5 برنامه رایگان برای ایجاد Vision Board برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه: 9 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 برای ایجاد Vision Board برای و همراه ما باشید

هر کاری را می توان به خوبی اجرا کرد، اگر آنها را به خوبی برنامه ریزی کرده باشید. و با ابزار مناسب، برنامه ریزی تبدیل به یک راهپیمایی می شود. این چیزی است که ما به شما ارائه می دهیم: بهترین برنامه های رایگان برای ایجاد یک برد ویژن. با استفاده از این برنامه ها می توانید اهداف خود را دنبال کنید و زمان را به طور موثر مدیریت کنید.

برنامه های رایگان برای ایجاد Vision Board

برای یافتن بهترین برنامه های ویژن بورد، معیارهای خاصی را تعیین کرده ایم. این شامل سهولت استفاده، رتبه خوب، باید هر چند وقت یکبار به روز شود، و در آخر، باید رایگان باشد یا حداقل یک آزمایش رایگان بدون درخواست جزئیات کارت ارائه دهد. همانطور که گفته شد، بیایید ببینیم که یک برد ویژن چیست و سپس انتخاب هایمان را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: بهترین برنامه ها، مبدل ها و برنامه های افزودنی Bionic Reading

ویژن برد چیست و چرا از آن استفاده می کنیم؟

قبل از بررسی بهترین برنامه ها، بیایید بفهمیم که برد ویژن چیست و چرا باید از آن استفاده کنید. یک تابلوی چشم انداز به شما کمک می کند اهداف خود را به صورت بصری نشان دهید و چگونه می خواهید به آنها برسید. معمولاً شامل تصاویر، متون و تصاویری است که ایده‌ها (یا تأییدیه‌های شما) را توضیح می‌دهند. با این کار می توانید تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

بهترین برنامه ویژن بردبهترین برنامه ویژن برد

مزایای کلیدی استفاده از ویژن برد

 • شفافیت اهداف: با ایجاد یک تابلوی چشم انداز، شفافیت بهتری در مورد اهداف و مسیری که می خواهید به جلو بروید، دریافت خواهید کرد.
 • انگیزه و الهام: بررسی منظم تابلوی چشم انداز به شما کمک می کند تا به شما انگیزه برای دستیابی به اهداف خود بدهید.
 • دسترسی: اکثر برنامه های ویژن برد توانایی دسترسی به آنها را تقریباً در همه جا با امکان دسترسی به اینترنت ارائه می دهند.
 • همکاری: بسیاری از برنامه‌ها برای ساخت تابلوهای بینایی به کاربران اجازه می‌دهند تا دیگران را برای مشارکت در ایده‌هایشان دعوت کنند. با این کار، آنها همچنین می توانند پیشرفت اهداف و به روز رسانی ها را در برد پیگیری کنند.
 • به روز رسانی های پویا: برخلاف تابلوی بینایی معمولی، با اپلیکیشن‌های تابلوی بینایی دیجیتال، می‌توانید اهداف یا اطلاعات مربوط به آن‌ها را بدون دردسر به‌روز کنید.

همچنین بخوانید: بهترین جایگزین های نتفلیکس

بهترین برنامه های Digital Vision Board برای کامپیوتر و موبایل

اکنون که می دانید برد ویژن چیست، اجازه دهید به انتخاب های خود برای بهترین برنامه های رایگان برای ایجاد یک برد بینایی نگاه کنیم.

1. Canva – قالب های رایگان برای ایجاد ویژوال برد

Canva به راحتی یکی از بهترین برنامه های رایگان برای ایجاد برد ویژن است. در اینجا می توانید تابلوی چشم انداز مورد نظر خود را بسازید. می توانید تصاویر، فیلم ها، تصاویر، متون و موارد دیگر را اضافه کنید. از آنجایی که هیچ مداخله تبلیغاتی وجود ندارد، ممکن است تعجب کنید که چقدر می توانید با نسخه رایگان دریافت کنید.

اگر با همه این منابع گیج شده اید و نمی دانید چه کاری باید انجام دهید، می توانید از قالب های برد ویژن رایگان در Canva استفاده کنید و آنها را بیشتر سفارشی کنید. رابط کاربری Canva ساده است. شما همچنین می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید یا از آنها دعوت کنید تا در هیئت مدیره چشم انداز شما مشارکت کنند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه تماشای عرضه آیفون 15

تنها مشکلی که پیدا کردیم برنامه گوشی هوشمند بود، زیرا تاخیر داشت و به بهینه سازی بسیار بیشتری نیاز داشت. امیدواریم به زودی به آن رسیدگی شود. Canva معمولاً به‌روزرسانی‌های جدید را با ویژگی‌ها و بهینه‌سازی‌های جدید ارائه می‌کند، بنابراین ما به آن خوش‌بین هستیم.

طرفداران

 • منابع عظیم برای ساخت تابلوی چشم انداز
 • بدون تبلیغات
 • دانلود نامحدود برای نسخه رایگان

منفی

 • اپلیکیشن موبایل نیاز به بهینه سازی دارد

قیمت: رایگان؛ قیمت: 12.99 دلار به بالا

2. Vision Board، Visualize Dreams – Detailed Visual Board

در حالی که اکثر برنامه های رایگان برای ایجاد تابلوهای بینایی با حداقل انتخاب طراحی همراه بودند، این برنامه ویژن برد از Magnetic Lab یک رابط کاربری روشن و رنگارنگ ارائه می دهد. می توانید با افزودن نام و تصویر نمایه خود برنامه را راه اندازی کنید. پس از آن، می توانید بین ایجاد یک برد ویژن یا سفارشی یکی را انتخاب کنید.

پس از اضافه کردن دسته، می توانید توضیحات خود را برای کار اضافه کنید و زمان تکمیل آن را انتخاب کنید. علاوه بر تایپ کردن، گزینه ای برای اضافه کردن اطلاعات از طریق ورودی صوتی وجود دارد. علاوه بر این، گزینه ای نیز وجود دارد که مشخص کنید آیا کار تکمیل شده است یا در حال تعلیق است و تاریخ پایان را اضافه کنید. ما همچنین گزینه اضافه کردن عکس به این تابلوهای بینایی را دوست داریم.

هنگامی که تابلوی ویژن را اضافه کردید، می توانید آن را به عنوان یک نمایش اسلاید معمولی پخش کنید. با این حال، ما از گزینه ای برای انتخاب موسیقی مورد نظر خود به صورت دستی استقبال می کردیم. جدای از تابلوی بصری ساده، گزینه ای نیز برای ایجاد یک تابلوی دید سفارشی برای اضافه کردن متن و تصاویر وجود دارد. در اینجا، می‌توانید پس‌زمینه را تغییر دهید، تصاویر را اضافه کنید، و برچسب‌ها را برای بهبود ظاهر برد بینایی خود اضافه کنید.

در اینجا، می توانید تجربه استفاده از یک برد مجازی را به دست آورید، جایی که می توانید محتویات تخته و همچنین برچسب ها، تصاویر و حتی علامت گذاری ها را سازماندهی کنید. در حالی که می توانیم درک کنیم که توسعه دهندگان برای دریافت نان روزانه خود به پول نیاز دارند، تبلیغات بسیار زیادی وجود دارد. با این حال، می‌توانید برای پشت سر گذاشتن آن، طرح برتر را دریافت کنید. قیمت آن نیز با توجه به اعتبار مادام العمر مناسب است.

طرفداران

 • تابلوی مجازی با جزئیات خوب
 • رابط کاربری روشن و رنگارنگ
 • می تواند برچسب و علامت اضافه کند

منفی

 • هیچ گزینه ای برای انتخاب موسیقی سفارشی وجود ندارد
 • تبلیغات می توانست کاهش یابد

قیمت: رایگان؛ قیمت: 7.49 دلار به بالا

3. Sparkello – ویژن هیئت با جنبه های اجتماعی

در Sparkello، رویاهای شما رویاهایی هستند که می توانید اهداف خود را اضافه کنید و پیشرفت خود را بر اساس آن به روز کنید. برای سفارشی سازی بیشتر می توانید تصویر دلخواه خود را اضافه کنید. چیزی که ما در مورد این برنامه دوست داشتیم ویژگی است که به ما امکان می دهد از طریق Sparks با افرادی که رویاهای مشابهی دارند تعامل داشته باشیم.

صفحه Sparks Explorer دارای چندین Sparks برای ایجاد انگیزه در کاربران برای انجام وظایف خود است. همچنین به کاربران کمک می کند تا ایده های رویایی جدیدی دریافت کنند. اسپارک ها بیشتر به تناسب اندام، خلاقیت و سفر دسته بندی می شوند. برای هر رویایی که اضافه می‌کنید، Sparkello توانایی اضافه کردن دوره و طبقه‌بندی میزان اهمیت کار را ارائه می‌دهد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه استفاده از NameDrop در آیفون در آی او اس 17

با این حال، ما متوجه شدیم که برنامه دارای ویژگی های محدود است زیرا نمی توانید پیشرفت خود را اضافه کنید، جدا از گزینه علامت گذاری آن به عنوان تکمیل شده. به طور کلی، Sparkello یک نسخه ساده شده از سازنده برد ویژن با ترکیبی از رسانه های اجتماعی است.

طرفداران

 • توانایی صحبت با دیگرانی که علایق مشابهی دارند
 • ایده های جدیدی بر اساس رویاها دریافت کنید
 • توانایی اولویت بندی کارها بر اساس اهمیت

منفی

 • نمی توان وظایف را به روز کرد
 • محدودیت کلمه در رویاها دارد
 • گزینه های سفارشی سازی کمتر

قیمت: رایگان

4. هیئت چشم انداز کاملا شاد – هیئت چشم انداز برای انگیزه

این برنامه بیشتر در مورد شاد نگه داشتن شما است تا یک تابلوی دید. شما می توانید تابلوهای دید رایگان را در برنامه پیدا کنید، اگرچه آنها با نمونه های معمول متفاوت هستند. استفاده از این برنامه ساده است، جایی که می توانید تصاویر دلخواه خود را برای هر تابلوی ویژن اضافه کنید و پیام های خود را به آن اضافه کنید.

شما حتی می توانید موسیقی را به این تابلوهای بینایی اضافه کنید و برنامه را مجبور کنید که دیدگاه های شما را به شما یادآوری کند. این برنامه یک هفته آزمایشی رایگان بدون اضافه کردن اطلاعات کارت ارائه می دهد. همانطور که گفته شد، این برنامه انگیزه بیشتری نسبت به یک برنامه ویژن برد دارد.

همچنین یک ویژگی مجله برای پیگیری پیشرفت شما وجود دارد. متأسفانه، این برنامه توانایی اضافه کردن اطلاعات دقیق در مورد دیدگاه های شما را ارائه نمی دهد. علاوه بر این، هیچ گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود یا دعوت از سایر کاربران برای همکاری پیدا نکردیم. امیدواریم این ویژگی ها در آینده اضافه شوند.

طرفداران

 • راه جدیدی برای ارائه تابلوی چشم انداز ارائه می دهد
 • دسته بندی های مختلف برای انتخاب
 • امکان اضافه کردن موسیقی به ویژن برد

منفی

 • ویژگی های محدود
 • هیچ گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن برد ویژن با دیگران وجود ندارد

قیمت: رایگان؛ قیمت: 0.99 دلار به بالا

5. Visuapp – بورد ویژوال را با دیگران به اشتراک بگذارید

Visuapp یکی دیگر از نسخه های ساده شده یک برد ویژن است، حداقل برای نسخه رایگان. با استفاده از این، کاربران می توانند یک تصویر به انتخاب خود و جزئیات در مورد اهداف خود اضافه کنند. شما می توانید اهداف خود را دسته بندی کنید و همچنین می توانید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Visuapp همچنین توانایی اضافه کردن یادآوری ها را با وظایف ارائه می دهد. با این حال، خرید هر یک از ویژگی‌های جدید مانند مجله و تابلوی بینایی فنگ شویی برای ما دشوار است (بله، برای تجربه یک تابلوی بصری واقعی به جای نمایش اسلاید رویاهای فعلی خود باید هزینه کنید).

اگر این ویژگی‌ها در کنار هم قرار می‌گرفتند و به‌عنوان طرح برتر معرفی می‌شدند، مدیریت آن آسان خواهد بود. صرف نظر از این، برنامه پایدار است و دارای رابط کاربری حداقل و آسان برای استفاده است. همچنین با به‌روزرسانی‌های گاه به گاه برای بهبود تجربه، رتبه خوبی در اپ استور دارد.

طرفداران

 • رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده
 • می تواند موسیقی را به تابلوها اضافه کند
 • تابلوهای بصری را با دیگران به اشتراک بگذارید

منفی

 • نیاز به پرداخت برای هر ویژگی
 • امکانات کمتر

قیمت: رایگان؛ اشتراک، ابونمان: ژورنال سپاسگزاری 1.99 دلار و تابلوی فنگ شویی با 2.99 دلار

همچنین بخوانید: بهترین مولدهای میم هوش مصنوعی رایگان

دیدگاه های خود را به روز نگه دارید

با کمک این برنامه‌های رایگان برای ایجاد تابلوهای بینایی، می‌توانید از دید خود مطلع باشید و بفهمید برای رسیدن به آن چه کاری باید انجام دهید. برای هر گونه سوال یا پیشنهاد می توانید در نظرات به ما مراجعه کنید.

امیدواریم از این مقاله 5 برنامه رایگان برای ایجاد Vision Board برای اندروید و آیفون مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/zIYEmv
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *