OPPO Find N3 می تواند به آمریکا بیاید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

OnePlus Fold OnLeaks SmartPrix 3

گزارشی از مجله هشت پیک :

  • فاش شده جزئیات جدیدی در مورد OnePlus Open ارائه کرده است.
  • تاشو جدید OnePlus می تواند دارای لنز پریسکوپ باشد و در رنگ مشکی یا سبز عرضه شود.
  • این تلفن ممکن است OPPO Find N3 در چین نامیده شود.

از پردازنده گرفته تا دوربین ها و موارد دیگر، اطلاعات زیادی در مورد جزئیات OnePlus Open قبل از عرضه آن به ما فاش شده است. آخرین درز اطلاعات جدیدی را نیز ارائه می دهد، اما همچنین شامل یک پیچ و تاب جالب در مورد هویت تاشو است.

درز اطلاعاتی که توسط Max Jambor ارائه شده است، برخی از مطالب جدید OnePlus را برای تجزیه و تحلیل به ما ارائه کرده است. اگرچه این بزرگترین نشت نیست، اما جزئیات جالبی را ارائه می دهد.

بنابراین… OnePlus Open!

آیا خوب است؟ آره
آیا می تواند با دیگران رقابت کند؟ آره
به نظر خوبه؟ بله، اگر به دوربین های بزرگ علاقه دارید
دوربین پریسکوپ؟ بله سسسسس (3x)
فاکتور فرم؟ مانند OPPO Find N2
راه اندازی؟ 29 آگوست.
رنگ ها؟ سیاه و سبز
قیمت؟ 🤫 (در حال حاضر)

چه چیز دیگری؟

Jambor ادعا می کند که این تلفن می تواند با یک لنز پریسکوپ (3x) عرضه شود. این با اطلاعات قبلی که نشان می‌داد تنظیمات دوربین دارای سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی، سنسور فوق عریض 48 مگاپیکسلی و سنسور دوربین تله فوتو 64 مگاپیکسلی است، متفاوت است. درز همچنین می گوید که Open به انتخاب شما از رنگ مشکی یا سبز ارائه می شود. خارج از این مشخصات، Jambor جزئیاتی را به ما می دهد که قبلاً از افشای اطلاعات قبلی می دانیم، از جمله راه اندازی در 29 اوت و فرم فاکتور OPPO Find N2.

در مورد OPPO Find N2، فاش کننده توییت خود را دنبال کرد و اضافه کرد که OnePlus Open در چین OPPO Find N3 نامیده می شود. افشای اطلاعات قبلی که نشان می‌داد Open دارای صفحه نمایش 2K خواهد بود، نشان می‌داد که OnePlus Open فقط یک دستگاه OPPO Find تغییر نامیده نخواهد بود. اما به نظر می رسد که ممکن است در واقع فقط یک تغییر نام تجاری ساده باشد.

گوشی تاشو OnePlus با رقابت سختی روبرو خواهد شد زیرا انتظار می رود سامسونگ هفته آینده دو گوشی تاشو خود را عرضه کند. با توجه به تاریخ پیش‌بینی‌شده افتتاحیه Open در 29 آگوست، سامسونگ شروعی تقریباً یک ماهه خواهد داشت.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *