چگونه تقویم Outlook خود را به اشتراک بگذارید

زمان مطالعه: 4 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی چگونه خود را به اشتراک بگذارید همراه ما باشید

Microsoft Outlook دارای یک تقویم قدرتمند است که ویژگی ها و عملکردهای زیادی را برای هر کسی که به دنبال سازماندهی بهتر زندگی خانگی و کاری خود است ارائه می دهد. اما اگر می‌خواهید افراد دیگر را از آمد و شد خود به‌روز نگه دارید، اشتراک‌گذاری تقویم خود در Outlook راهی عالی برای انجام این کار است.

در اینجا نحوه انجام این کار آمده است، چه از نسخه وب Outlook یا برنامه محلی استفاده کنید.

چگونه تقویم Outlook خود را در ویندوز به اشتراک بگذارید

اگر از Microsoft Outlook برای ویندوز استفاده می کنید، اشتراک گذاری تقویم بسیار آسان است. در اینجا مراحل است.

مرحله 1: Outlook را باز کنید. کلیک کنید روی تقویم نماد در سمت چپ بالا کلیک تقویم را به اشتراک بگذارید از منو فهرستی از تقویم‌های قابل اشتراک‌گذاری به شما نمایش داده می‌شود – هر تقویمی که در Outlook پیکربندی کرده‌اید در دسترس نخواهد بود.

روی تقویمی که می خواهید به اشتراک بگذارید کلیک کنید.

انتخاب تقویم برای اشتراک گذاری در Microsoft Outlook.
مارک کوپاک/روندهای دیجیتال

گام 2: به شما ارائه خواهد شد مجوزها بخش از تقویم خواص کادر محره ای. کلیک کنید بر روی اضافه کردن… دکمه.

در گفتگوی باز شده، به لیست مخاطبین خود دسترسی خواهید داشت تا به راحتی کاربری را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید، یا می توانید یک آدرس ایمیل را در آن تایپ کنید. اضافه کردن جعبه هر تعداد کاربر را که می خواهید انتخاب یا اضافه کنید. روی یک مخاطب کلیک کنید و سپس روی اضافه کردن را فشار دهید تا یک کاربر از مخاطبین خود اضافه کنید. با این کار کاربر(های) با مجوزهای مشاهده پیش فرض اضافه می شود.

وقتی کارتان تمام شد، روی آن کلیک کنید خوب دکمه.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه ریست کردن درایورهای گرافیک در ویندوز 11
افزودن کاربران برای اشتراک گذاری در Microsoft Outlook.

مرحله 3: در لیست کاربران خود، گزینه های مجوز را خواهید دید. در اینجا، ما می بینیم می تواند مشاهده کند و می تواند ویرایش کند. هر کاربر را انتخاب کنید و سپس سطح مورد نظر خود را از مجوزها برای هر کدام انتخاب کنید.

وقتی کارتان تمام شد، روی آن کلیک کنید درخواست دادن دکمه و سپس خوب دکمه. با این کار یک ایمیل برای هر کاربر ارسال می‌شود که می‌تواند دعوت به اشتراک‌گذاری تقویم را بپذیرد یا رد کند.

تنظیم مجوزهای کاربر در Microsoft Outlook.

چگونه تقویم Outlook خود را در وب سایت به اشتراک بگذارید

همچنین می توانید از وب سایت Outlook برای اشتراک گذاری تقویم Outlook خود استفاده کنید. در اینجا چگونه است.

مرحله 1: به حساب Outlook خود در وب، واقع در Outlook.live.com بروید. اگر قبلاً وارد سیستم نشده اید، این کار را انجام دهید.

انتخاب کنید تقویم نماد سمت چپ تقویمی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و روی آن راست کلیک کنید. اگر بتوان آن را به اشتراک گذاشت، شما یک اشتراک گذاری و مجوزها گزینه. آن را انتخاب کنید.

انتخاب گزینه های اشتراک گذاری در Microsoft Outlook.

گام 2: در گفتگوی باز شده، یک آدرس ایمیل را در کادر تایپ کنید. همانطور که شروع به تایپ می کنید، ممکن است گزینه هایی پر شود که بتوانید آنها را انتخاب کنید. یا آدرس ایمیل را تکمیل کنید یا از لیست انتخاب کنید.

افزودن آدرس ایمیل کاربر در Microsoft Outlook.

مرحله 3: وقتی کاربر را اضافه کردید، گزینه تنظیم مجوزها را خواهید داشت. گزینه ها هستند می تواند تمام جزئیات را مشاهده کند یا می تواند ویرایش کند. بر این اساس انتخاب کنید و سپس کلیک کنید اشتراک گذاری.

کاربر پر می شود و سپس می توانید کاربر دیگری اضافه کنید. تا زمانی که همه را اضافه نکنید، به افزودن کاربران ادامه دهید.

تنظیم اشتراک گذاری و مجوزها در Microsoft Outlook.

چگونه تقویم Outlook خود را در اندروید به اشتراک بگذارید

همچنین می توانید تقویم Outlook خود را در برنامه اندروید به اشتراک بگذارید. انتخاب کنید تقویم نماد در سمت چپ بالای برنامه، سپس نماد چرخ دنده را انتخاب کنید. انتخاب کنید اضافه کردن مردم و افرادی را که می خواهید تقویم را با آنها به اشتراک بگذارید اضافه کنید. سپس مجوزهای آنها را تنظیم کنید و تأیید کنید که می خواهید آن را به اشتراک بگذارید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه تغییر رمز عبور در ChatGPT

می‌توانید با تکرار این مراحل و تنظیم فهرست افراد بر اساس آن، بعداً با افرادی که تقویم را با آنها به اشتراک می‌گذارید، تنظیم کنید.

چگونه تقویم Outlook خود را در آیفون به اشتراک بگذارید

می توانید تقویم Outlook خود را در برنامه آیفون نیز به اشتراک بگذارید. انتخاب کنید تقویم نماد، سپس نماد چرخ دنده را انتخاب کنید. انتخاب کنید اضافه کردن مردم و افرادی را که می خواهید تقویم را با آنها به اشتراک بگذارید اضافه کنید. سپس مجوزهای آنها را تنظیم کنید و تأیید کنید که می‌خواهید به اشتراک‌گذاری ادامه دهید.

می‌توانید با تکرار این مراحل و تنظیم فهرست افراد بر اساس آن، بعداً با افرادی که تقویم را با آنها به اشتراک می‌گذارید، تنظیم کنید.

 

امیدواریم از این مقاله چگونه تقویم Outlook خود را به اشتراک بگذارید مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را در مجله 8pic همراهی کنید . همچنین سایت هشت پیک فضای رایگان برای آپلود عکس و آپلود فایل را در بخش آپلود سنتر برای شما مهیا کرده است و آماده ی میزبانی از فایلهای شماست . در بخش مجله نیز میتوانید همواره از به روزترین مقالات هشت پیک استفاده کنید

 

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *