3 بهترین تردمیل برای Apple Fitness Plus

زمان مطالعه: 6 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 3 بهترین برای Fitness Plus همراه ما باشید

Apple Fitness Plus یک راه عالی برای تمرین و ورزش کردن از راحتی خانه شما است. برای این منظور، لازم نیست وارد باشگاه شوید یا یک مربی شخصی استخدام کنید. این برنامه – همراه با ادغام های هوشمند آن – تمام تمرینات شما را انجام می دهد و در عین حال به شما آموزش می دهد. برای استفاده کامل از تمام ویژگی های Apple Fitness Plus یا برای گرم کردن بدن با برخی تمرینات قلبی، ممکن است نیاز به استفاده از تجهیزات خاصی مانند تردمیل یا دوچرخه ورزشی باشد. در حالی که یک مدل استاندارد می‌تواند کافی باشد، برخی از بهترین تردمیل‌های Apple Fitness Plus (ذکر شده در زیر) می‌توانند داده‌های شما را در زمان واقعی همگام‌سازی کنند، به‌روزرسانی‌های پیشرفت زنده را در اختیار شما قرار دهند و به شما در دستیابی به اهداف کمک کنند.

Best_Treadmills_for_Apple_Fitness_Plus

ممکن است بدانید که Apple Fitness Plus معیارهای تمرینی شما مانند دقیقه های فعال، کالری سوزانده شده و ضربان قلب را هنگام انجام یک فعالیت نمایش می دهد. یک تردمیل سازگار با Apple Fitness Plus تضمین می کند که همه این داده ها به طور دقیق همگام سازی و نمایش داده شوند.

بخش های مختلفی از تردمیل های متصل در بازار موجود است. ما تعدادی را فهرست کرده‌ایم، از محدوده بودجه گرفته تا گزینه‌های برتر. بهترین را برای استفاده خود انتخاب کنید. اما قبل از آن –

1. تردمیل تاشو Goplus 2-in-1

تردمیل تاشو Goplus 2 in 1تردمیل تاشو Goplus 2 in 1

تردمیل تاشو می تواند دو نوع باشد. موردی که در صورت عدم استفاده قابل تا شدن و نگهداری است. دیگری دارای بازوهای تاشو است و برای استفاده در هنگام کار می توان آن را زیر میز قرار داد. تردمیل تاشو Goplus دومی است که آن را به انتخابی عالی برای تردمیل 2 در 1 برای Apple Fitness Plus تبدیل می کند.

به طور کلی پیدا کردن یک تردمیل تاشو 2 در 1 با فناوری متصل مانند این از Goplus دشوار است. نه تنها جمع و جور است و تنظیم آن راحت است، بلکه دارای یک موتور قدرتمند است که می تواند تا سرعت 7.5 مایل در ساعت با نرده ها در جای خود یا تا 2.5 مایل در ساعت در هنگام تا شدن آنها را طی کند. این یک مکانیسم ایمنی خوب برای اطمینان از اینکه هنگام استفاده از تردمیل هنگام کار زیاده روی نکنید.

در مورد استفاده از آن در حین کار، تردمیل تاشو Goplus را می توان در زیر میز ایستاده با بازوهای جمع شده استفاده کرد. اساساً، این راهی است برای فعال نگه داشتن خود و دوری از سبک زندگی بی تحرک – در حالی که به کار با رایانه خود ادامه می دهید.

جدا از قابلیت همگام سازی داده ها با Apple Fitness Plus، دلیل بزرگی برای توصیه تردمیل Goplus این است که دارای یک بلندگوی بلوتوث داخلی است. می توانید تلفن خود را به صورت بی سیم به تردمیل متصل کنید و خروجی صدا را مستقیماً از بلندگو دریافت کنید. وقتی روی تردمیل می‌دوید و نمی‌خواهید با کلیدهای تنظیم صدا در تلفنتان دخالت کنید، این کار مفید است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین شارژر سریع برای Samsung Galaxy Tab

نگهدارنده تلفن داخلی – هرچند کوچک، طبق بررسی ها – نیز مفید است زیرا می توانید برای مشاهده دستورالعمل ها در برنامه Apple Fitness Plus گوشی خود را در آنجا استراحت دهید. همچنین یک برنامه توسعه یافته توسط Goplus وجود دارد که داده های شما را با گوشی هوشمند شما همگام می کند و می تواند به موازات Apple Fitness Plus استفاده شود. اگر به دنبال یک تردمیل هوشمند مقرون به صرفه برای Apple Fitness Plus هستید، واکر تاشو Goplus 2-in-1 گزینه خوبی است.

مزایا

  • بازوهای تاشو
  • برنامه همراه مفید است

چیزی که ما دوست نداریم

  • جای گوشی کوچک است
  • سیم اتصال به تردمیل کوتاه است

2. Xterra Fitness TR260

تردمیل تاشو XTERRA Fitness TRتردمیل تاشو XTERRA Fitness TR

اگر مایلید بیشتر روی یک تردمیل پایدارتر و با ویژگی های غنی تر هزینه کنید که می تواند بار بیشتری را تحمل کند، Xterra Fitness TR260 یک گزینه قانع کننده است. تردمیل دارای نمایشگر بزرگ و کنترل های دسته برای ایمنی و راحتی است.

تردمیل TR260 از نظر فیزیکی بزرگتر است، بنابراین فضای بیشتری را اشغال می کند. با این حال، به لطف ردپای بزرگتر، ویژگی های اضافی را نیز ارائه می دهد. برای مثال، ویژگی شیب در تردمیل تاشو Goplus به دلیل اندازه جمع و جور آن وجود ندارد. با این حال، Xterra TR260 می‌تواند تا 10 سطح شیب داشته باشد، بنابراین اگر می‌خواهید در شیب‌ها تمرین کنید، TR260 راهی برای رفتن است.

بر اساس بررسی های متعدد، تردمیل حتی در هنگام شیب بسیار پایدار می ماند. این نشان می دهد که TR260 چقدر محکم ساخته شده است. از طرف دیگر، نمی توان تردمیل را به راحتی جمع کرد. کاربران می گویند اگر قصد دارید تردمیل را ذخیره کنید، حداقل به دو نفر نیاز دارید تا تردمیل را جمع کنند. همانطور که ممکن است تصور کرده باشید، استفاده از TR260 در زیر میزی مانند تردمیل Goplus امکان پذیر نیست.

در جلوی تردمیل یک صفحه نمایش نسبتا بزرگ 5.5 اینچی برای نمایش تمام اطلاعات مهم قرار دارد. همچنین یک نگهدارنده تلفن یا تبلت وجود دارد که استفاده از برنامه‌هایی مانند Apple Fitness Plus را آسان‌تر می‌کند. در مورد استفاده از برنامه‌ها، Xterra TR260 دارای اتصال بلوتوث 4.0 است، بنابراین می‌توانید تردمیل را به‌طور یکپارچه با هر برنامه دلخواه خود جفت کنید.

با این حال، قرار دادن یک دستگاه بزرگ مانند iPad احتمالا صفحه نمایش را پوشش می دهد. این یک ناراحتی جزئی است و نباید مشکلی ایجاد کند. اگر به دنبال تردمیل میان رده ای هستید که ویژگی های مهمی را فدا نکند، نمی توانید با Xterra TR260 اشتباه کنید. قابل اعتماد است و عملکردهای بیشتری را نسبت به برخی از رقبای گران قیمت ارائه می دهد.

چیزی که ما دوست نداریم

  • سنگین و سخت برای تا کردن / ذخیره کردن

3. NordicTrack T Series

NordicTrack T SeriesNordicTrack T Series

در حالی که Xterra TR260 در حال حاضر دارای ویژگی های غنی است، تردمیل NordicTrack T Series عملکرد را با تمام ویژگی های هوشمند خود به سطح دیگری ارتقا می دهد. از یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 10 اینچی که می‌تواند محتوای زنده را پخش کند تا اشتراک‌هایی که می‌توانند تمرین‌های درخواستی را ارائه دهند، سری NordicTrack T همه چیز را دارد.

تردمیل NordicTrack T Series تمام زنگ ها و سوت های Xterra Fitness TR260 و موارد دیگر را دارد. با نگاهی گذرا به تردمیل متوجه خواهید شد که مهمترین ویژگی تردمیل سری T Fitness Plus نمایشگر عظیم جلویی آن است. این نمایشگر امکان پخش برنامه های زنده تناسب اندام را با مربیگری فراهم می کند.

با این کار نیازی به قرار گرفتن یک گوشی هوشمند یا تبلت در داخل نگهدارنده گوشی نیست. اما، اگر می‌خواهید از Apple Fitness Plus استفاده کنید، همچنان می‌توانید این کار را از طریق iPhone یا iPad خود انجام دهید. با این حال، شایان ذکر است که هیچ نگهدارنده تلفن داخلی وجود ندارد، بنابراین بهترین گزینه این است که آیفون خود را روی عرشه جلو قرار دهید. صفحه نمایش آنبورد را پوشش می دهد، اما اگر در وهله اول از آن استفاده نمی کنید، نباید مهم باشد.

به گفته کاربران، مونتاژ تردمیل آسان است و تمام ویژگی ها طبق آگهی کار می کنند. همچنین به لطف یک مکانیسم ساده، به‌طور شگفت‌آوری آسان است که تردمیل را با وجود وزن تا کنید. قابل توجه است که چندین کاربر به این موضوع اشاره کرده اند که اشتراک iFit همراه با تردمیل NordicTrack یکی از بهترین جنبه های خرید است.

درست مانند Apple Fitness Plus، مربیان واقعی را به شما اختصاص می دهد که برنامه های تمرینی سفارشی را ارائه می دهند. مربی‌ها حتی می‌توانند سرعت و شیب تردمیل‌ها را از راه دور بر اساس الزامات تمرینی از انتهای آن‌ها تغییر دهند. علاوه بر این، همه اینها به صورت بومی در صفحه داخلی موجود است و یکپارچه سازی را بدون درز می کند. اگر بودجه مشکلی نیست و می‌خواهید به iFit ضربه بزنید، تردمیل NordicTrack T Series یک گزینه خوب است.

مزایا

  • صفحه نمایش بزرگ با رژیم های تمرینی
  • اشتراک iFit گنجاندن خوبی است

چیزی که ما دوست نداریم

  • در سرعت های بالا کمی نویز دارد

راه رفتن و ردیابی

یک تردمیل اختصاصی برای Apple Fitness Plus به شما این اطمینان را می دهد که هنگام انجام تمرین، داده های تناسب اندام خود را در برنامه پیگیری کنید. این می تواند به شما کمک کند رکوردی از معیارهای خود را حفظ کنید و در عین حال به معلمان برنامه کمک می کند تا پیشرفت، استقامت و سایر پارامترهای شما را در زمان واقعی اندازه گیری کنند تا یک روال تمرینی شخصی به شما ارائه دهند.

امیدواریم از این مقاله 3 بهترین تردمیل برای Apple Fitness Plus مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را مجله 8pic همراهی کنید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/3-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d8%af%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-apple-fitness-plus/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *