بهترین معاملات ربات جاروبرقی Prime Day 2023

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر به دنبال جاروبرقی ربات جدیدی هستید، به جای درستی آمده اید. Amazon Prime Day به داشتن معاملات بسیار شیرین در مورد جاروبرقی ربات معروف است. در اینجا، ما بهترین معاملاتی را که می توانید در مورد جاروبرقی ربات پیدا کنید، فهرست می کنیم. چه به دنبال چیزی ارزان مانند eufy RoboVac 15C باشید، یا چیزی گران قیمت مانند iRobot Roomba S9، همه چیزهایی که برای Amazon Prime Day به فروش می رسد در این پست موجود است.

جاروبرقی‌های ربات به طور منظم تخفیف می‌گیرند، اگرچه برخی از برندها مدل‌های خود را بیشتر از سایر مارک‌ها تخفیف می‌دهند. بنابراین مهم است که این را در نظر داشته باشید. احتمالاً تخفیف های بیشتری از Roborock و iRobot نسبت به Neato خواهید دید.

بهترین معاملات جاروبرقی ربات

جاروبرقی ربات واقعا چیز جدیدی نیست. آنها در واقع تقریباً 30 سال است که وجود دارند. اما آنها واقعاً شروع به جذب و تبدیل شدن به جریان اصلی کرده اند. تقریباً همه یک جاروبرقی روباتی دارند یا به دنبال آن هستند. و این به این دلیل است که آنها به طور خطرناکی به جایگزینی جاروبرقی عمودی شما نزدیک می شوند که بسیار چشمگیر است.

در حالی که اکثر مردم در مورد iRobot می‌دانند، وقتی صحبت از جاروبرقی ربات می‌شود. آنها تنها نام شهر نیستند و احتمالا بهترین هم نیستند. بنابراین در این پست از بهترین معاملات جاروبرقی ربات، معاملات iRobot، Roborock، Neato، Shark، Eufy، Ecovacs و موارد دیگر را خواهید یافت. مطمئناً چیزی برای همه اینجا وجود دارد.

Amazon Prime Day در 11 ژوئیه و 12 ژوئیه برگزار می شود و در 12 ژوئیه در ساعت 11:59 PT به پایان می رسد. این برنامه تخفیف های بسیار خوبی دارد، به غیر از جاروبرقی ربات نیز، که می توانید آنها را اینجا ببینید. به یاد داشته باشید که بسیاری از این معاملات مستلزم عضویت در پرایم هستند، اگر عضو اصلی نیستید، می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه در اینجا ثبت نام کنید. اگر دانشجو هستید، می توانید با کلیک بر روی اینجا یک دوره آزمایشی رایگان 6 ماهه دریافت کنید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *