5 بهترین کتری برقی برای چای برای دم کردن صبحگاهی عالی

زمان مطالعه: 8 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین کتری برقی برای چای برای دم کردن صبحگاهی عالی همراه ما باشید

طعم چای صبحگاهی شما رنگ روز شما را تعیین می کند. اگر به دنبال آسان کردن تجربه چای سازی و همچنین افزایش کارایی خود هستید، به شما توصیه می کنیم بهترین کتری های برقی برای چای را انتخاب کنید. با این ها می توانید چای صبح خود را بدون نگرانی در مورد طعم، دما یا زمان صرف شده برای تهیه چای میل کنید. بنابراین، صبح خود را با رایحه ای معطر با بهترین کتری های برقی برای چای شروع کنید.

5 بهترین کتری برقی برای چای

درست از ظرفیت تا کتری های چای سازگار با فناوری، ما کتری های چای را برای مطابقت با نیازهای طیف وسیع تری از جامعه توصیه کرده ایم. تعجب خواهید کرد اگر بدانید که برخی از کتری ها دارای گزینه های دمای متغیر، طرح های زیبایی شناختی، چای دم کن قابل جدا شدن و غیره هستند. بنابراین، منتظر چه هستید؟ برو و روی وقت چایت سرمایه گذاری کن!

قبل از اینکه جلو بروید، موارد زیر را بررسی کنید:

1. کتری برقی تاپ ویت

بهترین کتری برقی برای کتری برقی Tea_Topwitبهترین کتری برقی برای کتری برقی Tea_Topwit

برای یک کتری چای برقی با قیمت پایه، کتری برقی Topwit دارای ویژگی هایی است. درست از چهار درجه حرارت از پیش تنظیم شده تا یازده گزینه دمای قابل تنظیم، شما می توانید با این محصول دمای چای را به بهترین شکل در نظر بگیرید. می توانید مستقیماً با چای دم کن قابل جابجایی آن در کتری چای درست کنید. اوه، این کتری چای شما را 8 ساعت گرم نگه می دارد!

همانطور که ممکن است در بالا خوانده باشید، کتری چای برقی Topwit یک جشن ویژه است. بیایید در مورد کنترل دمای آن صحبت کنیم. شما چهار دمای از پیش برنامه ریزی شده و همچنین یازده دمای قابل تنظیم خوب را دریافت می کنید. به این ترتیب، بر اساس نوع چای – چای سفید، اولانگ، سبز یا حتی سیاه – می توانید دمای دم کردن متفاوتی را تنظیم کنید.

شما می توانید مستقیماً چای خود را در این کتری با چای دم کن داخلی دم کنید. یک برنامه تایمر دم کردن چای وجود دارد که می توانید از طریق صفحه نمایش براق LED این کتری انتخاب کنید. اگر درگیر برخی کارها هستید، نباید نگران کاهش دمای چای خود باشید. کتری Topwit یک گزینه گرم نگه داشتن دارد که به مدت 8 ساعت کار می کند!

با این حال، بررسی ها از نظر کیفیت محصول کاملاً متفاوت است. در حالی که برخی از کاربران کتری دیجیتال Topwit ادعا می کنند که آن محکم است، بخش کوچکی از این شکایت دارند که این محصول حتی یک سال هم دوام نمی آورد. خوب، اینها می توانند نمونه های یکباره باشند. با این وجود، نمی توان انکار کرد که با توجه به کاربر پسند بودن کتری Topwit، قیمت گذاری آن دزدی است.

مزایا

 • برنامه دم کردن چای
 • 8 ساعت گرم نگه دارید
 • چای خوری داخلی
 • قیمت مقرون به صرفه
 • دماهای از پیش تنظیم شده

چیزی که ما دوست نداریم

 • برخی از مصرف کنندگان از کیفیت شکایت دارند

2. کتری چای شیشه ای برقی Vianté با دمنده قابل جابجایی

بهترین کتری های برقی برای چای کتری شیشه ای برقی Tea_Vianteبهترین کتری های برقی برای چای کتری شیشه ای برقی Tea_Viante

اگر خانواده بزرگی از عاشقان چای هستید، باید این کتری را از Vianté در نظر بگیرید. این کتری شیشه ای می تواند چای را بسیار سریع گرم کند. می توانید انواع و اندازه های مختلف دمنوش را با کمک دم کن جداشونده آن دم کنید. جدا از زیبایی شناسی، کاربران دوست دارند استفاده از آن آسان و عمدتاً تمیز باشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین قهوه ساز بدون غلاف

وقتی شما یک خانواده بزرگ یا یک گروه بزرگ از دوستان هستید که با هم زندگی می کنند، فردی که وظیفه چای را دارد همیشه شکایت می کند. اول، از زمان مصرف چای. دوم، دردسر تمیز کردن. نگران نباشید، با کتری برقی Vianté، می توانید تا هفت فنجان چای را در کمتر از چند دقیقه بجوشانید. این کتری فقط راحتی را به ارمغان نمی آورد. با روکش شیشه ای زیبایی که دارد ظاهر آشپزخانه شما را بالا می برد.

این کتری برای دم کردن چای ساخته شده است زیرا می توانید هر چیزی از برگ چای و میوه های تازه تا حتی کیسه های چای را در دم کن جداشدنی آن اضافه کنید. به این ترتیب، لازم نیست نگران دم کردن چای در آب داغ باشید. مصرف کنندگان عاشق تمیز کردن آسان این کتری هستند. حداقل قطعات این کتری توسط Vianté باعث می شود زمان کمتری را در نزدیکی سینک آشپزخانه بگذرانید.

این که این نسخه از کتری فاقد کنترل دمای متغیر یا دمای از پیش تنظیم شده است، کمی ناامید کننده است. حتی یک نمایشگر خوب روی کتری نیز مشکل دارد. با این حال، این احتمالاً استفاده از کتری را در یک خانواده بزرگ آسان تر می کند. در خاتمه، اگر گروه بزرگی از علاقه مندان به چای هستید که عاشق سهولت استفاده هستند، به سراغ این کتری بروید.

مزایا

 • پایان شیشه ای
 • جوش سریع
 • تزریق کننده قابل جدا شدن
 • گزینه های تزریق همه کاره
 • مقادیر زیاد به یکباره

چیزی که ما دوست نداریم

 • هیچ گزینه دمایی از پیش تعیین شده یا قابل تنظیم نیست

3. کتری برقی دما هوشمند Krups

بهترین کتری های برقی برای کتری چای Tea_Kruppبهترین کتری های برقی برای کتری چای Tea_Krupp

کتری برقی دمای هوشمند Krups برای خانواده های پرجمعیت مناسب است. کنترل پنل به تنظیم دما، زمان و غیره با لمس صفحه کمک می کند. با این کتری مشکی براق می توانید چای خود را به مدت 30 دقیقه گرم نگه دارید.

Krups برای مصرف‌کنندگانی است که خانواده‌های بزرگی دارند، اما همچنین عاشق ارتقای فناوری در زندگی روزمره خود هستند. پنل کنترل هوشمند دما، زمان جوش، دمای فعلی و غیره را نمایش می‌دهد. در مقایسه با کتری برقی Vianté که برای خانواده‌های بزرگ نیز سرو می‌شود، راحتی فنی به تجربه استفاده از کتری می‌افزاید.

با این حال، یک ضعف جزئی این است که این محصول فقط عملکرد گرم نگه داشتن 30 دقیقه ای دارد. این به ویژه برای کاربرانی که درگیر کار و غیره هستند ناخوشایند است. یکی دیگر از ویژگی های مضر کمبود پیوست های تزریق کننده است. در حالی که این کتری آب را برای تجربه های مختلف چای به خوبی می جوشاند، نمی توانید مستقیماً چای را با یک دمنده جداشدنی بجوشانید. بنابراین، این یک مرحله اضافه خواهد بود.

کاربران عاشق این هستند که کتری براق است. رنگ مشکی با کلیدهای LED سفیدی که از صفحه کنترل صفحه لمسی بیرون می‌آیند، تمجید می‌کند. در مجموع، ما این کتری را برای خانواده‌های بزرگ‌تر توصیه می‌کنیم که به راحتی فن‌آوری و دمای آب دقیق در چای‌های خود را دوست دارند.

مزایا

 • صفحه کنترل صفحه لمسی
 • طراحی فشرده
 • به یک خانواده بزرگ خدمت می کند

4. کتری برقی استودیو Corvo EKG Pro

بهترین کتری برقی برای چای_ EKG Pro Studio Electric Tea Kattleبهترین کتری برقی برای چای_ EKG Pro Studio Electric Tea Kattle

قیمت لوکس کتری برقی Fellow Carvo منعکس کننده قابلیت های بی پایان آن است. این کتری درست از گزینه‌های دمایی قابل تنظیم گرفته تا ویژگی‌های کاربرپسند و بیرونی جذاب آن، یک کتری همه کاره است. اگر برای شما مناسب است، بروید کتری EKG Pro شرکت Fellow Carvo را بردارید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین میکروفون برای استریم و بازی در بریتانیا

به عنوان یک برند، Fellow Carvo بر دو جنبه حیاتی برای ارائه چای های معطر تمرکز کرده است. یکی، گزینه ریختن دقیق. دو، تغییر دما. قابلیت زمان‌بندی دم کردن، تنظیم اعلان‌های زنگ و نقاط لمسی فلزی براق، کتری را کاربرپسند می‌کند.

شما به سادگی می توانید زمان دم کردن را برنامه ریزی کنید تا بتوانید صبح ها بدون دردسر جوشاندن آب و درست کردن چای صبح، از یک وعده چای لذت ببرید. می توانید همه اینها را با استفاده از صفحه نمایش براق روی پایه کتری تنظیم کنید.

روکش تمام مشکی با لهجه های چوبی این کتری را به همراهی عالی در آشپزخانه شما تبدیل کرده است. کاربران این محصول از دسته وزنی که به آنها ریزش دقیق می دهد، بسیار راضی هستند. فاصله کافی بین بدنه کتری با دسته وزن دار از سوختگی جلوگیری می کند.

با این حال، قیمت گذاری می تواند باعث ناامیدی کاربران بالقوه شود. علاوه بر این، توجه داشته باشید که به دلیل عدم وجود دمنده، نمی توانید به طور مستقیم چای را در این کتری دم کنید. با این حال، با تمام ویژگی های راحتی که این کتری دیجیتال به همراه دارد، نمی توان منکر قیمت گذاری کم و بیش منصفانه شد.

مزایا

 • طرح تمام مشکی
 • دم کردن قبل از برنامه ریزی
 • زنگ های اعلان
 • ریختن ایمن
 • تغییر دما

چیزی که ما دوست نداریم

 • ممکن است کمی گران باشد
 • تزریق کننده وجود ندارد

5. چای ساز برویل

بهترین کتری برقی برای چای_برویل کتری برقیبهترین کتری برقی برای چای_برویل کتری برقی

آیا می‌خواهید یک چای‌ساز برقی فانتزی و با تکنولوژی بالا بخرید؟ به سراغ چای ساز برویل بروید! صفحه نمایش ال سی دی به کاربر کمک می کند تا پیشرفت چای خود را درک کند، سبد چای دارای فناوری عمر و کاهش خودکار است، بنابراین می توانید دمای چای را مطابق با سلیقه خانواده خود کنترل کنید.

چای ساز برویل تعادل کاملی بین کیفیت و کمیت دارد. از یک طرف، 1.5 لیتر چای را به یکباره سرو می کند. از سوی دیگر، ویژگی های این چای ساز کیفیت را یک درجه بالاتر می آورد. می‌توانید آب و برگ‌های چای را در دم‌دهی اضافه کنید تا یک فنجان چای کامل به دست آید. دمنده دارای یک ویژگی پایین و بالاتر خودکار است که تضمین می کند عطر برگ های چای در سراسر آب سوراخ می شود.

LCD پیشرفت در زمان واقعی را به شما می دهد. زمان دم کردن، دمای بلادرنگ و غیره برای راحتی شما نمایش داده می شود. شما می توانید دمای چای خود را با پنج دمای فعلی تنظیم کنید.

اگر می خواهید یک راه حل یک دیگ برای بحران چای صبحگاهی خود برای یک خانواده بزرگ داشته باشید، باید به سراغ چای ساز برویل بروید. پس برای چی منتظری؟ این چای ساز فانتزی را بگیرید.

مزایا

 • تزریق کننده متصل شد
 • به خانواده پر جمعیت خدمت می کند
 • کاهش خودکار انفوزور
 • صفحه نمایش ال سی دی

دم صبح کامل

با سهولت این کتری ها می توانید هر روز یک فنجان چای تازه برای خود بریزید. اگر روی هر یک از بهترین کتری های برقی فوق برای چای سرمایه گذاری می کنید، دیگر نیازی به قرار دادن یک قابلمه بزرگ آب روی القایی یا طعم و دمای عالی ندارید. بنابراین، اینها بهترین کتری های برقی برای چای هستند فقط برای شما.

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین کتری برقی برای چای برای دم کردن صبحگاهی عالی مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را در مجله 8pic همراهی کنید . همچنین سایت هشت پیک فضای رایگان برای آپلود عکس و آپلود فایل را در بخش آپلود سنتر برای شما مهیا کرده است و آماده ی میزبانی از فایلهای شماست . در بخش مجله نیز میتوانید همواره از به روزترین مقالات هشت پیک استفاده کنید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/QYKIos
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *