AT&T تخفیف های AutoPay خود را در کارت های اعتباری کاهش می دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی AT&T تخفیف های AutoPay خود را در کارت های اعتباری کاهش می دهد
همراه ما باشید

پس از T-Mobile، AT&T تخفیف های AutoPay خود را برای کاربرانی که قبوض تلفن خود را از طریق کارت های اعتباری پرداخت می کنند، کاهش می دهد. اپراتور اخیراً اعلام کرد که حساب‌هایی که از کارت اعتباری برای پرداخت خودکار و صورت‌حساب بدون کاغذ استفاده می‌کنند، از 2 اکتبر 2023، تخفیف‌های ماهانه خود را از 10 دلار به 5 دلار در هر خط کاهش می‌دهند. T-Mobile به طور کامل به تخفیف‌های AutoPay برای کارت‌های اعتباری، Google Pay و Apple پایان داده است. پرداخت.

AutoPay برنامه ای است که همه ارائه دهندگان بزرگ بی سیم در ایالات متحده به مشتریان خود ارائه می دهند. آنها را قادر می سازد تا به طور خودکار قبض تلفن ماهانه را از روش پرداخت ثبت شده مشتری در هر چرخه صورتحساب دریافت کنند. این شرکت ها برای هر خط ثبت نام شده در برنامه، تخفیف های AutoPay ارائه می دهند. تخفیف ها از اپراتورهای مختلف متفاوت است و معمولاً از 5 تا 10 دلار در هر خط در ماه متغیر است.

تا همین اواخر، T-Mobile و AT&T تخفیف های AutoPay را با تمام روش های پرداخت ارائه می کردند. اما، اولی تخفیف کارت های اعتباری و کیف پول را در ماه گذشته پایان داد. قبلاً 5 دلار تخفیف در قبض تلفن ماهانه برای آن روش‌های پرداخت ارائه کرده بود. AT&T حداقل برای پرداخت هایی که از طریق کارت های اعتباری انجام می شود، اکنون همین مسیر را دنبال می کند. با این حال، به طور کامل تخفیف های AutoPay را پایان نمی دهد. این تخفیف را از 10 دلار به 5 دلار در هر خط کاهش می دهد.

طبق اعلام رسمی AT&T، این تغییر بر کارت Points Plus با برند AT&T از سیتی نیز تأثیر خواهد گذاشت. اگر از این کارت یا هر کارت اعتباری دیگری برای پرداخت خودکار قبض های تلفن AT&T ماهانه خود استفاده می کنید، مبلغ قبض شما از ماه اکتبر به میزان 5 دلار افزایش می یابد. مانند T-Mobile، AT&T این کاربران را تشویق می کند تا روش های پرداخت خود را به کارت نقدی یا حساب بانکی به روز کنند.

می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت، روش پرداخت خودکار AT&T خود را به روز کنید. همچنین می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 331-0500 (800) با مدیر پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. توجه داشته باشید که iممکن است چند روز طول بکشد تا نوع پرداخت شما تغییر کند. AT&T به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز، در صورت سررسید صورت حساب شما در آن بازه زمانی، یک بار پرداخت را به صورت دستی انجام دهید.

این تغییر AutoPay باعث صرفه جویی در هزینه های پردازش AT&T می شود

شرکت‌های مخابراتی بی‌سیم برای تراکنش‌های کارت اعتباری هزینه پردازش بالاتری نسبت به کارت‌های نقدی یا پرداخت‌های بانکی می‌پردازند. با پایان دادن یا کاهش تخفیف های AutoPay در کارت های اعتباری، شرکت ها در تلاش هستند تا چند دلار پس انداز کنند. با این حال، این تغییر ممکن است تعدادی از مشتریان AT&T و T-Mobile را آزار دهد، زیرا برخی از اپراتورهای کارت اعتباری مزایای بیشتری مانند بیمه تلفن ارائه می‌کنند، اگر قبض تلفن خود را هر ماه با کارت خود پرداخت کنند. توجه داشته باشید که Verizon همچنان تخفیف‌های AutoPay را روی کارت اعتباری Verizon Visa خود ارائه می‌کند.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *