازارهای عرضه پیکسل در دسترس است.

اکنون، 9to5Google گزارش می دهد که Google One VPN واقعاً در دستگاه های Pixel 7 در حال عرضه است. پس از راه‌اندازی برنامه Google One در تلفن خود، باید یک صفحه نمایش جدید ببینید که در دسترس بودن ابزار را تبلیغ می‌کند. همچنین می توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد این ابزار، به برگه “مزایا” مراجعه کنید. در غیر این صورت، می توانید این ویژگی را از طریق تغییر تنظیمات سریع یا با مراجعه به آن فعال کنید تنظیمات > شبکه و اینترنت > VPN.

این خبر کمی بیش از یک ماه پس از آن منتشر شد که گوگل بی سر و صدا تأیید کرد که امتیاز VPN از دسامبر 2022 برای دارندگان پیکسل 7 در دسترس خواهد بود. بنابراین این شرکت با انتشار فعلی کمی زود است.

شایان ذکر است که امتیاز رایگان Google One VPN در همه کشورهای راه‌اندازی Pixel در هند و سنگاپور در دسترس است. دلیلش این است که این سرویس در ابتدا در این دو بازار در دسترس نبود.

VPN گوگل همچنین به شما اجازه نمی دهد مناطق را برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی تغییر دهید. بنابراین ممکن است بخواهید یکی از بسیاری از خدمات VPN دیگر را در نظر بگیرید، اگر این همان چیزی است که دنبال آن هستید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/onp
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *