5 بهترین جایگزین Roblox برای رایانه شخصی و موبایل

زمان مطالعه: 6 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین جایگزین برای شخصی و موبایل همراه ما باشید

Roblox طیف وسیعی از بازی ها را در داخل برنامه ارائه می دهد. حتی اگر به دنبال یافتن موارد مشابه باشید، ممکن است در نهایت پیروز نشوید. یا آن؟ ما آن را به عنوان یک چالش در نظر گرفتیم و تحقیقات کاملی انجام دادیم تا بهترین جایگزین های Roblox را به شما ارائه دهیم.

 

بهترین جایگزین های Roblox

با این حال، معیارهای خاصی برای انتخاب بازی هایی مانند Roblox وجود دارد. بازی باید هر از چند گاهی به روز شود و نقدهای خوبی از جامعه داشته باشد. جدا از آن، استفاده از آن باید آسان باشد. برنامه‌های ذکر شده در فهرست، این کادرها را بررسی کرده و ساعت‌های طولانی جلسات بازی را برای شما تضمین می‌کنند. شروع کنیم.

1. Minecraft – جایگزین آفلاین برای Roblox

صبر کنید، آیا Minecraft یک بازی تکی نیست؟ پاسخ کوتاه می تواند بله باشد، اما نه در واقع. در حالی که می‌توانید بازی را همانطور که قرار است انجام دهید، Minecraft یک بازی سندباکس جهانی (مشابه Roblox) است که در آن می‌توانید به تخیل خود اجازه دهید وحشی شود.

ماین کرافتماین کرافت

جالب است که هر دو عمدتا بلوک هستند، اگرچه می توانید اشکال بیشتری را در Roblox ببینید. بسته به سرورها یا مودهایی که انتخاب می کنید، می توانید تجربه بازی را کاملاً تغییر دهید. حتی یک مد وجود دارد که می تواند Minecraft را به یک بازی سلطنتی نبرد تبدیل کند. در حالی که برای بازی Robux باید آنلاین بمانید، می‌توانید از Minecraft به صورت آفلاین لذت ببرید.

حتی اگر اهل مد نیستید، بازی همچنان برای ذهن خلاق با حالت‌های بازی مانند Survival و Creative باز است. اکثر این مدها را می توان به صورت آفلاین بازی کرد. این بدان معناست که ابتدا برای دانلود آنها به اینترنت نیاز دارید.

برخی ممکن است بازی را گران بدانند، اما می‌توانید نسخه آزمایشی رایگان آن را بررسی کنید تا بدانید بازی واقعی چقدر خوب است.

طرفداران

 • در دسترس بودن گسترده
 • می توان آن را به صورت آفلاین بازی کرد
 • مجموعه عظیمی از مدهای رایگان و پولی

منفی

 • برخی ممکن است قیمت بازی کامل را گران بدانند

دسترسی: PC، Mac، Amazon Fire، PlayStation، آی او اس، Android، Nintendo و Chromebook

قیمت: نسخه ی نمایشی رایگان؛ قیمت: 29.99 دلار به بالا

2. Kogama – بازی مبتنی بر مانند Roblox

اگر علاقه ای به نصب مدهایی مانند Minecraft ندارید و می خواهید در حال حرکت بازی هایی مشابه Roblox انجام دهید، کوگاما را بررسی کنید. این بازی فریمیوم مبتنی بر مرورگر به شما امکان می دهد بازی ها و سطوح مختلف را ایجاد یا بازی کنید. شما می توانید مانند Roblox دوستان خود را دعوت کرده و با آنها بازی کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آموزش قرار دادن تصویر در پست ها
2. بازی مبتنی بر مرورگر Kogama مانند Roblox2. بازی مبتنی بر مرورگر Kogama مانند Roblox

جدای از آن، کوگاما یک بازی جهان باز با ظاهری شبیه به بلوک است. گیم پلی آن به قدری شبیه Roblox است که به راحتی می توان آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های آنلاین مانند Roblox معرفی کرد. از آنجایی که این یک بازی مبتنی بر مرورگر است، اگر دستگاهی دارید که دارای مرورگر و اتصال اینترنتی فعال است، می‌توانید آن را در حال حرکت بازی کنید.

با این حال، داشتن یک برنامه اختصاصی هم برای رایانه شخصی و هم برای موبایل عالی خواهد بود. تنها چیزی که می تواند عده ای را آزار دهد تبلیغات است. با این حال، شما یک برنامه رایگان بدون خرید درون برنامه ای دریافت می کنید، بنابراین آنها باید کسب درآمد کنند، درست است؟

طرفداران

 • بازی مبتنی بر مرورگر
 • بازی های مشابه Roblox
 • جهان باز

منفی

 • تبلیغات ممکن است برای برخی آزاردهنده باشد

دسترسی: هر دستگاهی با مرورگر و اتصال اینترنتی فعال

قیمت: رایگان؛ سکه های درون بازی هزینه اضافی دارند

3. Cubic Castles – MMO World Builder

یکی دیگر از بازی‌های MMO sandbox ساخت جهان، جایی است که تخیل بازیکن به بازی پیش رو دامن می‌زند. با قلعه‌های مکعبی، می‌توانید منابعی را برای ساخت و رشد بلوک‌ها در ساختارهای متعدد جمع‌آوری کنید. اوه! تقریباً فراموش کردیم که این بازی نیز یک جهان باز شبیه به Minecraft دارد.

قلعه های مکعبیقلعه های مکعبی

بیشتر از یک بازی، با چند دنیا ساخته شده توسط بازیکنان، شما از سازندگان به خاطر زیبایی خلاقیتشان قدردانی خواهید کرد. اگر ایده ندارید، می توانید به دنیای بازیکنان دیگر، به نام Realms نگاه کنید تا از آن الهام بگیرید.

گزینه های سفارشی سازی مختلفی مشابه Roblox وجود دارد. همچنین، اگر از نام خود برنامه دریافت نکرده باشید، آیتم های بازی در درجه اول مکعب هستند. علاوه بر این، توسعه دهندگان بازی اطمینان حاصل می کنند که بازی با محتوای جدید و هیجان انگیز برای کاوش به روز نگه داشته می شود.

طرفداران

 • گزینه های سفارشی سازی کاراکتر گسترده
 • به طور مکرر به روز می شود
 • جهان باز

منفی

 • برخی از اقلام موجود در فروشگاه درون بازی گران هستند

دسترسی: کامپیوتر، وب، آی او اس و اندروید

قیمت: رایگان؛ خریدهای درون برنامه ای: 0.99 دلار به بالا

4. Minetest – جایگزین کاملا رایگان برای Roblox

اگر Minecraft منبع باز شود چه؟ این برای شما Minetest است. بهترین بخش در مورد یک برنامه منبع باز این است که برای باز کردن قفل هر چیز جدید نیازی به پرداخت یک سکه ندارید. Minetest یک موتور بازی وکسل منبع باز است که به شما امکان می دهد چندین بازی مشابه Roblox انجام دهید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه دریافت لیست مدیران محلی در رایانه ویندوز
بهترین بازی بهترین بازی

علاوه بر بازی ها، از چندین حالت نیز پشتیبانی می کند که آن را به گزینه ای شایسته تبدیل می کند. نقشه ها بسیار بزرگ هستند تا بتوانید آنها را با توجه به توانایی دستگاه خود مقیاس بندی کنید. تنها نقطه ضعف این است که کاربران جدید ممکن است هنگام بارگیری بازی ها در Minetest و نصب مودها گیج کننده باشند.

پیش از این، این برنامه با بازی‌های زیادی عرضه می‌شد که پس از نصب می‌توانید مستقیماً شروع به بازی و کاوش کنید. با این حال، با به روز رسانی های اخیر، این تغییر کرده است. صرف نظر از این، شما هنوز هم باید این بازی را بررسی کنید، زیرا بدون پرداخت هیچ هزینه ای تجربه شگفت انگیزی خواهید داشت.

طرفداران

 • برنامه متن باز
 • بدون خرید درون برنامه ای
 • پشتیبانی عظیم از بازی ها و مودها

منفی

 • منحنی یادگیری اولیه برای نصب بازی ها و مدها

دسترسی: Windows، macOS، GNU/Linux، FreeBSD، OpenBSD، DragonFly BSD و Android.

قیمت: رایگان

5. Terraria – 2D Roblox

جامعه همیشه سعی می کند Minecraft و Terraria را با هم مقایسه کند. این یکی دیگر از بازی های سندباکس اکشن ماجراجویی است که در آن می توانید جهان را مطابق میل خود کشف کنید. علاوه بر دنیای همهجانبه، Terraria مرتباً برای محتوای جدید به روز رسانی می شود.

بازی terrariaبازی terraria

شما می توانید آیتم هایی مانند Minecraft و دیگر گزینه های Roblox در این لیست را در طول زمان بسازید و تکامل دهید. با این حال، از آنجایی که کارهای زیادی برای انجام و کشف وجود دارد، ممکن است در ابتدا گیج کننده باشد، اما پس از منحنی یادگیری اولیه به راحتی تغییر می کند. با این حال، فقدان یک نسخه آزمایشی رایگان ممکن است برای بسیاری مشکل ساز باشد.

طرفداران

 • دنیای بزرگی برای کشف
 • به روز رسانی به طور مداوم
 • برای بسیاری از دستگاه ها موجود است

منفی

 • بدون آزمایش رایگان
 • به یک منحنی یادگیری نیاز دارد

دسترسی: سوییچ، پلی استیشن، رایانه شخصی، آی او اس، اندروید و آمازون

قیمت: رایگان

به بازی بدون محدودیت ادامه دهید

بنابراین، این لیست ما از پنج بهترین جایگزین برای Roblox بود. ما تضمین کرده‌ایم که بازی‌های منحصربه‌فردی را شامل می‌شویم که هر کدام چیز متفاوتی را ارائه می‌کنند. از این رو، ما مطمئن هستیم که یکی از این بازی ها مورد علاقه شما خواهد بود. در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین جایگزین Roblox برای رایانه شخصی و موبایل مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *