مقایسه [+ a better link in bio tool]

زمان مطالعه: 8 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی [+ a better link in bio tool]
همراه ما باشید

بیایید با نمای کلی Beacons و Linktree شروع کنیم تا بفهمیم ابزارها در مقیاس بزرگ متفاوت هستند.

Beacons برای راه اندازی کسب و کار آنلاین است. به شما این امکان را می دهد که یک صفحه ایجاد کنید و با این صفحه برند خود را در اینترنت معرفی کنید، تبلیغ کنید و کسب درآمد کنید.

در عین حال، بررسی ویژگی‌های Beacons و ابزارهای داخلی و ایجاد و راه‌اندازی صفحه به زمان نیاز دارد.

صفحه اصلی Beacon ها که ابزار را توصیف می کند

Linktree برای به اشتراک گذاری چندین لینک در بیو شما است. این به شما امکان می دهد در کمترین زمان یک صفحه با چندین لینک ایجاد کنید و به شما کمک می کند برند خود را در رسانه های اجتماعی رشد دهید.

در عین حال، وقتی می‌خواهید چیزی بیش از پیوندها به صفحه خود اضافه کنید، یا می‌خواهید برند خود را در اینترنت و نه فقط در رسانه‌های اجتماعی رشد دهید، ویژگی‌های Linktree کافی نیست.

توضیحات Linktree و یک دکمه عمل روی پیوند در صفحه اصلی ابزار bio

اکنون بیکونز و لینکتری را با جزئیات مقایسه می کنیم:

 • محتوا. آنچه می توانید به صفحه خود اضافه کنید.
 • ظاهر صفحه. تم ها و تنظیمات سفارشی سازی
 • بازار یابی. ابزارهایی که برای تبلیغ برند شما مفید هستند.
 • کسب درآمد. راه های کسب درآمد با صفحه و کارمزد تراکنش
 • قیمت گذاری. چقدر برای استفاده از پیوند در ابزارهای زیستی پرداخت می کنید.

هم Beacons و هم Linktree به شما این امکان را می دهند که کم و بیش محتوای مشابهی را به صفحه خود اضافه کنید: پیوندها، عکس ها، پخش کننده های موسیقی و ویدیو، فیدهای رسانه های اجتماعی پویا و موارد دیگر.

یکی از تفاوت های کلیدی این است که هر آنچه را که به Linktree خود اضافه کنید، به صورت یک دکمه ظاهر می شود. کاربر باید برای دیدن موارد بیشتر روی آن ضربه بزند. برای مثال، آنها باید روی دکمه ای ضربه بزنند تا یک پخش کننده ویدیو یا یک پنجره بازشو با پخش کننده موسیقی را ببینند.

فهرست بلوک‌هایی که می‌توان به پیوند در صفحه بیو در ویرایشگر Beacons اضافه کردفهرست برنامه‌هایی که می‌توان به پیوند در صفحه بیو در ویرایشگر Linktree اضافه کرد

تنظیم ظاهر صفحه شما تقریباً در Beacons و Linktree یکسان است. هر دو ابزار تم های آماده را ارائه می دهند: Beacon ها 8 گزینه دارند و Linktree — 38. هر دو ابزار به شما امکان می دهند پس زمینه سفارشی، رنگ دکمه ها و متن، فونت ها و غیره را تنظیم کنید.

تنظیمات ظاهری در ویرایشگر Beaconsتم های آماده در ویرایشگر Linktree

هر دو Beacons و Linktree تجزیه و تحلیل ارائه می دهند. آنها آماری از ترافیک ورودی و خروجی و همچنین آمار فروش به شما می دهند. Linktree همچنین داده های جمعیت شناختی مانند موقعیت مکانی را ارائه می دهد. هر دو ابزار به شما امکان می دهند ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس، فیس بوک پیکسل و غیره را ادغام کنید.

پیوند در آمار صفحه زیستی در برگه Insights ویرایشگر Beaconsپیوند در آمار صفحه زیستی در تب Analytics ویرایشگر Linktree

هر دو Beacons و Linktree دارای ویژگی های خبرنامه هستند. آنها به شما اجازه می دهند به حساب Mailchimp خود متصل شوید و خبرنامه هایی را برای سرنخ هایی که در پیوند خود در صفحه بیو دریافت می کنید راه اندازی کنید. Beacons همچنین دارای ویژگی های خبرنامه داخلی خود برای ایجاد ایمیل و تنظیم ارسال خودکار آنها است.

Beacons همچنین دارای ابزارهای بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی است. آنها می توانند در مورد محصولات اضافه شده شما محتوا تولید کنند: ایمیل برای یک خبرنامه و پست ها و استوری های تنظیم شده برای اینستاگرام، TikTok، فیس بوک و غیره.

یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی Beacons ردیاب فعالیت شما در رسانه های اجتماعی است. این یک تقویم با روزهای ارسال مشخص شده است که “به شما کمک می کند فرکانس پست خود را تجسم کنید”.

Beacons نسبت به Linktree فرصت های درآمدزایی بسیار بیشتری به شما می دهد. در این بخش نحوه پذیرش پرداخت، راه های کسب درآمد از برند شما و کارمزد تراکنش را توضیح می دهیم.

Beacons و Linktree به شما امکان می دهند به یک ارائه دهنده پرداخت متصل شوید و پرداخت ها را بپذیرید. متأسفانه هر یک از آنها فقط 2 گزینه دارند. این بدان معناست که تعداد کشورهایی که مردم می توانند محصولات شما را بخرند و به شما انعام دهند محدود است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  لپ تاپ ها چگونه مقایسه می شوند؟
 • در بیکن ها، می توانید به PayPal یا Stripe متصل شوید.
 • در Linktree، می توانید به PayPal یا Square متصل شوید.

تفاوت اصلی این است که Beacons به شما امکان می دهد مستقیماً در صفحه Beacons خود درآمد کسب کنید در حالی که Linktree فقط به شما امکان می دهد برای کسب درآمد به منابع خارجی پیوند دهید.

شما می توانید محصولات دیجیتال و فیزیکی را بفروشید:

 • در بیکن ها، به شما این امکان را می دهد که یک فروشگاه ایجاد کنید و محصولات را مستقیماً در پیوند خود در بیو صفحه بفروشید. می‌توانید فایل‌ها را از دستگاه خود آپلود کنید یا محصولاتی را از Etsy، Gumroad، Shopify، Spring و برخی از پلتفرم‌های دیگر وارد کنید.
 • در Linktree، به شما امکان می دهد یک فروشگاه ایجاد کنید اما فقط برای نمایش اقلام و هدایت کاربران به فروشگاه های خارجی که در آنجا می توانند اقلام را خریداری کنند. می توانید با فروشگاه خود در SendOwl، Shopify و Spring یکپارچه شوید.

می‌توانید به کاربران اجازه دهید زمان قرار را رزرو کنند:

 • در بیکن ها، می توانید یک تقویم را مستقیماً به پیوند خود در صفحه بیو اضافه کنید.
 • در Linktree، می توانید پیوندی به یک سرویس رزرو خارجی اضافه کنید.

شما می توانید کمک های مالی و نکات را جمع آوری کنید:

 • در بیکن ها، می توانید پرداخت ها را مستقیماً در پیوند خود در صفحه بیو بپذیرید – حساب Ko-fi یا برای من یک قهوه بخرید پیوند دهید یا فرم کمک مالی Beacons را اضافه کنید.
 • در Linktree، می توانید یک پیوند GoFundMe اضافه کنید تا کاربران را هدایت کند تا در آنجا کمک کنند و به شما انعام دهند.
محصولاتی که می توان آنها را در صفحه ساخته شده در Beacons به فروش رساندمحصولاتی که می توان آنها را در صفحه ساخته شده در Linktree به فروش رساند

همچنین در Beacons می توانید درخواست های کاربران پولی را جمع آوری کرده و عضویت ها را بفروشید.

شایان ذکر است که Beacons ابزارهایی را ارائه می دهد که اجرای آنلاین کسب و کار شما را آسان می کند. می‌تواند کیت رسانه‌ای شما را تولید کند، قیمت‌هایی را کند که می‌توانید از برندها برای پست‌های حمایت‌شده دریافت کنید، اسناد مالیاتی و صورت‌حساب تولید کنید، و کارهای مفیدتری انجام دهید.

به نظر می رسد که Beacons مزیتی دارد، زیرا هزینه آن بر خلاف هزینه Linktree حداقل شفاف است:

 • چراغ های دریایی هزینه در طرح‌های رایگان و Creator 9٪ و برای طرح‌های Creator Pro و VIP 0٪ است.
 • لینک تری کارمزد تراکنش خود را تحت شرایط مبهم پنهان می کند. می گوید هزینه برای مدت محدود 0٪ است. اما نمی گوید دقیقا چه ساعتی و بعد از این زمان چقدر هزینه می گیرد. پیش از این، هزینه 0.5-10٪ بود.

هنگام مقایسه Linktree در مقابل Beacons، می توانید متوجه شوید که Beacons گران تر است.

Beacons دارای 3 پلن رایگان و پولی است. اگر سالانه پرداخت کنید، می توانید پول خود را پس انداز کنید، سپس برنامه ها برای شما 8.33، 25، 41.67 دلار در ماه هزینه دارند. ارتقاء طرح، کارمزد تراکنش را به 0% کاهش می دهد و محدودیت های برخی ابزارهای بازاریابی را حذف می کند.

Linktree همچنین یک طرح رایگان و سه طرح شطرنجی دارد. در صورت پرداخت سالانه، آنها 4، 7.5، 19.5 دلار در ماه برای شما هزینه خواهند داشت. ارتقای طرح به شما این امکان را می دهد که محتوای متنوع بیشتری را به صفحه خود اضافه کنید، پرداخت ها را بپذیرید و غیره.

صفحه قیمت گذاری در وب سایت Beaconsصفحه قیمت گذاری در وب سایت Linktree

پیوندی در ابزار بیو وجود دارد که سادگی Linktree و عملکرد Beacons را ترکیب می کند. Taplink است. قبلاً یک مقاله کامل برای مقایسه آن با Linktree به تفصیل اختصاص دادیم. ما همچنین آن را با پیوندهای دیگر در ابزارهای زیستی مقایسه کردیم: با Koji و با Gumroad.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  لپ تاپ ها چگونه مقایسه می شوند؟

در اینجا می خواهیم Taplink را با Beacons و Linktree مقایسه کنیم. هنگامی که پیوند خود را در صفحه بیو در Taplink ایجاد می کنید، دریافت می کنید:

 • محتوای متنوع تر. می‌توانید هر چیزی را که می‌توانید در Beacons یا Linktree اضافه کنید، و همچنین اسلایدرهای تصویر، تایمرهای شمارش معکوس، پرسش‌های متداول، فهرست‌هایی با تصاویر، نقشه‌ها و موارد دیگر را اضافه کنید.
 • قالب های صفحه با محتوای آزمایشی. قالب‌هایی با قابلیت تبدیل بالا برای 20 جایگاه با متن‌های نمایشی، عکس‌ها، ویدیوها و محتوای دیگر اضافه شده است که می‌توانید آن‌ها را سفارشی کنید.
 • سفارشی سازی بهتر. اگر می خواهید به سرعت به صفحه خود سبک بدهید، بیش از 300 موضوع برای شما وجود دارد. اگر می‌خواهید صفحه دقیقاً با ایده طراحی شما مطابقت داشته باشد، تنظیمات دقیقی برای سفارشی کردن ظاهر دقیقاً مانند انتخاب گرد کردن برای هر گوشه دکمه وجود دارد.
 • ابزار بازاریابی. می‌توانید دریافت اعلان‌های مربوط به سرنخ‌ها و پرداخت‌های جدید، پیگیری آمار صفحه، ادغام ابزارهای بازاریابی و غیره را تنظیم کنید.
 • کسب درآمد. چه محصولات فیزیکی و دیجیتالی بفروشید، چه از محتوا کسب درآمد کنید، چه پخش جریانی کنید یا کمک های مالی جمع آوری کنید، ویژگی هایی برای شما وجود دارد.
 • 50 ارائه دهنده پرداخت. بنابراین، شما می توانید محصولات خود را بفروشید و در هر کجا که هستید از مردم سراسر جهان کمک های مالی بپذیرید.
 • بدون کارمزد معامله. لازم نیست بخشی از درآمد خود را به Taplink بدهید.
 • قیمت اشتراک Taplink پایین. یک طرح رایگان و دو طرح پولی وجود دارد که ارزان تر از Beacons و Linktree هستند. اگر سالانه پرداخت کنید، ماهیانه 3 یا 6 دلار برای استفاده از Taplink پرداخت می کنید.

به نمونه ای از پیوند در صفحه بیو ساخته شده در Taplink نگاه کنید:

پیوند در صفحه بیو ساخته شده در Taplink برای کسب درآمد از موسیقی در پلتفرم های پخشپخش جریانی پیوندهای پلتفرم در صفحه Taplink یک نوازنده

برای مشاهده کامل صفحه لینک را دنبال کنید.

چراغ های دریایی لینک تری Taplink
محتوا پیوندها، عکس‌ها، فیدهای رسانه‌های اجتماعی، پخش‌کننده‌های ویدیو و موسیقی، فرم‌های انتخاب پیوندها، عکس‌ها، فیدهای رسانه‌های اجتماعی، پخش‌کننده‌های ویدیو و موسیقی، فرم‌های انتخاب پیوندها، عکس‌ها، فیدهای رسانه‌های اجتماعی، پخش‌کننده‌های ویدئو و موسیقی، فرم‌های انتخابی + لغزنده عکس، تایمرهای شمارش معکوس، نقشه‌ها، پرسش‌های متداول، فهرست‌هایی با تصاویر
قالب های صفحه
تم های آماده 8 38 300+
طراحی منحصر به فرد برای عناصر صفحه
بازار یابی آمار، خبرنامه آمار، خبرنامه آمار، خبرنامه، + اعلان‌ها در مورد سرنخ‌ها و پرداخت‌های جدید
کسب درآمد فروش، کمک مالی، رزرو فروش، کمک مالی، رزرو
ارائه دهندگان پرداخت 2 2 50+
هزینه معامله تا 9% تا 10٪ 0%
قیمت گذاری (ماهانه، بدون در نظر گرفتن تخفیف) 0-50 دلار 0-24 USD 0-12 دلار

پس از خواندن نمای کلی و مقایسه دقیق آنها، می دانید که کدام ابزار را انتخاب کنید:

 • چراغ های دریایی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین است. دارای ویژگی ها و ابزارهای داخلی بیشتری است که راه اندازی آن را در عین حال مفیدتر و دشوار می کند.
 • لینک تری برای ایجاد یک صفحه با چندین لینک برای پروفایل های اجتماعی شما است. به شما امکان می دهد سریعتر این کار را انجام دهید.
 • Taplink برای هر هدف برندی است. دارای مزایای Beacons و Linktree است و همچنین مزایای خاص خود را دارد. به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از الگوها، صفحه‌ای را سریع‌تر ایجاد کنید و محتوای متنوع‌تری به آن اضافه کنید: بخش‌های پرسش‌های متداول، فهرست‌های حاوی تصاویر، لغزنده‌های عکس، تایمرهای شمارش معکوس، نقشه‌ها و غیره، و همچنین صفحات داخلی اضافه کنید. همچنین، Taplink به شما امکان می‌دهد محصولات را بفروشید و کمک‌های مالی را از سراسر جهان بپذیرید و هرگز برای این کار هزینه معامله نمی‌گیرد.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-a-better-link-in-bio-tool/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *