Google Bard را به اروپا و برزیل می آورد و ویژگی های جدیدی اضافه می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امروز گوگل اعلام کرد که بارد را به اروپا و برزیل می آورد. این باعث می‌شود که Bard اکنون در کشورهای بیشتری در دسترس باشد و سوار شدن به هواپیما را برای افراد آسان‌تر از همیشه می‌کند.

از امروز، بارد به زبان های بیشتری نیز کار خواهد کرد. از 40 زبان از جمله عربی، چینی، آلمانی، هندی و اسپانیایی پشتیبانی می کند.

گوگل همچنین امروز اعلام کرد که Bard چهار ویژگی جدید دریافت می کند تا به آن کمک کند تا نیازهای شما را بهتر برآورده کند.

چه جدید در بارد

پس بارد چه خبر؟ خوب، گوگل راهی برای گوش دادن به پاسخ ها اضافه می کند. این به بارد این امکان را می دهد که آنها را با صدای بلند برای شما بخواند، بنابراین می توانید به روشی متفاوت به ایده خود نزدیک شوید. این ویژگی اکنون به بیش از 40 زبان زنده است.

شما همچنین می توانید به راحتی پاسخ های بارد را تنظیم کنید. گوگل به شما این امکان را می دهد که لحن و سبک پاسخ های بارد را تغییر دهید. با استفاده از پنج گزینه مختلف: ساده، بلند، کوتاه، حرفه ای یا گاه به گاه. این شبیه به چند ابزار نوشتن هوش مصنوعی دیگر است که در حال حاضر وجود دارد، اما اکنون می توانید آن را با Bard انجام دهید.

مانند ChatGPT، Bard اکنون به شما امکان می دهد مکالمات مختلفی داشته باشید و اکنون می توان آنها را پین کرد و نام آنها را تغییر داد. بنابراین می‌توانید از همان جایی که دیروز، هفته گذشته یا ماه گذشته با بارد را ترک کردید، ادامه دهید. مانند سایر ویژگی های اینجا، این نیز به بیش از 40 زبان موجود است.

در نهایت، گوگل به Bard اجازه می دهد تا کد را به مکان های بیشتری صادر کند. بسیاری از افراد از Bard برای کدنویسی استفاده می کنند، اکنون می توانید کارهایی مانند صادرات کد پایتون به Replit یا Google Colab را انجام دهید. این نیز در حال حاضر به بیش از 40 زبان موجود است.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده چیزهای جدیدی به Bard می‌آیند. گوگل با Bard به سرعت در حال حرکت است و به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین ربات چت در بازار است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/HTwOMt
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *