4 بهترین برنامه رایگان کتاب صوتی برای آیفون و اندروید

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 4 بهترین برنامه رایگان کتاب صوتی برای آیفون و اندروید همراه ما باشید

کتاب‌ها اغلب همراهان خوبی در نظر گرفته می‌شوند، اما مطمئن هستیم که بسیاری از آنها در حین خواندن یکی از آنها تلاش می‌کنند تمرکز کنند و درگیر باقی بمانند. با این حال، یک راه حل قرن بیست و یکمی برای همه چیز وجود دارد، و برای کتاب، آن کتاب صوتی است. می توانید در حین انجام کارهای خانه، ورزش یا پیاده روی به کتاب گوش دهید. بنابراین، در اینجا تعدادی از بهترین برنامه های کتاب صوتی رایگان برای آیفون و اندروید را آورده ایم.

 

بهترین برنامه های رایگان کتاب صوتی برای آیفون و اندروید

بله – شما آن را درست خواندید، چندین برنامه به شما امکان می دهند به صورت رایگان به کتاب های صوتی گوش دهید. در حالی که Audible آمازون محبوب ترین پلتفرم کتاب صوتی است، فقط در صورت خرید اشتراک می توانید به کتاب گوش دهید. با برنامه های موجود در لیست زیر، می توانید بدون اشتراک به کتاب های صوتی گوش دهید.

در همین حال، انتظارات خود را کنترل کنید – نمی توانید به تمام آخرین کتاب ها و عناوین محبوب به صورت رایگان گوش دهید. با استفاده از این برنامه‌ها، می‌توانید به چندین کتاب کلاسیک و کتاب‌های آپلود شده رایگان در اینترنت و دامنه عمومی دسترسی داشته باشید. با این حال، مطمئناً مجموعه خوبی از کتاب های صوتی رایگان را خواهید یافت. شروع کنیم.

1. کتاب های صوتی LibriVox: به 40000 کتاب صوتی کامل به صورت رایگان گوش دهید

LibriVox یکی از بهترین جایگزین های رایگان برای Audible است. این یک پلتفرم آنلاین است که کتاب های صوتی با دامنه عمومی رایگان ارائه می دهد. این کتاب به داوطلبانی متکی است که فصل‌هایی از کتاب‌هایی را ضبط می‌کنند که دیگر تحت حق چاپ نیستند، و ادبیات کلاسیک را از طریق ضبط‌های صوتی برای همه در دسترس قرار می‌دهند.

این برنامه در اصل یک کلاینت است که به شما امکان می دهد به کتابخانه LibriBox دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این برنامه حداقل و آسان برای استفاده است. می‌توانید کتاب‌های صوتی را بر اساس عناوین، نویسندگان و کتاب‌های جدید مرور کنید. همچنین می توانید برای همگام سازی کتاب های صوتی و پیشرفت خواندن خود وارد برنامه شوید.

هنگامی که به یک کتاب صوتی گوش می دهید، می توانید روایت را پخش/مکث کنید، یک نشانک اضافه کنید، 15 یا 30 ثانیه به جلو بپرید یا به عقب برگردید، و سرعت پخش را افزایش یا کاهش دهید. علاوه بر این، می‌توانید به‌طور خودکار پخش را پس از مدتی مشخص پایان دهید، این ویژگی اگر هنگام خواب به کتاب‌های صوتی گوش دهید، به شما کمک می‌کند.

همچنین می توانید کتاب هایی را برای گوش دادن آفلاین دانلود کنید و کتاب های مورد علاقه خود را برای دسترسی سریع ذخیره کنید. با این حال، همه این ویژگی‌های رایگان به قیمت تبلیغات است – که در گوش دادن شما تداخلی ایجاد نمی‌کنند، اما بین عناوین کتاب‌های صوتی قرار گرفته و در پخش‌کننده کتاب صوتی ظاهر می‌شوند. برای حذف تبلیغات می توانید نسخه پریمیوم را خریداری کنید.

طرفداران

 • رابط کاربری ساده برای استفاده
 • دانلود کتاب های صوتی برای گوش دادن آفلاین.
 • جزئیات خوبی در مورد کتاب صوتی.
 • گزینه مناسب برای خانواده محتوای NFSW را پنهان می کند.
 • برنامه را می توان بدون ثبت نام استفاده کرد.

منفی

 • اندازه فونت پیش‌فرض در برنامه می‌توانست افزایش یابد.
 • اندازه نمادهای کنترل پخش نیز می‌توانست افزایش یابد.
 • تبلیغات در بین فهرست کتاب‌های صوتی پنهان می‌شوند که ممکن است منجر به تغییر مسیر تصادفی شود.
 • گزینه ای برای فیلتر کردن کتاب ها بر اساس ژانر وجود ندارد.

قیمت: رایگان؛ نسخه حرفه ای: 0.49 دلار در ماه

2. کتاب های صوتی در حال حاضر: مجموعه ای عالی از داستان های تخیلی و غیرداستانی به صورت رایگان

Audiobooks Now یکی دیگر از برنامه های رایگان است که در آن می توانید به تعداد زیادی کتاب صوتی به صورت رایگان در دستگاه های iPhone و Android خود گوش دهید. این برنامه همچنین حاوی چندین کتاب صوتی جدید و محبوب است که نیاز به خرید دارند. علاوه بر این، این برنامه همچنین دارای مجموعه ای عالی از کتاب های غیرداستانی رایگان است.

پس از بازدید از بخش کتاب های صوتی رایگان، می توانید کتاب هایی از ژانرهای مختلف را جستجو کنید یا همه کتاب های صوتی را به طور همزمان مشاهده کنید. شما باید کتاب صوتی رایگان را به قیمت 0.00 دلار خریداری کنید و به کتابخانه شما اضافه خواهد شد.

در حین گوش دادن به یک کتاب، تمام کنترل‌های ضروری پخش را برای تنظیم سرعت روایت یا رد کردن/برگشت به 30 ثانیه و رفتن به فصل بعدی کتاب دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید در حین روایت فصل، یک نشانک اضافه کنید. به طور کلی، ما این برنامه را به لطف مجموعه کتاب های صوتی آن دوست داریم. جدا از تمام کتاب‌های صوتی کلاسیک رایگان در حوزه عمومی، می‌توانید کتاب‌های جدیدتر نویسندگان آینده را نیز به صورت رایگان در این برنامه گوش دهید.

طرفداران

 • مجموعه ای عالی از کتاب های داستانی و غیرداستانی رایگان.
 • گزینه‌های زیادی برای مرتب‌سازی و فیلتر کردن کتاب‌ها بر اساس ژانر/دسته.
 • چندین کنترل پخش
 • دانلود کتاب برای گوش دادن آفلاین.
 • بدون تبلیغات

منفی

 • رابط کاربری را می توان بهبود بخشید.
 • ممکن است تعداد گزینه‌ها و دکمه‌ها به هم ریخته باشد.
 • برای گوش دادن به کتاب ها باید وارد سیستم شوید.

قیمت: رایگان؛ نسخه حرفه ای: 19.99 دلار به بالا (اشتراک ارائه می کند برای کتاب های صوتی پولی)

3. کتاب صوتی آزاد شده: بیش از 14000 کتاب کلاسیک

Freed برنامه دیگری است که به عنوان یک بسته برای LibriVox عمل می کند. این برنامه فقط در دستگاه های اندرویدی موجود است. می توانید با استفاده از جستجوی دسته بندی در برنامه شروع به کشف کتاب صوتی مورد علاقه بعدی خود کنید. مجموعه کتاب های صوتی بیشتر شامل کتاب های کلاسیک است که به صورت رایگان در حوزه عمومی در دسترس هستند. رابط پخش کتاب صوتی نزدیک‌ترین رابطی است که شبیه Audible در بین سایر برنامه‌های موجود در این لیست است.

در حین گوش دادن به یک کتاب صوتی، تمام کنترل های لازم را برای مدیریت پخش بر اساس نیازهای خود دریافت می کنید. این برنامه همچنین دارای یک برگه تاریخ است که به شما کمک می کند به تمام کتاب هایی که گوش داده اید نگاه کنید. متأسفانه، هیچ راهی برای ذخیره همه کتاب های مورد علاقه خود برای دسترسی آسان وجود ندارد. با این حال، می توانید کتاب های صوتی را برای گوش دادن آفلاین دانلود کنید.

طرفداران

 • بهترین رابط پخش کتاب صوتی
 • چندین گزینه برای کنترل پخش، از جمله گزینه “Skip Silence” برای روایت کارآمد.
 • دسته بندی کتاب های صوتی مرور مجموعه را آسان می کند.
 • دانلود کتاب های صوتی برای گوش دادن آفلاین.

منفی

 • برای دسترسی سریع‌تر به کتاب‌هایتان، برگه «مورد علاقه» یا «ذخیره‌شده» وجود ندارد.
 • تعداد زیادی تبلیغات پاپ آپ که کل فضای صفحه را اشغال می کنند.
 • رابط کاربری غیر شهودی که اغلب ما را گیج می‌کرد و سعی می‌کردیم در داخل برنامه حرکت کنیم.

قیمت: رایگان؛ خرید درون برنامه ای: 1.99 دلار به بالا

4. کتاب های صوتی: برنامه سبک وزن برای کتاب های صوتی رایگان در آیفون

این برنامه کتاب صوتی برای آیفون – خود را «کتاب‌های صوتی» می‌نامد و مانند نام آن، برنامه یک برنامه کاربردی ساده، ساده و سبک وزن است که از اولین باری که آن را باز می‌کنید مستقیماً به سر اصل مطلب می‌رسد. این برنامه تمام دسته بندی های کتاب های صوتی رایگان را نمایش می دهد. بخش مورد علاقه ما این است که می توانید کتاب ها را بر اساس مدت زمان آنها، راوی ها و کتاب های صوتی اخیراً اضافه شده به برنامه پیدا کنید.

همچنین می‌توانید کتاب‌های صوتی را جستجو کنید و کتاب‌ها را از بخش «Plus Only» رایگان و پولی کشف کنید. اکثر آثار کلاسیک محبوب در این برنامه رایگان هستند. بخش پخش برنامه به خوبی طراحی شده است و کنترل ها به دو بخش تقسیم می شوند – قسمت بالایی دارای کنترل های ضروری است و قسمت پایین دارای کنترل هایی است که چند پیشرفت به پخش اضافه می کند – مانند تایمر خواب، فهرست فصل. ، اطلاعات کتاب و یک کلید برای تغییر حالت تاریک/روشن.

اگر از Wi-Fi استفاده می کنید، کتاب های صوتی به طور پیش فرض در برنامه دانلود می شوند. برای دانلود دستی کتاب‌های صوتی، باید «کتاب‌های صوتی جریانی» را روشن کنید. به طور کلی، ما از طرفداران این برنامه هستیم و مطمئناً یکی از بهترین برنامه های کتاب صوتی رایگان برای آیفون است.

طرفداران

 • رابط کاربری عالی
 • ما گزینه مرتب کردن کتاب ها بر اساس مدت زمان را دوست داریم.
 • گزینه های مختلف کنترل پخش
 • می توانید کتاب های صوتی را برای گوش دادن آفلاین دانلود کنید.

منفی

 • برخی ممکن است اندازه فونت بزرگتر را دوست نداشته باشند
 • گاهی اوقات متوجه شدیم که برنامه تا زمان راه اندازی مجدد پاسخگو نیست.
 • تبلیغات وجود دارند، اما در تجربه شنیداری تداخلی ایجاد نمی کنند.

قیمت: رایگان؛ اشتراک پلاس؛ 7.99 دلار؛ حذف تبلیغات: 0.99 دلار

از کتاب های صوتی به صورت رایگان لذت ببرید

امیدواریم این لیست از بهترین برنامه‌های رایگان کتاب صوتی به شما کمک کند یک برنامه جایگزین رایگان برای Audible پیدا کنید. اگر از گوش دادن به محتوا برای ساعت‌های طولانی لذت می‌برید، همیشه می‌توانید پادکست‌ها را بررسی کنید و در دستگاه‌های آیفون و اندروید خود به آن‌ها گوش دهید!

امیدواریم از این مقاله 4 بهترین برنامه رایگان کتاب صوتی برای آیفون و اندروید مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *