5 بهترین تصفیه کننده هوا برای موهای حیوانات خانگی

زمان مطالعه: 8 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین تصفیه کننده هوا برای موهای حیوانات خانگی همراه ما باشید

پذیرش یک حیوان خانگی می تواند تغییر زیبایی در زندگی فرد ایجاد کند. آنها همراهان نزدیکی هستند که به شما عشق بی قید و شرط می دهند. خوب، آنها همچنین مقدار زیادی مو، خز و شوره می دهند. این باعث می شود تمیز نگه داشتن خانه و محیط اطرافتان دردسرساز شود – به خصوص اگر فردی هستید که دوست دارید همه چیز شیک و زیبا باشد. یک راه حل خوب برای این مشکل، تهیه هر یک از بهترین تصفیه کننده های هوا برای موهای حیوانات خانگی از لیست زیر است.

بهترین_تصفیه_کننده_هوا برای_موی_حیوانات_حیوانات

این تصفیه کننده های هوا برای شوره حیوانات خانگی به حفظ یک فضای تمیز و بدون بو در خانه کمک می کند. اگر از تمیز کردن بارها و بارها مبلمان خود خسته شده اید زیرا سگ کوچولوی ناز شما بیش از حد می ریزد، نگران نباشید. این تصفیه‌کننده‌های هوای پیشرفته با فیلترهای پیچیده، شما را تحت پوشش قرار می‌دهند. اما قبل از آن –

چگونه دستگاه های تصفیه هوا به موهای حیوانات خانگی کمک می کنند

نیازی به گفتن نیست که حیوانات خانگی روزانه موهای زیادی می ریزند. این مو یا خز سپس می رود و روی مبلمان خانه شما می نشیند یا به صورت ذرات در هوا شناور می ماند. به نوبه خود، این موهای حیوانات خانگی هوای داخل خانه شما را آلوده می کنند. دستگاه های تصفیه هوا می توانند این آلودگی را با مکیدن موهای شناور حیوانات خانگی به داخل فیلترشان کاهش دهند.

فیلترهای HEPA تعبیه شده در دستگاه های تصفیه هوا به گونه ای طراحی شده اند که زباله هایی مانند موهای حیوانات خانگی را به راحتی جذب کنند. این باعث می شود که آن را راهی موثر برای دور نگه داشتن شوره حیوانات خانگی کنید. علاوه بر این، برخی از دستگاه های تصفیه هوا حتی می توانند بوی حیوانات خانگی را با فیلترهای کربن فعال از بین ببرند. اگر حیوان خانگی دارید، یک تصفیه کننده هوا اساساً منجر به خانه تمیزتر می شود زیرا موهای حیوان خانگی را در همه جا نخواهید دید.

1. تصفیه کننده هوا GermGuardian با فیلتر HEPA 13

دستگاه تصفیه هوا GermGuardian با فیلتر HEPA 13دستگاه تصفیه هوا GermGuardian با فیلتر HEPA 13

با وجود اینکه دستگاه تصفیه هوا GermGuardian مقرون به صرفه ترین محصول در این لیست است، دقیقاً همانطور که تبلیغ می شود کار می کند. هوای اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما را به سرعت تمیز می کند و تضمین می کند که موی حیوان خانگی یا سایر مواد حساسیت زا در جو وجود ندارد.

فیلتر هپا 13 موجود در دستگاه تصفیه هوا GermGuardian ادعا می کند که 99.97 درصد از آلاینده های موجود در هوا از جمله میکروب ها، گرد و غبار، گرده و البته شوره حیوانات خانگی را از بین می برد. همچنین دارای UV-C است که یک لایه محافظتی اضافی در برابر ویروس های موجود در هوا فراهم می کند.

نه تنها موهای حیوان خانگی شناور در اطراف شما را می مکد، بلکه هرگونه بوی نامطلوبی را که توسط دوستان پشمالوی شما منتشر می شود، از بین می برد. با بیش از 700 فوت مربع مساحت تحت پوشش، دستگاه تصفیه هوا GermGuardian برای حیوانات خانگی را می توان حتی در اتاق های نشیمن یا راهروهای بزرگ استفاده کرد. چندین کاربر گزارش داده اند که دستگاه حتی پس از سال ها استفاده به خوبی کار می کند که همیشه اطمینان بخش است. با این حال، به مرور زمان پر سر و صدا می شود، بنابراین ممکن است نخواهید آن را در شب روشن کنید.

مزایا

 • مقرون به صرفه و در عین حال موثر
 • منطقه وسیعی را پوشش می دهد

چیزی که ما دوست نداریم

 • به مرور زمان پر سر و صدا می شود

2. تصفیه کننده هوا Levoit برای آلرژی های خانگی و موهای حیوانات خانگی

تصفیه کننده هوا LEVOIT برای آلرژی خانگی موهای حیوانات خانگیتصفیه کننده هوا LEVOIT برای آلرژی خانگی موهای حیوانات خانگی

این تصفیه کننده هوای Levoit در مقایسه با محصول GermGuardian که در بالا ذکر شد، کمی کوچکتر به نظر می رسد و ظاهر کوچک تری دارد. با وجود این، منطقه تحت پوشش در تصفیه کننده هوا Levoit بزرگتر است – تا 1095 فوت مربع گسترش می یابد.

منطقه تحت پوشش وسیع به این معنی است که حتی می توانید از تصفیه کننده هوا Levoit در فضاهای اداری یا مناطق تجاری که حیوانات خانگی ممکن است وارد شوند استفاده کنید. بنابراین اگر مغازه دارید، استفاده از این تصفیه‌کننده هوا باعث می‌شود موهای حیوانات خانگی روی محصولات موجود در فروشگاه ننشیند و مشتریانی که به فروشگاه مراجعه می‌کنند نیز دچار آلرژی نخواهند شد.

یک فیلتر HEPA 3 در 1 در داخل وجود دارد که تمام کارهای سنگین را برای دور نگه داشتن موهای حیوان خانگی، شوره و آلاینده ها انجام می دهد. حتی اگر در محیط اطراف دود وجود داشته باشد یا هوای اطراف شما کهنه باشد، Levoit ادعا می کند که می تواند هوا را در کمتر از 12 دقیقه تمیز کرده و تازه کند. یکی دیگر از ویژگی های دستگاه تصفیه هوای موی حیوانات خانگی Levoit این است که می توانید فیلتر پیش فرض را با چندین گزینه مختلف بسته به مورد استفاده اولیه خود جایگزین کنید. هر کدام یکی برای دود، موهای حیوان خانگی و بوی نامطبوع وجود دارد.

با رتبه بندی نزدیک به 100000 کاربر و میانگین امتیاز 4.7، نمی توانید با دستگاه تصفیه هوا Levoit برای خانه های بزرگ اشتباه کنید. تنها مورد موجود در لیست علاقه مندی ها برای تکرار بعدی طبق گفته کاربران، امکان تنظیم تایمر برای روشن و خاموش شدن خودکار دستگاه است.

مزایا

 • برای خانه های بزرگ و فضاهای تجاری عالی است
 • فیلتر موثر HEPA 3 در 1

چیزی که ما دوست نداریم

 • بدون تایمر روشن/خاموش خودکار

3. تصفیه کننده هوا Winix 5500-2 با HEPA واقعی

دستگاه تصفیه هوا Winix 5500-2 با HEPA واقعیدستگاه تصفیه هوا Winix 5500-2 با HEPA واقعی

برخلاف دستگاه تصفیه هوا Levoit که در بالا ذکر شد، Winix 5500-2 برای اتاق ها یا فضاهای بزرگ مناسب نیست. این تنها دارای مساحت پوشش 360 فوت مربع است. بنابراین، زمانی که در داخل اتاق خواب یا اتاق نشیمن کوچک استفاده می شود، بهترین عملکرد را دارد. با این حال، آن را با فیلتر کربن قابل شستشو جبران می کند.

فرض کنید بچه های شما آسم دارند یا به موهای حیوانات خانگی یا شوره حساسیت دارند. یک راه حل خوب برای این مشکل، قرار دادن یک دستگاه تصفیه هوا Winix 5500-2 در اتاق خواب آنها خواهد بود. این فیلتر نه تنها تمام موهای حیوان خانگی را در محیط اطراف جذب می کند، بلکه باعث می شود ذرات موجود در هوا که باعث آلرژی می شوند از بین بروند. این کار را با کمک یک فیلتر HEPA واقعی انجام می دهد.

همراه فیلتر HEPA یک فیلتر کربنی AOC قابل شستشو است که از زغال فعال برای از بین بردن بو استفاده می کند. علاوه بر این، فناوری PlasmaWave تعبیه شده در تصفیه‌کننده می‌تواند بخارات شیمیایی را بدون ازن تجزیه کند. یک مزیت از نظر کاربران، حالت خودکار است که به طور هوشمندانه تصمیم می‌گیرد پس از شناسایی آلاینده‌های موجود در هوا روی چه تنظیماتی اجرا شود. در حالی که بیشتر جنبه ها خوب هستند، برخی از بررسی ها می گویند که تصفیه هوای Winix کمی بیشتر از حد انتظار طول می کشد تا بوی حیوان خانگی را از بین ببرد.

مزایا

 • دارای فیلتر کربن قابل شستشو
 • حالت خودکار به خوبی کار می کند

چیزی که ما دوست نداریم

 • از بین بردن بو کمی بیشتر طول می کشد

4. تصفیه کننده هوا Blueair برای خانه های بزرگ

دستگاه تصفیه هوا BLUEAIR برای خانه های بزرگدستگاه تصفیه هوا BLUEAIR برای خانه های بزرگ

اکثر دستگاه های تصفیه هوا دارای طرح های عمومی هستند که ممکن است در هر کجا که نگهداری می شوند نامناسب به نظر برسند. اما، این در مورد دستگاه تصفیه هوا Blueair صدق نمی کند. طراحی منحصر به فردی دارد که شبیه یک اسپیکر بزرگ است. به‌علاوه، روکش پارچه‌ای در قسمت بیرونی دارد که ظاهری عالی به آن می‌دهد.

اگر از طرفداران تصفیه کننده های هوای دارای بدنه پلاستیکی سخت نیستید یا احساس می کنید که ظاهر اتاق نشیمن شما را خراب می کنند، پاک کننده هوا Blueair راه حلی است. طراحی کلاسیک تقریباً با هر زیبایی شناسی به خوبی هماهنگ می شود. هر چند این فقط به ظاهر نیست. برخی از جنبه های منحصر به فرد تصفیه هوا Blueair وجود دارد که آن را به یک خرید هوشمند تبدیل می کند. کاملا به معنای واقعی کلمه.

برای شروع، یک برنامه گوشی هوشمند برای کنترل دستگاه از راه دور وجود دارد. حتی می‌توانید برنامه‌هایی را تنظیم کنید، بنابراین اگر سگتان را هر روز ساعت ۶ بعد از ظهر به پیاده‌روی می‌برید، می‌توانید به محض بازگشت یک ساعت بعد، دستگاه تصفیه را تنظیم کنید. علاوه بر این، Blueair ادعا می کند که تصفیه کننده هوای آنها 50٪ در مقایسه با سایر گزینه های موجود در بازار بی صداتر است. و بررسی ها با آن مطابقت دارد.

قیمت دستگاه تصفیه هوای Blueair نسبت به گزینه‌های ذکر شده قبلی افزایش نسبتاً شدیدی دارد. با توجه به طراحی ممتاز، ویژگی‌های هوشمند، و پوشش گسترده بیش از 1500 فوت مربع، چند دلار اضافی سرمایه‌گذاری ارزشمندی به نظر می‌رسد.

مزایا

 • طراحی زیبا
 • کنترل برنامه های هوشمند

5. Dyson Purifier Big+Quiet

تصفیه کننده Dyson Big+Quietتصفیه کننده Dyson Big+Quiet

توصیف این تصفیه کننده هوا از Dyson به لطف نامگذاری آن بسیار ساده است. بزرگ است و ساکت است. صفت «بزرگ» بیشتر توصیفی از ناحیه تحت پوشش دستگاه تصفیه هوا است و لزوماً اندازه فیزیکی آن نیست. علیرغم فرمت بزرگ، تصفیه کننده هوای Dyson Big+Quiet به طرز شگفت انگیزی ساکت است، بنابراین در شب اصلاً مزاحمتی ایجاد نمی کند.

دستگاه تصفیه هوا Dyson ذرات مضر هوا را جذب می کند و هوای تازه را تا فاصله 32 فوتی از محل قرار داده شده به بیرون پرتاب می کند. دستگاه تصفیه کننده دایسون نه تنها یکی از بهترین تصفیه کننده های هوا برای خز حیوانات خانگی است، بلکه فرمالدئید را نیز شناسایی و از بین می برد. علاوه بر این، حالت نسیمی نیز وجود دارد که هوای طبیعی بیرون را تکرار می‌کند تا حس تازه‌ای به خانه شما بدهد.

سپس چند ویژگی دیگر با کیفیت زندگی وجود دارد که از محصولات Dyson انتظار دارید. طراحی جالب و آینده نگر است، برنامه دارای رابط کاربری فوق العاده ای است و فیلتر HEPA 13 تا 5 سال دوام می آورد. نیازی به گفتن نیست، شما باید حق بیمه ای بپردازید که بیش از پنج برابر دومین محصول گران قیمت در این لیست است.

تقریباً در مورد هر محصول Dyson این امر داده شده است. بنابراین، این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا ویژگی های اضافی ارزش پول شما را دارند یا خیر. برخی از کاربران می گویند که دستگاه تصفیه هوا فوق العاده است، اما بهبود کیفیت هوا در مقایسه با محصولی که قیمت بسیار پایین تری دارد، تفاوت چندانی ندارد.

مزایا

 • فرمالدئید را از بین می برد
 • حالت Breeze یک افزودنی خوب است
 • آینده نگر به نظر می رسد

چیزی که ما دوست نداریم

 • گران قیمت
 • واقعا گرونه
 • واقعا واقعا گرونه

هوا را عاری از موهای حیوانات خانگی نگه دارید

در حالی که حیوانات خانگی شما ممکن است عضوی از خانواده شما شده باشند، نمی توان این واقعیت را انکار کرد که موی حیوانات خانگی که همیشه در هوا شناور هستند برای دستگاه تنفسی شما خوب نیست. آنها همچنین می توانند آلرژن ها را جذب کنند. بنابراین، استفاده از هر یک از بهترین تصفیه کننده های هوا برای موهای حیوانات خانگی از لیست بالا، یک راه موثر برای حفظ مو و شوره حیوانات خانگی در هوا است.

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین تصفیه کننده هوا برای موهای حیوانات خانگی مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/BovfEG
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *