5 بهترین سازندگان شیر خشک در سال 2024

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین سازندگان شیر خشک در سال 2024 همراه ما باشید

شیر گیاهی خریداری شده در فروشگاه می تواند هم ناپایدار و هم ناسالم باشد. به دلیل قیمت آن برای استفاده روزانه ناپایدار است. علاوه بر این، نگهدارنده های اضافه شده این شیرهای گیاهی بسته بندی شده را ناسالم می کند. صبر کن. اگر به شما بگوییم راه حل یک مرحله ای برای این مشکل وجود دارد چه؟ خوب، درست شنیدید! و به همین دلیل است که ما لیستی از بهترین تولیدکنندگان شیر آجیل را برای شما تهیه کرده ایم.

 

بهترین سازندگان شیر آجیل

یکبار سرمایه گذاری در این تولیدکنندگان شیر آجیل در مقایسه با خرید کارتن های شیر بادام از فروشگاه، سوراخی در جیب شما نمی سوزاند. به علاوه، فرم قابل حمل اکثر این دستگاه ها به این معنی است که می توانید مقداری شیر خامه ای غیر لبنی را درست در خانه خود بزنید.

اما قبل از اینکه بهترین شیر سازهای گیاهی را برای شما فهرست کنیم، برخی از بهترین توصیه های ابزار آشپزخانه ما را بررسی کنید.

1. مخلوط کن گلوله جادویی

 • ظرفیت: 18 اونس
 • آجیل قبل از خیس خوردن: آره
بهترین شیر آجیل ساز_گلوله بلندر جادوییبهترین شیر آجیل ساز_گلوله بلندر جادویی

آیا نمی خواهید از یک شیر ساز اختصاصی آجیل استفاده کنید؟ خوب، ما یک راه حل برای شما داریم. روی یک مخلوط کن پرسرعت سرمایه گذاری کنید! از یک طرف، این یک گزینه مقرون به صرفه تر در مقایسه با شیر خشک آجیل مستقل است، و از طرف دیگر، می تواند چیزی بیش از شیر وگان تولید کند.

Magic Bullet Blender مانند هر مخلوط کن دیگری عمل می کند. می توانید یک اسموتی سالم یا حتی مقداری دیپ درست کنید. جدا از عملکردهای اصلی آن، می توانید با استفاده از این مخلوط کن مقداری شیر تازه بر پایه آجیل درست کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آجیل خود را از قبل خیس کنید و با آب مخلوط کنید.

توجه داشته باشید که وقتی شیر خود را درست کردید، باید آن را با پارچه صاف کنید. چندین مشتری از این محصول برای تهیه شیر بادام برای استفاده روزانه استفاده می کنند. اگرچه، این به معنای ظروف بیشتر است – مخلوط کن و کیسه صاف کردن. بنابراین، اگر شما هم مثل من تنبل هستید، شیر خشک‌ساز اختصاصی گزینه بهتری برای شما خواهد بود.

همانطور که گفته شد، اگر نمی‌خواهید محصولی را که فقط یک کار انجام می‌دهد زیاده‌روی کنید، Magic Bullet Blender باید مناسب مورد شما باشد.

مزایا

 • قیمت مقرون به صرفه
 • ترکیب سریع
 • مورد استفاده همه کاره

چیزی که ما دوست نداریم

 • مرحله صاف کردن اضافه شد
 • تمیز کردن اضافی

2. شیر آجیلی اتوماتیک Arcmira

 • ظرفیت: 20 اونس
 • آجیل قبل از خیس خوردن: خیر
بهترین شیر آجیل ساز_آرکمیرابهترین شیر آجیل ساز_آرکمیرا

آیا در جستجوی یک تولید کننده شیر آجیلی مستقل و در عین حال مقرون به صرفه هستید؟ این شیر ساز آجیلی از Arcmira را بررسی کنید. این محصول با طراحی خوب، با استفاده از تنظیمات پیش‌تنظیم شده، شیر را به راحتی در هر دمای دلخواه به شما می‌دهد. علاوه بر این، با چرخه خود تمیز شوندگی همراه است تا بار شستشوی شما را کاهش دهد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین تبلت طراحی بودجه در سال 2024

علیرغم ساختار جمع و جور، شیر آجیل ساز Arcmira دارای ویژگی هایی است. شما می توانید شیر خود را در دمای اتاق، گرم، به سادگی با انتخاب از پیش تنظیم مورد نظر دریافت کنید. علاوه بر این، اگر به دنبال صرفه جویی در زمان و تلاش هستید، لطفاً توجه داشته باشید که این شیرساز آجیلی دارای ویژگی خود تمیز شوندگی است. بررسی های آمازون به طور مثبت از این ویژگی تمیز کردن خودکار صحبت می کند.

در مورد صاف کردن محصول، Arcmira از همان فرآیند مخلوط کن گلوله جادویی پیروی می کند. به این ترتیب، قبل از افزودن آن به قهوه، باید شیر را از کیسه شیر آجیلی که با این محصول ارائه می شود عبور دهید.

بنابراین اگر به دنبال یک شیرآجیل ساز مقرون به صرفه هستید که به فضای آشپزخانه شما رنگ می بخشد، به سراغ شیر خشک آجیلی اتوماتیک Arcmira بروید.

مزایا

 • آسان تمیز میشود
 • بدون خیساندن قبل
 • ساخت جمع و جور
 • گزینه های رنگی

3. شیر سویا ساز اتوماتیک Tribest

 • ظرفیت: N/A
 • آجیل قبل از خیس خوردن: آره
بهترین شیر خشک آجیلی_Tribest شیر سویا ساز اتوماتیکبهترین شیر خشک آجیلی_Tribest شیر سویا ساز اتوماتیک

اگر به دنبال یک شیرآجیل مینیمالیستی با یک مورد استفاده همه کاره هستید، این دستگاه از Tribest انتخاب خوبی است. علاوه بر تهیه شیر، این محصول می تواند مواد خشکی مانند دانه کتان، تفاله قهوه و غیره را آسیاب کند.

در حالی که شیر خشک‌ساز Tribest دارای طراحی ساده است، اما دارای ویژگی‌هایی است. این دستگاه می تواند بر اساس دستورالعمل مخلوط، گرم و پخته شود. بنابراین، درست از استخراج مقداری شیر گیاهی اولیه گرفته تا تهیه سوپ های مفصل یا حتی آسیاب کردن دانه های قهوه – این ابزار چند منظوره می تواند همه این کارها را انجام دهد. به علاوه، نیازی نیست که مرحله اضافی صاف کردن شیر را با شیر ساز آجیلی Tribest انجام دهید.

با این حال، توجه داشته باشید که برخی از کاربران شکایت داشتند که شیر وگان تمام شده کمی دانه‌دار می‌شود. می بینید، هرچه توری ریزتر باشد، شیر شما صاف تر می شود. بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم که صفحه آسیاب ریزتر را که همراه با شیر وگان عرضه می‌شود، به جای اتصال مشبک درشت انتخاب کنید. مصرف کنندگان همچنین دریافتند که مونتاژ دستگاه کمی مشکل است. بنابراین، اگر اهل فن آوری نیستید، برای برخی از سکسکه ها آماده باشید.

به طور کلی، توانایی تولید شیر آجیل Tribest در تولید شیر در کمتر از 10 ثانیه، کاربران خود را تحت تاثیر قرار داد. بنابراین، اگر می‌خواهید یک دستگاه سریع عمل کند که عملکردهای چندمنظوره را انجام دهد، شیر سویا ساز Tribest یک افزودنی خوب است.

مزایا

 • سریع
 • بدون شیر صاف کردن
 • عملکرد سنگ زنی همه کاره
 • طراحی مینیمالیستی

چیزی که ما دوست نداریم

 • شیر درشت
 • جمع آوری مشکل است

4. دستگاه شیر گاو بادام

 • ظرفیت:
 • آجیل را از قبل خیس کنید: آره
بهترین شیر آجیل ساز_گاو بادامبهترین شیر آجیل ساز_گاو بادام

اگر سرعت و کیفیت مربا شماست، دستگاه شیر بادام گاو را ببینید. این محصول مینیمالیستی شیر بدون دانه را در کمتر از یک دقیقه تحویل می دهد. فقدان گزینه گرمایش می تواند یک عامل تعیین کننده برای شما باشد، بنابراین بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

در حالی که گزینه Tribest یک جک از تمام معاملات است، دستگاه شیر گاو بادام در یکی از آنها استاد است. یک کار درست کردن شیر گیاهی را انجام می دهد و این کار را بسیار خوب انجام می دهد. با این حال، فقدان یک گزینه گرمایشی باعث ناامیدی می شود زیرا گزینه های اقتصادی قابل توجهی مانند شیر سازهای Arcmira یا Tribest دارای گرمایش هستند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین دوربین برای عکاسی محصول

علاوه بر این، شیر ساز گاو بادام فقط سه قسمت دارد. حداقل قطعات مونتاژ و تمیز کردن را آسان تر می کند. این محصول دارای نشانگرهای داخلی است که مصرف کنندگان را در مورد مقدار مناسب آب، مقدار آجیل برای ریختن و غیره راهنمایی می کند. .

با گرما یا بدون گرما، مصرف کنندگان به تولید شیر یک شست بالا می دهند. این محصول پایه برای هر کسی که به دنبال تولید کننده شیر خشک مخصوص می باشد مناسب است.

نکته حرفه ای: اگر می‌خواهید با استفاده از گاو بادام شیر خامه‌تری درست کنید، فقط دوبار دستگاه را روشن کنید!

مزایا

 • شیر صافی درست می کند
 • آسان برای استفاده
 • مونتاژ بدون دردسر
 • ساخت مینیمالیستی

5. شیر ساز غیر لبنی ChefWave

 • ظرفیت: 20 اونس
 • آجیل را از قبل خیس کنید: خیر
بهترین شیر آجیل ساز_شف ویو شیر سازبهترین شیر آجیل ساز_شف ویو شیر ساز

شیرساز غیر لبنی ChefWave با از پیش تنظیم جداگانه برای گزینه های مختلف شیر، ویژگی های خود تمیز شوندگی، و ویژگی بخار دهی، شیر خامه ای را با هزینه ای مجلل تولید می کند. اگر برای راحتی و کیفیت مایل به ولخرجی هستید، نمی توانید با این بسته ارزشی ChefWave اشتباه کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، شیر خشک‌ساز ChefWave دارای دکمه‌های از پیش تعیین شده برای گزینه‌های مختلف شیر مانند جو، نارگیل، سویا و غیره است. بنابراین، شیر گیاهی سفارشی را با لمس یک دکمه دریافت می‌کنید. USP این محصول این است که هنگام آسیاب کردن مواد، آنها را بخارپز می کند.

این ویژگی بافت شیر ​​را بهبود می‌بخشد و آن را کف‌تر می‌کند. علاوه بر این، ChefWave ادعا می کند که بخارپز کردن مهارکننده های آنزیم را از بین می برد. بنابراین، ChefWave مطمئناً مزایای خیس کردن آجیل را بدون نیاز به انجام این کار به شما وعده می دهد.

همانطور که مصرف کنندگان عاشق ویژگی بخارپز هستند، از آن برای شیر جو دوسر متنفر هستند. بررسی ها نشان می دهد که شیر جو دوسر لزج می شود. این قانون شیر گیاهی است. 1 که شیر جو دوسر بهتر است با آب سرد تهیه شود. می بینید، اگر در معرض آب داغ قرار بگیرید، در نهایت شیر ​​جو دوسر نشاسته ای خواهید داشت.

یکی دیگر از ویژگی های بصری ChefWave خود تمیز کردن است. خوب، کاری که شیر آجیلی Arcmira با قیمت بسیار مناسب انجام می دهد، ChefWave با قیمت گذاری مجلل خود انجام می دهد. با این حال، نادیده گرفتن بسیاری از ویژگی‌هایی که ChefWave به میز آشپزخانه شما می‌آورد، دشوار می‌شود.

مزایا

 • تنظیمات سفارشی شیر
 • شیر خامه ای
 • ذخیره سازی آسان به دلیل پارچ شیشه ای
 • بدون نیاز به خیساندن

از شیر آجیل گیاهی خود لذت ببرید

امیدواریم با لیست ما از بهترین تولیدکنندگان شیر آجیل در سال 2024، بتوانید از برخی از آنها لذت ببرید گیاه-آستیک شیر آجیل درست در خانه از تولیدکنندگان شیر آجیلی لوکس مانند ChefWave گرفته تا گزینه های مقرون به صرفه مانند Arcmira، ما طیف گسترده ای از توصیه ها را ارائه کرده ایم.

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین سازندگان شیر خشک در سال 2024 مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را مجله 8pic همراهی کنید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/5-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%b4%db%8c%d8%b1-%d8%ae%d8%b4%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2024/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *