اپل اولین نسخه بتا عمومی آی او اس 17 را منتشر کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امروز اپل اولین نسخه بتای عمومی آی او اس 17 و iPadOS 17 را برای آزمایش کنندگان بتا منتشر کرد. این تنها یک روز پس از انتشار مجدد نسخه بتای توسعه دهنده 3 توسط اپل صورت می گیرد که اساساً قرار بود آن را در مسیری مشابه با نسخه بتا عمومی آینده قرار دهد.

می‌توانید در اینجا برای نسخه بتا عمومی ثبت‌نام کنید و سپس می‌توانید آن را در iPhone و/یا iPad خود دانلود کنید.

این احتمالا همان بیلدی است که اپل دیروز برای توسعه دهندگان عرضه کرد. بنابراین انتظار دارید که باگ های زیادی وجود داشته باشد و عمر باتری کمی بدتر از آنچه در آی او اس 16 داشتیم.

آی او اس 17 چه چیز جدیدی دارد؟

آی او اس 17 امسال آپدیت بزرگی نیست، اما هنوز تعدادی ویژگی جدید در دسترس است. این شامل Standby نیز می شود. این یک حالت جدید برای آیفون شما است، زمانی که آن را به برق متصل یا روی یک داک MagSafe و در حالت افقی قرار دهید. زمان و همچنین گزینه های دیگر برای گالری تصاویر، میانبرهای کلیدهای Home و موارد دیگر را به شما نشان می دهد.

این به‌روزرسانی همچنین ویجت‌های تعاملی را به صفحه اصلی و صفحه قفل در آی او اس 17 می‌آورد. چیزی که کاربران مدت‌هاست می‌خواستند.

AirDrop همچنین برخی از ویژگی های جدید را برای آی او اس 17 به ارمغان می آورد که شامل NameDrop می شود. اکنون وقتی با گوشی شخص دیگری ضربه می زنید، می توانید فوراً اطلاعات تماس خود را ارائه دهید. دیگر نیازی به دادن کارت ویزیت یا نوشتن شماره تلفن کسی نیست. در مورد شماره تلفن، آی او اس 17 پوسترهای تماس را نیز به همراه دارد. این یک پوستر قابل تنظیم است که وقتی با آنها تماس می گیرید، دیگران آن را خواهند دید. این می تواند فقط شامل متن، یا یک یادداشت یا حتی یک پرتره از خودتان باشد.

اینها تنها بخشی از به‌روزرسانی‌های بسیار زیاد برای آی او اس 17 هستند، و اکنون که نسخه بتا عمومی منتشر شده است، باید شاهد حضور افراد بیشتری باشیم و جدیدترین نسخه آی او اس را امتحان کنند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/vbf
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *