Chrome گزینه های بیشتری را هنگام همگام سازی گروه های برگه ارائه می دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی Chrome گزینه های بیشتری را هنگام همگام سازی گروه های برگه ارائه می دهد
همراه ما باشید

وقتی با استفاده از Chrome در دستگاه جدیدی وارد حساب Google خود می شوید، لازم نیست نگران انتقال داده های خود باشید. بر اساس تنظیمات شما، همه داده‌های شما همگام‌سازی می‌شوند، بنابراین می‌توانید از جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید. اکنون، کروم به شما کنترل بیشتری بر نحوه همگام سازی گروه های برگه شما می دهد.

اگر در مورد گروه های برگه اطلاعاتی ندارید، در اینجا خلاصه ای کوچک آورده شده است. ممکن است واقعاً این ویژگی را دوست داشته باشید. اگر از آن دسته افرادی هستید که نیاز به باز کردن تعدادی برگه دارید، راهی وجود دارد که می توانید آنها را سازماندهی کنید. می توانید برگه های خود را در گروه های برگه سازماندهی کنید.

هنگامی که یک گروه برگه ایجاد می کنید، یک نقطه رنگی در کنار سمت چپ ترین برگه گروه ظاهر می شود. همچنین یک خط زیر همه برگه های گروه خواهید دید. رنگ خط با رنگ نقطه مطابقت دارد. اگر روی نقطه کلیک راست کنید، می‌توانید نامی به گروه بدهید.

این همچنین یک فضای ذخیره‌سازی است، زیرا وقتی روی نام نقطه/گروه کلیک می‌کنید، به اندازه نام گروه فشرده می‌شود. اگر می خواهید یک گروه بسازید، تب ها را انتخاب کنید، کلیک راست کرده و روی آن کلیک کنید به گروه جدید اضافه کنید دکمه.

Chrome به شما کنترل بیشتری بر نحوه همگام سازی گروه های برگه می دهد

این ویژگی فقط برای آخرین نسخه Chrome Canary (نسخه 117) است، بنابراین کاربر عادی آن را نمی بیند. در ژانویه، @Leopeva64 ضامنی را مشاهده کرد که گروه های برگه شما را با سایر داده های شما همگام سازی می کند. با این حال، این ویژگی تب های ذخیره شده و برگه های فعال شما را همزمان همگام می کند. هیچ گزینه ای برای همگام سازی آنها به طور جداگانه وجود نداشت.

این امر می‌توانست مشکل ساز باشد زیرا ممکن است فقط بخواهید گروه برگه‌های ذخیره شده خود را جابه‌جا کنید و نه برگه‌های فعال فعلی‌تان. با این حال، به نظر می رسد که شرکت نظر خود را در این مورد تغییر داده است. Leopeva64 اخیراً متوجه شد که Chrome به شما این امکان را می دهد که آنها را جداگانه همگام کنید.

ما مطمئن نیستیم که نسخه 117 Camary چه زمانی عرضه پایدار خواهد داشت، اما خوب است که ببینیم این ویژگی به شما کنترل بیشتری می‌دهد.امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *