Threads با ترجمه و سایر ویژگی های جدید به روز رسانی عمده می شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی Threads با ترجمه و سایر ویژگی های جدید به روز رسانی عمده می شود
همراه ما باشید

Threads، جدیدترین پلتفرم رسانه اجتماعی در این شهر، شروع به کار کرد و تنها چند روز پس از راه‌اندازی، از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر گذشت. اما این شوق به سرعت از بین رفت و تعداد کاربران فعال روزانه آن در روزهای اخیر 50 درصد کاهش یافت. بسیاری از این به دلیل کمبود ویژگی های کلیدی موجود در سایر سیستم عامل ها است. متا اکنون به‌روزرسانی بزرگی را برای این برنامه منتشر کرده است تا برخی از ویژگی‌هایی را که کاربران درخواست می‌کردند اضافه کند.

برنامه جدید متا که توسط Threads و مهندس نرم افزار اینستاگرام، کامرون راث در Threads اعلام شد، با آخرین به روز رسانی پشتیبانی ترجمه را دریافت می کند. یک دکمه ترجمه به پایین پست اضافه می کند، در کنار دکمه های موجود برای لایک کردن، نظر دادن، اشتراک گذاری و ارسال پست. این برنامه از همان ترجمه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می‌کند که اینستاگرام استفاده می‌کند، بنابراین از همان ابتدا نسبتاً قوی خواهد بود.

Threads همچنین در کنار برگه‌های Replies، Mentions و Verified، تب Follows در فید Activity پیدا می‌کند. یک تب جدید Following در صفحه نمایه شما به شما امکان می دهد ببینید چه کسانی را در پلتفرم دنبال می کنید. در مرحله بعد، این برنامه برچسب‌های reposter قابل لمس اضافه می‌کند و اکنون به کاربران امکان می‌دهد در کاربرانی که فالو نشده‌اند مشترک شوند. راث همچنین یک «صفحه پاسخ‌ها در موضوع» را برای این برنامه اعلام کرده است. در حال دریافت یک میانبر برای باز کردن لیست فالوورهای اینستاگرام شما نیز هست.

علاوه بر این، آخرین به‌روزرسانی Threads بهبودهایی را در پیمایش فید فعالیت و بارگذاری به ارمغان می‌آورد. همچنین مشکلات “چند خرابی کوچک” و تعدادی از اشکالات دیگر را برطرف می کند. متا اندازه باینری برنامه را نیز کاهش داده است. به‌روزرسانی بزرگ Threads با همه این تغییرات طی چند روز آینده برای کاربران آی او اس منتشر خواهد شد. به‌زودی به‌روزرسانی مشابهی برای کاربران اندروید ارائه می‌شود، اگرچه هنوز هیچ اطلاعیه رسمی از سوی متا یا راث منتشر نشده است. زمانی که اطلاعات بیشتری به دست آوردیم به شما اطلاع خواهیم داد.

متا در حال آماده سازی به روز رسانی بزرگ دیگری برای Threads است

این اولین دسته از چندین ویژگی جدید است که متا برای Threads در نظر گرفته است. یک سند داخلی فاش شده اخیراً نشان می دهد که این شرکت به زودی پشتیبانی پیام رسانی مستقیم را به پلتفرم اضافه خواهد کرد. این برنامه همچنین ویژگی Trends & Topics شبیه توییتر را به دست خواهد آورد. به هر حال، Threads جایگزین توئیتر متا است. سرانجام، متا در حال آماده شدن برای بهبود عملکرد جستجوی Threads است. در حال حاضر کاملاً بدون مشکل است، فقط به شما امکان می دهد نام حساب ها را جستجو کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی Threads آتی منتظر باشید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *