بهترین نرم افزار رایگان تولید کننده Anagram و ابزارهای آنلاین

زمان مطالعه: 5 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی بهترین رایگان تولید کننده Anagram و ابزارهای آنلاین
همراه ما باشید

آناگرام کلمه یا عبارتی است که از مرتب کردن مجدد یا به هم ریختن حروف یک کلمه یا عبارت دیگر تشکیل می شود. و حروف اصلی دقیقاً یک بار در کلمه حاصل استفاده می شود. ژنراتورهای آناگرام بیشتر در نوشتن خلاقانه، بازی های کلمات، پازل ها و رمزنگاری استفاده می شود. حال، اگر به دنبال یک آناگرام ساز رایگان هستید، این پست به شما کمک می کند تا یک سازنده خوب پیدا کنید. بنابراین، زیر را بررسی کنید.

بهترین راه حل آناگرام چیست؟

برای حل دستی آنگرام‌ها، می‌توانید به سادگی حروف الفبای کلمه یا عبارت ورودی را برای یافتن کلمات جدید دوباره مرتب کنید. علاوه بر این، می توانید صداهای همخوان رایج را بررسی کنید یا مصوت ها را جدا کنید و ترکیبات رایج را برای ایجاد آناگرام شناسایی کنید. اگر نمی خواهید همه کارها را به صورت دستی انجام دهید، بهترین راه برای استفاده از ابزار حل کننده آناگرام اختصاصی است.

ابزار ساخت آناگرام چیست؟

چندین ابزار آنلاین وجود دارد که به شما امکان می دهد آناگرام تولید کنید. برای نام بردن، Anagram Solver از Wordtips، Wordsmith Anagram Generator، و Angrammer وب سایت های خوبی هستند که می توانید آنها را امتحان کنید.

بهترین نرم افزار رایگان تولید کننده Anagram و ابزارهای آنلاین

در اینجا لیستی از بهترین ابزارها و نرم افزارهای آنلاین رایگان وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید آناگرام تولید کنید:

  1. Ag
  2. ژنراتور آناگرام Inge
  3. لیست کلمات STG
  4. آناگرامر
  5. Anagramsolver.org

1]Ag

مولد رایگان آناگرام

Ag یک نرم افزار آناگرام ساز غنی از ویژگی ها برای /10 است. این کاملا رایگان و همچنین منبع باز است. از دیگر مزیت های این نرم افزار سبک وزن و قابل حمل بودن آن است. بنابراین، می توانید هر زمان که نیاز باشد بدون نصب آن را اجرا کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه به روز رسانی نرم افزار و برنامه های Apple TV

این مولد آنگرام پشتیبانی می کند انگلیسی، دانمارکی، هلندی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیاییو زبان های بیشتری برای ایجاد آناگرام. می توانید زبان مورد نظر را از بین آن انتخاب کنید واژگان منو.

پس از انتخاب فرهنگ لغت، کلمه ای را که می خواهید از آن آناگرام تولید کنید، در کادر متن وارد کنید. پس از آن، را فشار دهید کلمات قابل استفاده را پیدا کنید را فشار دهید و روی آن کلیک کنید آناگرام ها را پیدا کنید دکمه برای دریافت لیستی از تمام آناگرام ها. می‌توانید نتایج را کپی کنید یا همه یا آناگرام‌های انتخاب شده را در یک فایل خارجی ذخیره کنید.

برخی از ویژگی های خوب دیگری که در این نرم افزار رایگان دریافت می کنید عبارتند از Find Words، History، Add to Favorites، Ag Concole (اجرای اسکریپت/کلیپ بورد) و غیره. همچنین تعداد کلمات تولید شده را نمایش می دهد.

آن را از sourceforge.net دانلود کنید.

2]ژنراتور آناگرام Inge

Inge's Anagram Generator یک ابزار آنلاین رایگان است که به شما امکان می دهد آناگرام کلمات را ایجاد کنید. آناگرام ها را به زبان های مختلف از جمله دانمارکی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، نروژی، اسپانیایی و سوئدی ایجاد می کند.

برای استفاده از آن، به سادگی می توانید زبان مورد نظر را انتخاب کنید و سپس کلمه ورودی را در کادر متن وارد کنید. پس از آن، می‌توانید برخی از گزینه‌ها مانند حداکثر تعداد آناگرام و حداقل و حداکثر تعداد حروف در آنگرام را سفارشی کنید. هنگامی که تمام این گزینه ها را سفارشی کردید، می توانید دکمه Anagrams را فشار دهید تا لیستی از کلمات آنگرام ایجاد شود. در عرض چند ثانیه نتایج را دریافت می کند.

می توانید آن را در اینجا امتحان کنید.

خواندن: تولید کننده رمز عبور رایگان برای رایانه شخصی .

3]فهرست کلمات STG

STG Wordlist یکی دیگر از نرم افزارهای رایگان مولد آناگرام برای ویندوز است. این نرم افزار به شما کمک می کند تا از یک کلمه فهرست کلمات ایجاد کنید. می‌توانید کلمات آناگرام ایجاد کنید یا یک ماسک برای ایجاد آن تنظیم کنید. به سادگی کلمه ورودی را در کادر متن موجود در زیر وارد کنید آناگرام ورد بخش و فشار دهید نگاه کن دکمه. لیستی از آناگرام ها را در پانل سمت چپ ایجاد و نشان می دهد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 نرم افزار برتر مانیتور و کنترل دمای ویندوز

4]آناگرامر

Anagrammer یک ابزار آناگرام ساز آنلاین رایگان است. با استفاده از آن، می توانید نام خود، هر کلمه تصادفی یا حتی یک عبارت را آنگرام کنید.

برای استفاده از آن، ابتدا Anagrammer را در یک مرورگر وب باز کنید و کلمه را در کادر جستجو وارد کنید. اکنون، می‌توانید تنظیماتی مانند حداکثر تعداد آناگرام، حداکثر/حداقل تعداد حروف در یک کلمه، کلماتی که باید حذف شوند و زبان را سفارشی کنید. پس از اتمام، دکمه را فشار دهید جستجو کردن دکمه برای ایجاد لیستی از آناگرام ها.

همچنین می توانید با استفاده از آن یک آناگرام را متحرک کنید. روی نماد پرچم موجود در کنار آناگرام ایجاد شده کلیک کنید. پس از آن، ترتیب دلخواه کلمات، رنگ و افکت انیمیشن را انتخاب کنید. بعد، ضربه بزنید این آناگرام را متحرک کنید دکمه. با استفاده از URL می توانید آناگرام های متحرک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدن: بهترین نرم افزار رایگان بارکد مولد و ابزار آنلاین برای کامپیوتر.

5]Anagramsolver.org

ابزار مولد آنگرام بعدی در این لیست Anagramsolver.org است. می توانید از آن برای تولید آناگرام های کامل استفاده کنید. این به شما امکان می دهد فیلترهایی از جمله یافتن کلماتی که با حروف خاص شروع یا ختم می شوند، طول کلمات، کلمات شامل یا حذف حروف خاص و غیره تنظیم کنید. همچنین می توانید فرهنگ لغت مورد نظر را از بین فرهنگ های موجود انتخاب کنید.

آناگرام ها را بر اساس طولشان دسته بندی می کند. شما همچنین می توانید لیست آنگرام ها را مرتب کنید. با کلیک بر روی یک آنگرام خاص، می توانید معنای آن را بررسی کنید.

حالا بخوانید: نرم افزار رایگان Word Cloud Generator و ابزار آنلاین برای رایانه شخصی ویندوز.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-anagram-%d9%88/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *