Anker Nebula Capsule II اکنون 399 دلار است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آمازون امروز Anker Nebula Capsule II را تخفیف داده است و به شما امکان می دهد 130 دلار از قیمت معمولی آن صرفه جویی کنید. این باعث می شود که آن را به تنها 399 دلار کاهش دهد. این برای قیمت پایین همیشه در Nebula Capsule II کافی است، و این زمان واقعاً عالی برای انتخاب آن است، زیرا اکنون زیر 400 دلار است. و شما می توانید عجله روز پرایم آمازون را نیز شکست دهید.

چرا باید Nebula Capsule II بخرید؟

این پروژکتور از Anker یک پروژکتور بسیار چشمگیر است. اندروید تی وی را اجرا می کند. این بدان معناست که همه برنامه های Android TV مورد علاقه شما در دسترس هستند. مانند Google Play Movies & TV، Amazon Prime Video، YouTube و موارد دیگر.

تنها اخطار اینجا نتفلیکس است. مسئله این است که نتفلیکس فقط دستگاه‌هایی را که قرار است میلیون‌ها نفر ساخته شوند گواهی می‌دهد و Nebula Capsule II یکی از آن‌ها نیست. بنابراین شما باید نتفلیکس را روی Capsule II اضافه کنید، و اصلا زمان خوبی نیست. واقعاً زمان بدی است، متأسفانه. بنابراین اگر می‌خواهید این را برای نتفلیکس بخرید، جای دیگری را جستجو کنید.

کپسول II نیز یک پروژکتور قابل حمل است. با شارژ حدود چهار ساعت پخش می شود که باتری بسیار مناسبی است و به این معنی است که می توانید با شارژ دو فیلم کامل را پشت سر بگذارید. ساختن آن بسیار عالی

Capsule II همچنین چند چیز مانند کیفیت تصویر را بهبود بخشید. هنوز خیلی پایین است، حتی در 720p، به نظر بد است. اما این فقط ماهیت یک پروژکتور است. حتی یک پروژکتور 4K هم چندان عالی به نظر نمی رسد.

Anker همچنین کیفیت صدا را بهبود بخشید. دادن بلندگوهای بزرگتر و بهتر. هنوز هم یک بلندگوی 360 درجه در داخل است، بنابراین مهم نیست کجا نشسته اید، می توانید به راحتی فیلم را روی آن تماشا کنید.

می توانید با کلیک روی لینک زیر، Anker Nebula Capsule II را از آمازون دریافت کنید.

Nebula Capsule II – آمازون

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/XSf
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *