Echo Show 15 آمازون فقط 182 دلار قیمت دارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Echo Show 15 را تخفیف داده است، اکنون فقط 181.99 دلار است. این باعث می شود تا 70 دلار از قیمت معمولی آن صرفه جویی کنید. این آن را به پایین ترین حد خود می رساند، و همچنین با کنترل از راه دور Fire TV عرضه می شود، که بسیار عالی است زیرا Echo Show 15 اکنون دارای Fire TV داخلی است.

آمازون اکو نمایش 15 – آمازون

چرا باید Echo Show 15 را بخرید؟

Echo Show 15 سال گذشته منتشر شد و دستگاه بسیار جالبی بود. این در اصل یک نمایش اکو 15 اینچی است که می‌توانید آن را روی دیوار نصب کنید یا روی میز یا میز خانه‌تان ایستاده داشته باشید. فکر اینجاست که می تواند به عنوان یک قاب عکس دیجیتال عمل کند. به خصوص که Amazon Photos گنجانده شده و سازگار است. که باعث می‌شود تلفن را در راهرو یا حتی در آشپزخانه ببندید که می‌توانید از آن برای پیروی از دستور العمل‌ها، تماشای Amazon Prime Video و موارد دیگر استفاده کنید.

این یک دوربین در گوشه ای دارد که در صورت تمایل می توان آن را پوشاند. اما این دوربین می تواند به عنوان یک دوربین امنیتی خانگی استفاده شود، بنابراین می توانید وقتی در خانه نیستید مراقب خانه خود باشید. درست در قاب سفید قرار دارد، که اگر شاتر بالای آن نباشد، به نوعی واضح است.

در Echo Show 15، می‌توانید ویدیوهای Netflix، Amazon Prime Video، Hulu و موارد دیگر را تماشا کنید. YouTube واقعاً پشتیبانی نمی‌شود، باید آن را در مرورگر تماشا کنید. این بهترین تجربه نیست، و کمی تعجب آور است، زیرا گوگل قبلا یوتیوب را به Fire TV آورده است. هر دو برای استفاده برای برقراری تماس ویدیویی با عزیزان و پیروی از دستور العمل های غذاهای مختلف، از جمله موارد دیگر، عالی هستند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  تلویزیون خیره کننده 75 اینچی Omni QLED 4K Fire آمازون فقط 879 دلار قیمت دارد.

امروز می توانید Amazon Echo Show 15 را از آمازون با کلیک بر روی لینک زیر دریافت کنید. این معامله احتمالاً بیشتر از Prime Day دوام نخواهد داشت، بنابراین اکنون زمان آن است که یکی از آنها را بگیرید.

آمازون اکو نمایش 15 – آمازون

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *