11 روش برای رفع خطای Roblox کد 267

زمان مطالعه: 6 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی ۱۱ روش برای رفع خطای Roblox کد ۲۶۷
همراه ما باشید

Roblox یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین است که میلیون ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. به دلیل تعداد زیاد آن، دیدن اشتباهات گاه به گاه تعجب آور نیست. در حالی که تیم همیشه یک تجربه بدون وقفه را تضمین می کند، برخی از خطاها ممکن است همچنان بر جلسه شما تأثیر بگذارد. یکی از این مشکلات کد خطای Roblox 267 است. در این راهنما توضیح خواهیم داد که چیست و چگونه می توانید از آن دور شوید.

کد خطای Roblox 267

وقتی در Roblox «شما از این تجربه حذف شدید (کد خطا: 267)» را می‌بینید، معمولاً به این معنی است که شما از آن تجربه خاص محروم شده‌اید. این معمولاً در صورت تخطی از قوانین رخ می دهد. خوشبختانه، شما می توانید این مشکلات را برطرف کنید. بیایید به اصلاحات بپریم.

1. منتظر بمانید تا دوره ممنوعیت به پایان برسد

معمولاً ممنوعیت‌های درون تجارب در Roblox دائمی نخواهد بود. آنها پس از یک دوره مشخص حذف خواهند شد. می توانید بعد از یک یا دو ساعت یا حتی بعد از چند روز بررسی کنید. معمولاً به شما اطلاع داده می شود که چرا ممنوع الکار شده اید و ممکن است در برخی موارد این ممنوعیت چقدر طول بکشد.

اگر به فرصت‌های دوم اعتقاد دارید یا اگر ممنوعیت یک اشتباه بود، می‌توانید آن را به توسعه‌دهنده تجدید نظر کنید. در اینجا نحوه تماس با توسعه دهنده تجربه در Roblox آمده است:

مرحله 1: Roblox را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

گام 2: تجربه را انتخاب کنید و روی نام برنامه‌نویس/نام گروه زیر نام تجربه کلیک کنید.

نام کاربری را در زیر نام تجربه انتخاب کنیدنام کاربری را در زیر نام تجربه انتخاب کنید

مرحله 3: روی دکمه پیام کلیک کنید و پیامی را ارسال کنید که توضیح دهد چرا ممنوع شد و چرا باید لغو ممنوعیت شوید.

پیام را انتخاب کنیدپیام را انتخاب کنید

اگر گزینه Message را خاکستری می بینید، بررسی کنید که آیا آنها راه های دیگری را برای برقراری ارتباط با آنها پیوند داده اند یا اینکه آیا آنها بخشی از هر گروهی در Roblox هستند. مطمئن شوید که چرا به آنها پیام می دهید و همیشه مودب باشید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین افزونه کروم برای Roblox

3. پیوستن به تجربه دیگری را امتحان کنید

از آنجایی که کد خطای 267 به این معنی است که شما از آن تجربه خاص محروم هستید، همچنان می توانید وارد تجربیات دیگری شوید مگر اینکه به طور کامل از Roblox محروم شوید. شما به راحتی می توانید تجربیات مشابه یا جالبی را بیابید که منتظر امتحان شما هستند.

4. اتصال به اینترنت را بررسی کنید

اگر پیام “بارگذاری داده نشد” را در Roblox با کد خطای 267 مشاهده کردید، ممکن است به دلیل اتصال اینترنت ناپایدار نیز رخ دهد. با استفاده از لینک زیر یا هر تستر سرعت اینترنت دیگر می توانید به سرعت پایداری اینترنت خود را بررسی کنید.

سرعت اینترنت را بررسی کنیدسرعت اینترنت را بررسی کنید

اگر نشان می دهد که اتصال اینترنت شما سریع یا ناپایدار نیست، مودم یا روتر خود را مجددا راه اندازی کنید، به شبکه Wi-Fi دیگری بروید یا با ISP خود تماس بگیرید. می‌توانید به یک برنامه سریع‌تر یا یک ISP دیگر ارتقا دهید و بررسی کنید که آیا مشکلات برطرف شده‌اند.

5. بررسی کنید که آیا Roblox Down است یا خیر

همچنین ممکن است به دلیل برخی از خطاهای سرور Roblox از تجربه اخراج شوید و کد خطای 267 را مشاهده کنید. این ممکن است به این دلیل اتفاق بیفتد که سرور ممکن است تحت تعمیر و نگهداری باشد یا با مشکلاتی روبرو باشد. برای بررسی وضعیت سرور Roblox می توانید از لینک زیر استفاده کنید. اگر طبق معمول در حال اجرا است، به اصلاحات زیر بروید. اگر نه، صبر کنید تا Roblox مشکل را برطرف کند.

6. های مرورگر نصب شده اخیر را حذف کنید

برنامه‌های افزودنی یا افزونه‌های مرورگر گاهی اوقات می‌توانند با عملکرد Roblox تداخل داشته باشند و باعث ایجاد کد خطای 267 شوند. می‌توانید با خاموش کردن افزونه‌ها یا افزونه‌های مشکوک یا اخیراً نصب شده، به‌ویژه موارد مرتبط با Roblox، این مشکل را برطرف کنید. برای حذف افزونه مرورگر خود می توانید از پیوندهای زیر استفاده کنید:

حذف افزونه از مرورگر اجحذف افزونه از مرورگر اج

7. هر مود یا برنامه های اخیراً نصب شده را حذف کنید

بسیاری از تجربیات Roblox در برابر تقلب یا هر برنامه دیگری که بر گیم پلی تأثیر می گذارد است. بنابراین، اگر از هر مربی یا نرم افزار تقلب در Roblox استفاده می کنید، بهتر است آن برنامه ها را فوراً حذف کنید. می توانید راهنمای ما در مورد حذف این برنامه ها را بررسی کنید:

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین جایگزین Roblox برای رایانه شخصی و موبایل

برای کاربران اندروید، این مراحل را دنبال کنید. بسته به گوشی هوشمندی که استفاده می کنید، مراحل ممکن است تغییر کند.

مرحله 1: در صفحه اصلی، برنامه‌ای را که می‌خواهید حذف کنید نگه دارید > اطلاعات برنامه را انتخاب کنید.

گام 2: Uninstall را انتخاب کنید.

مرحله 3: برای تایید روی OK ضربه بزنید.

برای تایید روی Ok کلیک کنیدبرای تایید روی Ok کلیک کنید

8. آنتی ویروس یا دیفندر را غیرفعال کنید

در حالی که فایروال ویندوز یا هر نرم افزار آنتی ویروس شخص ثالث دیگری برای محافظت از شما در برابر بدافزارها یا حملات هک بالقوه اختصاص داده شده است، این برنامه ها گاهی اوقات می توانند از عملکرد صحیح برخی از برنامه ها نیز جلوگیری کنند.

بهترین راه حل های عدم امکان ورود به برنامه Microsoft Defender در ویندوز 11بهترین راه حل های عدم امکان ورود به برنامه Microsoft Defender در ویندوز 11

این می تواند دلیل مشاهده کد خطای Roblox 267 باشد. شما می توانید با غیرفعال کردن Windows Defender یا سایر نرم افزارهای آنتی ویروس به راحتی این مشکل را برطرف کنید. در حین کار، فایروال ویندوز را غیرفعال کنید و بررسی کنید که آیا همچنان با مشکل مواجه هستید یا خیر.

9. از سیستم خارج شوید و وارد شوید

با خروج از سیستم می توانید یک جلسه را در Roblox پایان دهید. با این کار هر فایل موقتی که باعث ایجاد پیام خطای «شما از این تجربه حذف شده‌اید» در Roblox پاک می‌شود. مراحل بیشتر برای دستگاه های دیگر یکسان است:

مرحله 1: Roblox را باز کنید و روی گزینه Settings از گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. این گزینه در سمت راست پایین برنامه Roblox در گوشی های هوشمند قرار دارد.

گام 2: روی Log out کلیک کنید. هنگامی که از شما پرسیده شد، برای تأیید دوباره روی Log out کلیک کنید.

مرحله 3: اعتبار خود را وارد کنید و پس از خروج روی Log In ضربه بزنید.

اطلاعات ورود به سیستم را اضافه کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شویداطلاعات ورود به سیستم را اضافه کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید

10. وارد دستگاه دیگری شوید

گاهی اوقات، این مشکل می تواند مختص دستگاهی باشد که استفاده می کنید. خوشبختانه، شما می توانید با وارد شدن به دستگاه دیگری از این مشکل جلوگیری کنید. برای کاربران وب Roblox، سعی کنید با استفاده از حالت ناشناس مرورگر خود وارد سیستم شوید.

11. یک حساب جدید Roblox ایجاد کنید

Roblox ممکن است با نقض قوانین، حساب شما را مسدود کند، بنابراین، بهتر است یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و بررسی کنید که آیا همچنان با این مشکل مواجه هستید یا خیر. بله، باید از ابتدا شروع کنید، زیرا نمی توانید پیشرفت حساب خود را به این حساب جدید منتقل کنید.

با این حال، مطمئن شوید که قوانین را برای جلوگیری از کد خطای 267 در Roblox نقض نمی کنید.

ایجاد یک حساب کاربری جدیدایجاد یک حساب کاربری جدید

Roblox بدون وقفه را بازی کنید

اکنون که از کد خطای Roblox 267 مطلع شدید، امیدواریم این راهنما به شما در حل این مشکل کمک کرده باشد. مانند هر برنامه دیگری، Roblox نیز مجموعه ای قوی از قوانین برای حفظ ایمنی و راحتی کاربران دارد. بازی مبارک!امیدواریم از این مقاله ۱۱ روش برای رفع خطای Roblox کد ۲۶۷
مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *