چگونه اعتبار تبلیغات فیس بوک را دریافت کنیم؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک چگونه اعتبار تبلیغات فیس بوک را دریافت کنیم؟
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

هنگام بحث در مورد محبوب ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی برای اجرای تبلیغات، بدون فکر دوم، تاج به فیس بوک می رسد. با تقریباً 40٪ (2.91 میلیارد) از جمعیت جهان در فیس بوک، این شرکت قهرمان بلامنازع در دنیای تبلیغات رسانه های اجتماعی است. اما اعتبارات تبلیغاتی فیسبوک چیست و چگونه می توان آنها را دریافت کرد؟

اعتبار آگهی فیسبوک را دریافت کنید

اعتبارات تبلیغاتی فیس بوک یا اعتبارات متا، اعتبارات رایگانی هستند که به شما کمک می کنند تبلیغات فیس بوک یا اینستاگرام را شروع کنید. این کوپن ها / اعتبارات هیچ هزینه ای برای شما ندارند. با این حال، باید آنها را بیابید و ادعا کنید که برای کسب و کار یا وبلاگ شما تبلیغ کنند. بنابراین، اگر می‌پرسید چگونه اعتبار تبلیغات فیس‌بوک را دریافت کنید، این پست همه چیز در مورد آن و موارد دیگر است.

اعتبار فیسبوک چیست؟

اعتبار تبلیغات فیس بوک برای کسانی است که صاحب یک کسب و کار هستند و می خواهند محصول خود را از طریق این پلتفرم تبلیغ کنند. اینها ارزهای دیجیتالی هستند که می‌توانید از طریق راه‌هایی مانند شرکت در تبلیغات، همکاری‌ها یا facebookmail.com به صورت رایگان درآمد کسب کنید. سپس می توانید از این اعتبارات متا برای پرداخت هزینه تبلیغات فیس بوک / اینستاگرام برای تجارت خود استفاده کنید. این می تواند به شما در افزایش لایک یا فالوور، کلیک بیشتر روی صفحه، رسیدن به یک مخاطب هدف خاص یا افزایش فروش کمک کند.

بنابراین، در واقع، شما برای تبلیغات در فیس بوک و صرفه جویی در بودجه بازاریابی هیچ هزینه ای نمی پردازید. در این پست توضیح خواهیم داد که چگونه برای شروع کمپین تبلیغاتی خود در رسانه های اجتماعی، اعتبار تبلیغاتی فیس بوک را دریافت یا ادعا کنید.

چگونه اعتبار تبلیغات فیس بوک را دریافت کنیم؟

برای شروع، شما باید واجد شرایط دریافت اعتبار تبلیغات فیس بوک باشید و برای این کار، باید تعدادی از الزامات را تکمیل کنید. با این حال، قبل از آن، مطمئن شوید که شرایط و ضوابط کوپن اعتبار آگهی را به درستی بررسی کرده اید. در اصل دو راه برای دریافت اعتبار تبلیغات متا برای تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام وجود دارد، که از طریق تبلیغات گاه به گاه درون محصول/از طریق facebookmail.com یا از طریق مشارکت آنها با شرکت های دیگر است.

چند راه دیگر وجود دارد که می توانید اعتبار تبلیغات فیس بوک را دریافت کنید که در زیر به آنها پرداخته ایم:

  1. در صفحه کسب و کار FB خود فعال بمانید
  2. در برنامه ها یا رویدادهای فیس بوک شرکت کنید
  3. با تبلیغات فیسبوک شروع کنید
  4. برای دریافت اعتبار تبلیغاتی فیس بوک، نظرسنجی ها را کامل کنید
  5. وب سایت هایی را که کوپن های رایگان ارائه می دهند بررسی کنید

1]در صفحه کسب و کار FB خود فعال بمانید

اعتبار آگهی فیسبوک را دریافت کنید

یکی از اولین چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که در صفحه کسب و کار FB خود فعال بمانید. به عنوان مثال، هر چند وقت یکبار پست های فیس بوک مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید، پست های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران را لایک کنید و روی آنها کامنت بگذارید و غیره. اعتبار آگهی یا کوپن

خواندن: فیس بوک را زمانی که در فایرفاکس کار نمی کند تعمیر کنید

2]در برنامه ها یا رویدادهای فیس بوک شرکت کنید

اعتبار آگهی فیسبوک را دریافت کنید

فیس بوک به ارائه برنامه های اعتباری تبلیغات رسمی برای تبلیغ کنندگان و مشاغل جدید ادامه می دهد، بنابراین مطمئن شوید که آن را بررسی کنید. همچنین می‌توانید در رویدادها یا کارگاه‌های مرتبط با تبلیغات که توسط FB برگزار می‌شود برای کسب اعتبار آگهی شرکت کنید.

خواندن: نحوه مدیریت تنظیمات برگزیده تبلیغات فیس بوک و انصراف از ردیابی تبلیغات

3]با تبلیغات فیس بوک شروع کنید

اعتبار آگهی فیسبوک را دریافت کنید

اگر شما یک اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی با صفحه هواداران فیس بوک هستید، ممکن است شروع به قرار دادن تبلیغات FB برای افزایش دید کنید. با این حال، مطمئن شوید که تبلیغ خود را بر اساس محصول خود به سمت مخاطبان مناسب هدف قرار می دهید. مخاطبان هدف را بر اساس سن و مکان آنها ایجاد کنید. هنگامی که تبلیغ با موفقیت درج شد، مانند گوگل ادوردز، کوپن ها یا اعتبارات تبلیغاتی فیس بوک را بر اساس تعداد کلیک ها یا بازدیدها دریافت خواهید کرد.

خواندن: چگونه از دنبال کردن تبلیغات گوگل در اینترنت جلوگیری کنیم

4]نظرسنجی ها را کامل کنید تا اعتبار تبلیغات فیس بوک را دریافت کنید

اعتبار آگهی فیسبوک را دریافت کنید

شرکت‌ها مرتباً از طریق فیس‌بوک درباره برنامه‌ها یا سرویس‌های خود (که می‌خواهند آن‌ها را امتحان کنید) نظرسنجی می‌کنند. شما می توانید در این نظرسنجی ها شرکت کنید و آنها را تکمیل کنید تا اعتبار تبلیغاتی کسب کنید و از آنها برای کمپین خود استفاده کنید.

خواندن: بهترین برنامه های رایگان بررسی آنلاین و فرم ساز

5]وب سایت هایی را که کوپن های رایگان ارائه می دهند بررسی کنید

وب سایت های مختلفی وجود دارند که اعتبار یا کوپن رایگان برای تبلیغات فیس بوک ارائه می دهند و یکی از آنها Fiverr است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یک کنسرت تماس بگیرید و ممکن است در نهایت اعتبار FB رایگان دریافت کنید.

همچنین، وب‌سایت‌های اختصاصی وجود دارند که پیشنهادات یا تبلیغات ویژه را برای کوپن‌های اعتبار تبلیغاتی فیس‌بوک اجرا می‌کنند. به سادگی کوپن ها یا اعتبارات تبلیغاتی رایگان فیس بوک را در موتور جستجوی خود جستجو کنید و ممکن است خوش شانس باشید.

چگونه اعتبار آگهی را در فیس بوک ادعا کنم؟

برای مطالبه یا بازخرید اعتبار آگهی خود، به تنظیمات پرداخت خود در فیس بوک بروید. شما این را در زیر پیدا خواهید کرد مرکز تبلیغات بخش. بعد، زیر ابزار، ساعت روشن است پرداخت را اضافه کنید روش. در اینجا، مکان و واحد پول فعلی خود را انتخاب کنید و سپس ضربه بزنید صرفه جویی. اکنون، به مسیر بروید پرداخت را اضافه کنید بخش، روی آن کلیک کنید اعتبار آگهیو فشار دهید بعد. در اینجا کد اعتبار آگهی (الفبایی 16 رقمی) را وارد کرده و فشار دهید مطالبه. و به این ترتیب اعتبار تبلیغات فیسبوک خود را بازخرید می کنید.

چگونه برای تبلیغات متا پرداخت کنم؟

برای پرداخت هزینه تبلیغات فیس بوک (متا)، باید ادمین حساب تبلیغاتی باشید. در عین حال، باید یک روش پرداخت پیش‌فرض از قبل در حساب خود تنظیم کنید. بنابراین، اگر از قبل یک روش پرداخت در حساب خود تنظیم کرده اید، به تنظیمات پرداخت > مبلغ سررسید > الان پرداخت کن > مقداری را که می خواهید پرداخت کنید وارد کنید > روش پرداخت را انتخاب کنید. اما، برای پرداخت هزینه آگهی با روش پرداخت جدید، ابتدا باید روشی را که می‌خواهید اضافه کنید، انتخاب کنید. مطبوعات بعد > جزئیات روش پرداخت جدید را اضافه کنید > صرفه جویی > برو به پرداخت خود را بررسی کنید بخش > الان پرداخت کن > انجام شده.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *