نحوه رفع مشکل اتصال Apple Music به اشتراک گذاری خانوادگی

زمان مطالعه: 6 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی نحوه رفع مشکل اتصال به اشتراک گذاری خانوادگی همراه ما باشید

آیا با مشکل اشتراک گذاری خانواده Apple Music در خود مواجه هستید؟ نگران نباشید؛ تو تنها نیستی. بسیاری از کاربران با اشکالاتی مواجه می شوند که آنها را از لذت بردن از مزایای اشتراک آهنگ های مورد علاقه خود با اعضای خانواده باز می دارد. خبر خوب این است که راه‌های مختلفی برای رفع عدم کارکرد اشتراک‌گذاری خانوادگی در Apple Music وجود دارد.

How_to_Fix_Apple_Music_Family_Sharing_Not_Working_on_iPhone

در این مقاله، روش‌های مختلفی را برای رفع مشکلات اشتراک‌گذاری خانوادگی Apple Music و اطمینان از بازگشت به هماهنگی با عزیزانتان، به شما معرفی می‌کنیم. شروع کنیم.

1. اطمینان از همان منطقه

اول از همه، مهم است که مطمئن شوید همه اعضای خانواده شما در یک منطقه زندگی می کنند. ناهماهنگی جغرافیایی می تواند آچاری را در چرخ دنده های مشترک پرتاب کند. در واقع، یکی از رایج‌ترین دلایل عدم کارکرد اشتراک‌گذاری خانوادگی Apple Music، مناطق مختلف در بین اعضای خانواده است.

در اینجا نحوه بررسی اینکه همه افراد حاضر در طرح اشتراک‌گذاری خانوادگی شما Apple ID خود را روی یک منطقه تنظیم کرده‌اند، آمده است.

مرحله 1: برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید. در اینجا، روی Apple ID خود در بالا ضربه بزنید. سپس روی «رسانه و خرید» ضربه بزنید.

گام 2: در پنجره پاپ آپ جدید، “View Account” را انتخاب کنید. اکنون، ورودی کنار کشور/منطقه را در تنظیمات حساب خود بررسی کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه پیگیری مراحل در آیفون و اندروید

این را در سایر کاربران آیفون در خانواده بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که منطقه برای همه اعضای خانواده منطبق است. اگر نه، می توانید آن را از همان صفحه تغییر دهید.

2. اعضای خانواده خود را دوباره اضافه کنید

اگر مشکل ادامه داشت، اعضای خانواده را حذف کرده و دوباره به برنامه خود اضافه کنید. ثابت شده است که این راه حل برای چندین کاربر در انجمن انجمن اپل و Reddit است. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

مرحله 1: به تنظیمات بروید و روی Apple ID خود ضربه بزنید. در اینجا، Family Sharing را انتخاب کنید.

گام 2: اکنون عضوی از خانواده را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید. در داخل، روی «حذف از خانواده» ضربه بزنید.

مرحله 3: پس از انجام این کار، با ضربه زدن روی نماد دعوت مجدداً آنها را دعوت کنید.

2.5 به سادگی با ضربه زدن بر روی نماد دعوت دوباره آنها را دعوت کنید2.5 به سادگی با ضربه زدن بر روی نماد دعوت دوباره آنها را دعوت کنید

3. از سیستم خارج شوید و به Apple ID خود برگردید

گاهی اوقات، یک خروج ساده و Encore تمام چیزی است که لازم است. در تمام آیفون‌هایی که با مشکل مواجه هستند، از Apple ID خود خارج شوید، سپس دوباره وارد شوید. این اتصال را تازه می‌کند و می‌تواند اشکالات جزئی را برطرف کند. برای انجام آن،

مرحله 1: به تنظیمات حساب خود در داخل برنامه تنظیمات بروید.

گام 2: به پایین اسکرول کنید و روی Sign Out ضربه بزنید. سپس با استفاده از اعتبارنامه Apple ID خود دوباره وارد شوید.

4. آیفون را ریستارت کنید

یک راه حل کلاسیک برای بسیاری از اشکالات فنی، راه اندازی مجدد تلفن است. برای انجام این کار، به Settings > General بروید و روی Shut Down ضربه بزنید.

پس از خاموش شدن آیفون، کلید Side را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی اپل ظاهر شود. وقتی این کار را کرد، از Apple Music استفاده کنید تا ببینید آیا اشتراک گذاری خانوادگی به درستی کار می کند یا خیر.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چرا Apple TV من روشن نمی شود و چگونه آن را برطرف کنم

5. را بررسی کنید

شما تمام کارهای سخت را برای تنظیم موارد انجام دادید، اما اگر مشکلی در طرح اشتراک وجود داشته باشد چه؟ اطمینان از فعال بودن اشتراک Apple Music و تنظیم صحیح آن ضروری است. در اینجا نحوه بررسی است.

مرحله 1: تنظیمات را در آیفون خود باز کنید و روی Apple ID خود ضربه بزنید. اکنون، اشتراک ها را انتخاب کنید.

گام 2: در اینجا، بررسی کنید که اشتراک Apple Music شما فعال است و برای اشتراک‌گذاری خانوادگی واجد شرایط است.

5.3 در اینجا تأیید کنید که اشتراک Apple Music شما فعال و واجد شرایط اشتراک گذاری خانوادگی است5.3 در اینجا تأیید کنید که اشتراک Apple Music شما فعال و واجد شرایط اشتراک گذاری خانوادگی است

مرحله 3: علاوه بر این، به Settings > Apple ID > Family Sharing بروید. در داخل، روی اشتراک ها ضربه بزنید.

مرحله 4: در نهایت، مطمئن شوید که Apple Music با اعضای خانواده شما به اشتراک گذاشته شده است.

5.6 در نهایت مطمئن شوید که Apple Music با اعضای خانواده شما به اشتراک گذاشته شده است5.6 در نهایت مطمئن شوید که Apple Music با اعضای خانواده شما به اشتراک گذاشته شده است

6. آی او اس را به روز کنید

اجرای نسخه های قدیمی آی او اس نیز ممکن است دلیل اصلی باشد. نرم‌افزار قدیمی می‌تواند باگ‌های غیرمنتظره‌ای را معرفی کند که می‌تواند منجر به عدم کارکرد صحیح اشتراک‌گذاری خانوادگی Apple Music شود. به این ترتیب، آیفون خود (و اعضای خانواده تان) را به آخرین نسخه به روز کنید. برای انجام این کار، به Settings > General > Software Update بروید. اگر به‌روزرسانی در دسترس است، روی «دانلود و نصب» ضربه بزنید.

از Apple Music با اشتراک گذاری خانوادگی لذت ببرید

و خوب – شما آن را دارید. امیدواریم این روش‌های عیب‌یابی مشکلات اشتراک‌گذاری خانوادگی Apple Music شما را برطرف کند. موسیقی قرار است به اشتراک گذاشته شود و با این مراحل می توانید دوباره در کنار خانواده از موسیقی لذت ببرید. اگر همچنان با مشکل مواجه شدید، برای دریافت راهنمایی با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

امیدواریم از این مقاله نحوه رفع مشکل اتصال Apple Music به اشتراک گذاری خانوادگی مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را مجله 8pic همراهی کنید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%b1%d9%81%d8%b9-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84-%d8%a7%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%84-apple-music-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%b1%d8%a7%da%a9-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%ae/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *