نحوه اضافه کردن افزونه در پاورپوینت

زمان مطالعه: 4 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی نحوه اضافه کردن افزونه در پاورپوینت
همراه ما باشید

درست مانند نحوه استفاده از برنامه های افزودنی در مرورگرهای وب برای دریافت برخی ویژگی ها و کنترل های اضافی، می توانیم افزونه هایی را در پاورپوینت داشته باشیم. افزونه ها برنامه هایی هستند که به پاورپوینت و سایر برنامه های اداری، برخی از ویژگی ها و دستورات اضافی می دهند. ما می توانیم آنها را از Popular Office Downloads و سایر فروشندگان شخص ثالث دریافت کنیم. در این راهنما، ما به شما نشان می دهیم که چگونه افزودنی ها را در پاورپوینت اضافه کنید.

افزودن افزودنی در پاورپوینت

نحوه اضافه کردن افزونه در پاورپوینت

افزودن‌های پاورپوینت به راحتی به پاورپوینت در حساب مایکروسافت 365 اضافه می‌شوند. برای افزودن آنها مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. در منوی نوار روی File کلیک کنید
  2. Get Add-ins را انتخاب کنید و از فروشگاه افزونه بازدید کنید
  3. روی افزودن در کنار افزونه ای که می خواهید اضافه کنید کلیک کنید
  4. با شرایط و ضوابط موافقت کنید و روی Continue کلیک کنید.

بیایید وارد جزئیات فرآیند شویم و افزونه هایی را در پاورپوینت اضافه کنیم.

برای شروع، یک ارائه پاورپوینت جدید ایجاد کنید یا یک ارائه موجود را باز کنید. سپس، روی آن کلیک کنید فایل دکمه در منوی روبان.

انتخاب کنید افزونه ها را دریافت کنید و بر روی کلیک کنید از فروشگاه افزونه دیدن کنید برای مشاهده افزونه های موجود برای افزودن و نصب آنها.

دریافت افزونه ها در پاورپوینت

پنجره همپوشانی Office Add-ins را باز می کند. را کلیک کنید فروشگاه برای مشاهده لیست افزونه های موجود موردی را که می خواهید اضافه کنید جستجو کنید یا فروشگاه را کاوش کنید تا آنچه را که می خواهید اضافه کنید پیدا کنید. هنگامی که یک افزونه را صفر کردید، روی آن کلیک کنید اضافه کردن در کنار افزونه برای اضافه کردن آن.

فروشگاه افزونه در پاورپوینت

قبل از افزودن یک افزونه به پاورپوینت، باید با شرایط و ضوابط مایکروسافت موافقت کنید. کادر کنار من با تمام شرایط و ضوابط بالا موافقم را علامت بزنید. سپس، کلیک کنید ادامه هید.

افزونه ها را روی پاورپوینت نصب کنید

به طور خودکار افزونه ای را که برای افزودن به پاورپوینت انتخاب کرده اید اضافه می کند. افزونه‌هایی را که اضافه کرده‌اید، در زیر دکمه Add-in در منوی نوار پیدا خواهید کرد.

دکمه افزودنی ها در پاورپوینت

مایکروسافت همچنین به شما امکان می‌دهد تا افزونه‌های خود را با استفاده از Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) بنویسید. می توانید آنها را به پاورپوینت اضافه کنید و از آنها برای تقویت ارائه های خود استفاده کنید. برای افزودن افزونه های سفارشی، روی آن کلیک کنید افزودنی های من روی همپوشانی افزونه های آفیس. سپس، بر روی کلیک کنید افزونه‌های من را مدیریت کنید و انتخاب کنید افزونه من را آپلود کنید.

افزونه های سفارشی را در پاورپوینت آپلود کنید

خواندن: مایکروسافت ورد، اکسل، پاورپوینت را برای ویندوز از کجا دانلود کنیم

چرا نمی توانم افزونه ها را در پاورپوینت ببینم؟

برای دیدن افزونه ها در پاورپوینت، باید حساب کاربری Microsoft 365 داشته باشید. اگر از یک نسخه غیرقانونی یا نسخه جعلی دیگر بدون ورود به سیستم استفاده می کنید، ممکن است آنها را نبینید. برای مشاهده و افزودن افزونه ها در پاورپوینت حداقل باید از نسخه رایگان آن در وب استفاده کنید.

آیا پاورپوینت افزونه هایی دارد؟

بله، پاورپوینت دارای افزونه های زیادی در فروشگاه است. می توانید آنها را به راحتی با روش ذکر شده در این راهنما اضافه کنید یا می توانید افزونه های خود را با استفاده از Microsoft Visual Basic for Applications بنویسید و آنها را برای افزودن به پاورپوینت آپلود کنید.

مرتبط بخوانید: پاورپوینت پاسخ نمی دهد، همچنان خراب می شود، یخ می زند یا آویزان می شود.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *