Roku مجموعه تلویزیون های هوشمند خود را در CES 2023 عرضه می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Roku در مسیری غیر منتظره حرکت می کند. در CES 2023 در لاس وگاس، پلتفرم استریمینگ تلویزیون های خود را با برند Roku معرفی کرد.


تلویزیون های جدید سری Roku Select و Roku Plus

تمام تلویزیون‌های جدید Roku که از طریق بیانیه مطبوعاتی اعلام شده‌اند، هم توسط Roku طراحی و ساخته شده‌اند.

11 مدل در سری Roku Select و Roku Plus وجود دارد که از 24 اینچ تا 75 اینچ متغیر هستند. هر دو گزینه HD و 4K وجود خواهد داشت.

هر یک از پیشنهادات HD ریموت های صوتی Roku را ارائه می دهند. تلویزیون‌های گران‌تر سری پلاس دارای قابلیت کنترل از راه دور صوتی Roku هستند. هر دو کنترل از راه دور تعدادی ویژگی محبوب مانند فهرست خصوصی و یافتن ریموت من را ارائه می دهند.

roku-tv-lineup
اعتبار تصویر: Roku

برای تکمیل تلویزیون‌ها، این شرکت همچنین از نوار صوتی بی‌سیم تلویزیون Roku برای گزینه‌های سینمای خانگی آسان و بدون سیم رونمایی کرد.

این شرکت همچنین از یک مرجع تلویزیون OLED ممتاز که برای شرکای تلویزیون Roku طراحی شده است، رونمایی کرد.

همه تلویزیون ها در بهار 2023 وارد بازار خواهند شد. قیمت آنها از 119 تا 999 دلار متغیر است.

Roku در حال حرکت به عرصه بزرگتر خانه هوشمند است

در حالی که همیشه در CES شگفتی هایی وجود دارد، این قطعا یکی از آنها نیست.

حرکت به سمت تلویزیون های خود مارک برای این شرکت بسیار منطقی است و می تواند به گسترش جایگاه خود در بازار استریم کمک کند. در سال 2021، آمازون از مجموعه تلویزیون‌های هوشمند برند خود با ادغام الکسا و موارد دیگر برای تکمیل دستگاه‌های پخش خود رونمایی کرد.

در سپتامبر 2022، Roku همچنین گام بزرگی در عرصه گسترده تر خانه هوشمند برداشت. این شرکت تعدادی از محصولات از جمله دوربین نورافکن، دوربین‌های داخلی و خارجی، دوربین 360 درجه داخلی، زنگ ویدیویی، لامپ‌های هوشمند، نوارهای چراغ‌های هوشمند و دوشاخه‌های هوشمند داخلی/خارج را رونمایی کرد.

همه این محصولات با آمازون الکسا و گوگل هوم سازگار هستند.

زمان برای تلویزیون Roku است

Roku با افزودن تلویزیون های خود مارک به زرادخانه خود، به تلاش برای تسلط بیشتر در خانه های هوشمند ادامه می دهد. جالب است که ببینیم آیا تلویزیون ها به اندازه دستگاه های پخش کننده این شرکت محبوب می شوند یا خیر.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *