ارسال پیام به چت گروهی در Teams انجام نشد ( حل مشکل )

زمان مطالعه: 4 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی ارسال پیام به چت گروهی در Teams انجام نشد ( حل مشکل ) انجام نشد همراه ما باشید

این پست راه‌حل‌هایی برای رفع پیام خطای ارسال نشد در هنگام ارسال پیام به یک چت گروهی در تیم‌های مایکروسافت ارائه می‌کند . تیم های مایکروسافت توانایی تقویت کار تیمی، تسهیل بحث ها و افزایش بهره وری را ارائه می دهد. با این حال، به عنوان بهترین، هنوز از اشکالات و اشکالات گاه به گاه مصون نیست. اخیراً برخی از کاربران از عدم امکان ارسال پیام در Teams شکایت کرده اند. خوشبختانه، می توانید چند پیشنهاد ساده را برای رفع خطا دنبال کنید.

ارسال پیام به یک چت گروهی در Teams انجام نشد

چرا تیم های من پیام نمی فرستند؟

اگر بیش از 200 عضو به طور همزمان به یک چت گروهی اضافه شوند، ممکن است نتوانید به یک چت گروهی در Teams پیام ارسال کنید. با این وجود، چت های گروهی می توانند تا 250 عضو داشته باشند، اما اگر بیش از 200 عضو در یک زمان اضافه شوند، ممکن است این خطا رخ دهد. ممکن است به دلایل متعدد دیگری نیز رخ دهد. بعضی از آنها … هستند:

  • اتصال به اینترنت کند
  • خطاهای سرور
  • اشکالات یا اشکالات موقتی
  • محدودیت اندازه پیام
  • کاربران یا مخاطبین مسدود شده

ارسال پیام به چت گروهی در Teams انجام نشد

اگر تیم های مایکروسافت در ارسال پیام به یک چت گروهی شکست خورده اند، این پیشنهادات را دنبال کنید:

  1. اتصال شبکه را بررسی کنید
  2. از سیستم خارج شوید و دوباره وارد Teams شوید
  3. تایید عضویت گروه
  4. پاک کردن داده های کش تیم ها
  5. با ادمین تماس بگیرید

حالا بیایید اینها را با جزئیات ببینیم.

1] اتصال شبکه را بررسی کنید

 

با بررسی اینکه آیا اتصال اینترنت شما پایدار است یا خیر، شروع کنید. اتصال اینترنت ناپایدار می تواند دلیل عدم ارسال پیام به یک چت گروهی در Teams باشد. سعی کنید به وب‌سایت‌های دیگر دسترسی داشته باشید یا یک تست سرعت برای بررسی اتصال اینترنت خود انجام دهید. با این حال، اگر سرعت کمتر از برنامه ای است که انتخاب کرده اید، مودم و روتر خود را مجددا راه اندازی کنید یا با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید.

2] از سیستم خارج شوید و دوباره وارد Teams شوید

سپس، از حساب Teams خود خارج شوید و دوباره وارد شوید. این کار می‌تواند جلسه شما را تازه‌سازی کند و به‌طور بالقوه هر گونه خطای مربوط به احراز هویت را برطرف کند.

3] عضویت گروه را تأیید کنید

بعد، بررسی کنید که آیا همه گیرندگان عضو چت گروهی هستند یا خیر. اگر فردی گروه را ترک کرده یا حذف شده باشد، ممکن است پیام‌ها ارسال نشود. همچنین مطمئن شوید که هیچ یک از گیرندگان شما را مسدود نکرده باشند. مخاطبین مسدود شده قادر به ارسال یا دریافت پیام نخواهند بود.

4] داده‌های کش تیم‌ها را پاک کنید

حافظه پنهان برنامه تیم های مایکروسافت را حذف کنید

Microsoft Teams داده های برنامه و حافظه پنهان را برای بهبود تجربه کاربر ذخیره می کند. این فایل‌های کش می‌توانند خراب شوند و باعث اختلال در عملکرد تیم‌ها شوند. داده های کش تیم های مایکروسافت را حذف کنید و ببینید آیا خطا برطرف می شود یا خیر. در اینجا به این صورت است:

کلیدهای ترکیبی Windows + E را فشار دهید تا File Manager باز شود .

C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Microsoft

در اینجا، پوشه Teams را حذف کنید .

تیم‌ها را مجدداً راه‌اندازی کنید و ببینید آیا می‌توانید پیام ارسال کنید یا خیر.

5] با ادمین تماس بگیرید

اگر هیچ یک از این پیشنهادات به شما کمک نکرد، با سرپرست گروه تماس بگیرید. این به این دلیل است که گاهی اوقات تنظیمات نادرست در گروه ممکن است دلیل عدم ارسال پیام به یک چت گروهی در Teams باشد.

بخوانید:  نحوه برنامه ریزی یک جلسه در Teams از Google Calendar

چرا من نمی توانم در کادر چت در Teams تایپ کنم؟

اگر نمی‌توانید پیام‌هایی را در کادر چت تیم‌ها تایپ کنید، یک چت جدید شروع کنید، فوراً آن را ببندید و سپس دوباره چت را شروع کنید. با این حال، اگر کمکی نکرد، Teams را مجددا راه اندازی کنید و داده های حافظه پنهان آن را پاک کنید.

چگونه کش تیم مایکروسافت را پاک کنم؟

برای پاک کردن داده‌های کش Teams در دستگاه‌های ویندوز، File Manager را باز کنید و به مسیر زیر بروید: C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Microsoft. در اینجا، پوشه Teams را حذف کنید.

امیدواریم از این مقاله ارسال پیام به چت گروهی در Teams انجام نشد ( حل مشکل ) مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/yZSwVx
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *