7 روش برای خودکار کردن Evernote

زمان مطالعه: 6 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک 7 روش برای خودکار کردن Evernote
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

Evernote برنامه ای است که یادداشت برداری کامل را آسان تر از همیشه می کند. اما راه هایی برای ساخت Evernote وجود دارد حتی بیشتر مفید از آنچه در حال حاضر است. راز در اتوماسیون است.

اتوماسیون برنامه یادداشت‌های شما را مستقیماً به منابعی که از آنها اطلاعات ضبط می‌کنید متصل می‌کند. همچنین یادداشت های شما را به هر جایی که ممکن است نیاز به اقدام با آن اطلاعات داشته باشید متصل می کند.

حالا یادداشت شما دیگر یک رکورد ثابت نیست. در عوض، این ابزاری است که کنترل برنامه خود را برای شما آسان می کند، برنامه خود را بهبود می بخشد بهره وری در محل کار، و مطمئن شوید که اطلاعات مهمی را روز به روز از دست نمی دهید. در اینجا نحوه خودکارسازی Evernote آورده شده است تا یادداشت‌های شما کمک بیشتری به مدیریت و استفاده آسان از اطلاعات کنند.

تازه به Zapier؟ این یک ابزار اتوماسیون است که به هر کسی کمک می‌کند برنامه‌ها را متصل کند و گردش‌های کاری را خودکار کند—بدون کد پیچیده. برای استفاده از این برنامه و بسیاری دیگر با Zapier به صورت رایگان ثبت نام کنید.

فهرست مطالب

برای شروع کار با یک قالب Zap – چیزی که ما آن را گردش کار از پیش ساخته شده خود می نامیم – فقط روی دکمه کلیک کنید. تنظیم فقط چند دقیقه طول می کشد. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد راه اندازی Zaps بخوانید.

کارها را از یادداشت های Evernote ایجاد کنید

یادداشت ها مکانی عالی برای ذخیره اطلاعات دقیق در مورد وظایف و پروژه ها هستند. اما آنها همیشه بهترین ابزار مدیریت کار نیستند. مفیدتر است که یک برنامه اختصاصی برای انجام کارها داشته باشید تا یک لیست ساده و آسان برای بررسی داشته باشید تا به شما کمک کند تا از همه چیز مطلع بمانید.

با اتوماسیون، می توانید بهترین های هر دو دنیا را به دست آورید. در صورت نیاز می توانید یادداشت های دقیق بردارید و آن یادداشت‌ها را به صورت خودکار به کارهایی تبدیل کنید که به راحتی قابل پیگیری هستند.

می توانید سه نوع رکورد مختلف را در Evernote به وظایف تبدیل کنید. اولین نکته، نکته اصلی شماست. می‌توانید یک Zap – گردش‌های کاری خودکار Zapier – راه‌اندازی کنید که هر یادداشت جدیدی را که اضافه می‌کنید (به طور کلی یا به یک نوت‌بوک خاص) به یک کار در برنامه کارهایتان تبدیل می‌کند.

همچنین می‌توانید از یادآورها و برچسب‌ها در Evernote برای راه‌اندازی گردش‌های کاری خاص‌تر استفاده کنید.

یادآورها یک هشدار تقویم را برای بخشی از یادداشت تنظیم می کنند. از این ویژگی برای ایجاد یک Zap استفاده کنید که هر بار که یادآوری را به یادداشت اضافه می کنید، وظایفی را به لیست کارهای شما اضافه می کند. این برای افزودن کارهای بعدی یا مراحل بعدی به یادداشت‌های جلسه عالی است.

برچسب‌ها برای پرچم‌گذاری بخش‌هایی از یادداشت یا افزودن زمینه اضافی مفید هستند، که می‌تواند به شما در شناسایی بخش‌هایی از یک سند کمک کند که می‌خواهید پیگیری کنید. از یکی از این Zaps استفاده کنید تا کارهای مهم را از Evernote خارج کنید و به برنامه کاری انتخابی خود وارد کنید.

ایجاد یادداشت از وظایف در برنامه های دیگر

همچنین می‌توانید هر زمان که کار جدیدی ایجاد می‌کنید یا موردی را به پروژه‌ای در نرم‌افزار مدیریت پروژه خود اضافه می‌کنید، یک گردش کار برای ثبت یادداشت تنظیم کنید. این یک راه عالی برای شما یا تیمتان برای پیگیری وظایف فردی خود در یک پروژه است.

این Zaps هر زمان که وظایفی به پروژه ای اضافه می شوند، یادداشت هایی را در Evernote شروع می کنند تا بتوانید آن یادداشت ها را با زمینه، اطلاعات یا منابع اضافی که برای تکمیل آن کار نیاز دارید پر کنید.

از چت یا ایمیل تیمی یادداشت ایجاد کنید

اگر مانند اکثر مردم هستید، احتمالاً هر روز با پیام هایی از منابع مختلف غرق می شوید. برای پیگیری موارد مهم، ممکن است بخواهید یادداشت هایی برای ثبت اطلاعات مهم از چت تیمی یا ایمیل ایجاد کنید. با اتوماسیون، می‌توانید برنامه‌های ارتباطی خود را به Evernote متصل کنید تا پیام‌های ضروری را به‌طور خودکار پیگیری کنید.

یک Zap می‌تواند هر بار که نام کانال را در برنامه چت تیمی خود ذکر می‌کنید، یادداشتی ایجاد کند و مطمئن شود که هرگز پینگ را از دست ندهید. همچنین می‌توانید هر زمان که پیامی را ذخیره می‌کنید، Zap را فعال کنید و به شما امکان می‌دهد تمام اطلاعات مورد نیاز خود را پیگیری کنید.

زمانی که نیاز به ارجاع اطلاعات دارید، جستجو در صندوق ورودی ایمیل برای ایمیل‌ها می‌تواند دردسرساز باشد. به طور خودکار جزئیات مهم را در برنامه یادداشت های خود ثبت کنید تا همه در یک مکان باشد.

می‌توانید Zap را تنظیم کنید تا یادداشتی را هر زمان که ایمیلی را ستاره‌دار می‌کنید یا برچسبی به آن اختصاص می‌دهید، به عنوان مثال با برچسب‌گذاری ایمیلی که مربوط به یک پروژه خاص است، ثبت کنید.

همچنین می‌توانید هنگامی که ایمیلی با معیارهای جستجوی خاص مطابقت دارد یا هر زمان که پیامی به یک آدرس ایمیل اختصاصی دریافت می‌کنید، ایجاد یک یادداشت را فعال کنید. این می تواند یک راه عالی برای سازماندهی سوالات مشتری باشد. برای مفیدتر کردن آن، این Zap را با اتوماسیون دیگری جفت کنید تا یادداشت جدیدتان را به‌عنوان یک کار یا کار انجام دهید.

Evernote را به برنامه تقویم خود وصل کنید

اغلب لازم است قبل، حین یا بعد از رویدادهای برنامه تقویم خود یادداشت برداری کنید. تقویم خود را به طور خودکار به برنامه یادداشت های خود متصل کنید تا از تلاش شما برای ایجاد اسناد یادداشت های جدید برای هر جلسه صرفه جویی شود.

برای کمک به آمادگی برای جلسات، می‌توانید از Zap برای اضافه کردن یادداشت هر زمان که رویداد تقویم جدیدی دارید استفاده کنید. می توانید از آن یادداشت برای ایجاد دستور کار یا گرفتن صورتجلسه برای جلسه استفاده کنید.

اتوماسیون مفید دیگر ایجاد یادداشت برای هر دعوت شده جدید در رویدادهای تقویم شما است. از این اتوماسیون برای پیگیری شرکت‌کنندگان برای رویدادها یا شروع یادداشت‌های جدید استفاده کنید تا به شما کمک کند با اعضای تیم جدید مصاحبه کنید، تماس‌های مشتریان را تنظیم کنید، یا ساعات اداری را با گزارش‌های خود نگه دارید.

اگر از Evernote برای یادداشت برداری روزانه استفاده می کنید، از Zapier برای ایجاد خودکار یک سند یادداشت در ابتدای هر روز استفاده کنید تا هر روز صبح آماده و منتظر شما باشد.

همچنین می‌توانید از Zap برای ایجاد یک رویداد تقویم زمانی که یادآورهای جدیدی را در Evernote اضافه می‌کنید، استفاده کنید و برنامه‌ریزی حضوری برای پیگیری یادداشت‌ها یا پرسیدن سؤال را آسان می‌کند.

یک آرشیو در Evernote ایجاد کنید

اتوماسیون می تواند به شما در سازماندهی و نگهداری سوابق فایل های ذخیره شده خود کمک کند. یک Zap راه اندازی کنید تا هر زمان که فایلی به یکی از پوشه های شما اضافه می شود، یادداشت جدیدی ایجاد کنید. شما به طور خودکار لیستی از تمام منابع در اختیار خود خواهید داشت بدون اینکه نیازی به ضبط دستی چیزی داشته باشید.

ایجاد یادداشت‌های جدید که به هر فایل در یک پوشه پیوند داده می‌شوند نیز می‌تواند به شما کمک کند کارهایی مانند یادداشت‌های آماده‌سازی برای بازنگری در طرح‌هایی را که از یک پیمانکار دریافت می‌کنید یا یادداشت‌برداری از رزومه‌های ارسالی برای کمک به فرآیند استخدام خود انجام دهید.

یادداشت ها را از فید RSS ایجاد کنید

فیدهای RSS و برنامه‌هایی مانند Pocket برای پیگیری منابع موجود در وب مفید هستند. یک اتوماسیون برای افزودن موارد فید جدید یا ذخیره شده تنظیم کنید سوابق جیبی به برنامه یادداشت برداری خود بروید و تمام سوابق خود را در یک مکان متمرکز داشته باشید.

یادداشت‌های خودکار شما می‌توانند به همان اندازه که می‌خواهید دقیق باشند. می‌توانید متن کامل یا خلاصه‌ای از صفحه، تاریخ انتشار، نویسنده، پیوند یا هر اطلاعات دیگری را که نیاز دارید در یادداشت خود ثبت کنید، قرار دهید.

با یادداشت های خود از هوش مصنوعی استفاده کنید

هوش مصنوعی عالی است و اطلاعات را تجزیه و تحلیل و خلاصه می کند – از جمله یادداشت های خودتان! با اتصال ChatGPT به Evernote از این مزیت استفاده کنید. ابزار هوش مصنوعی می تواند کارهای روزانه شما را تجزیه و تحلیل کند، آنها را در یک نظم کارآمد قرار دهد و آنها را مستقیماً به برنامه یادداشت های شما در قالبی سازمان یافته ارسال کند.

اتوماسیون همچنین می‌تواند یادداشت‌های شما را با ارسال یادداشت‌ها یا برچسب‌های Evernote به Mem ساده کند، ابزار هوش مصنوعی که به راحتی می‌تواند اطلاعاتی را که ضبط کرده‌اید دسته‌بندی، بازیابی و گسترش دهد.

وقتی از اتوماسیون استفاده می کنید یادداشت ها مفیدتر می شوند

یادداشت ها فقط به همان اندازه مفید هستند که شما آنها را می سازید. آن‌ها می‌توانند به‌راحتی خسته‌کننده و بی‌نظم شوند، یا در برنامه یادداشت‌برداری شما بنشینند و دیگر هرگز به آن‌ها نگاه نکنید (یا به آنها عمل کنید). اتوماسیون ایده های شما را به عمل تبدیل می کند با اتصال یادداشت ها به همه برنامه های دیگری که برای انجام کار خود استفاده می کنید.

اگر تا به حال می‌خواستید سازماندهی بیشتری داشته باشید، بیشتر در کار خود باشید، و هر زمان که به آنها نیاز داشتید، منابع بیشتری در اختیار داشته باشید، خودکار کردن یادداشت‌های خود در Evernote ممکن است به شما کمک کند تا به آنجا برسید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *