معرفی محله گون گورن استانبول + خرید خانه در این محله

زمان مطالعه: 5 دقیقه

معرفی محله گون گورن استانبول + خرید خانه در این محله

 

اگر شما به دنبال یک محله مناسب در استانبول هستید و خرید خانه در گون گورن استانبول را انتخاب کرده‌اید، باید قبل از هر چیزی به شما تبریک بگوییم. قطعا اگر به شناخت درستی از این محله برسید، بر انتخاب خود مصمم‌تر شده و با قاطعیت بیشتری تصمیم خود را برای خرید خانه در این محل علنی می‌سازید. محله‌های استانبول به عنوان یک شهر توسعه‌یافته، به شکوفایی بسیاری در حوزه‌های مختلف فرهنگ و تمدن و آبادانی شهری رسیده‌اند و گون گورن نیز جزو آن محله‌هایی است که از همه جهات یک انتخاب ایده‌آل برای زندگی و یا اهداف تجاری افراد است. در ادامه ضمن معرفی این محله، راجع به شرایط خرید خانه در گون گورن استانبول و مزایای آن صحبت خواهیم کرد.

محله گون گورن استانبول

اگر قصد شما خرید خانه در گون گورن استانبول است، باید به شناخت کاملی از این محله برسید. برای این منظور لازم است در معرفی محله گون گورن به بررسی موقعیت جغرافیایی منطقه و اقلیم آن، جاذبه‌های تاریخی و گردشگری، پتانسیل رشد منطقه و تأثیر آن در هزینه‌های جاری زندگی و برنامه‌های سرمایه‌گذاری، امکانات رفاهی و شهری و مواردی از این دست بپردازیم. گون گورن یک منطقه اروپایی در استانبول است که خود از یازده محله تشکیل شده و سال‌هاست به عنوان یک منطقه مستقل در شهر استانبول شناخته می‌شود. از همین جمله می‌توان به درک نسبی از پتانسیل رشد این منطقه کوچک رسید. در واقع وقتی این محله به عنوان یک منطقه مستقل شناخته می‌شود، می‌توان انتظار داشت که از سطح بالای آبادانی برخوردار باشد.‌

images_1668152933.jpeg

این منطقه کوچک از شرق با مناطق زیتون بورنو و اسنلر، از غرب با منطقه باغچه لی اولر و از جنوب با منطقه باکیرکوی همسایگی دارد. با وجود این که گون گورن از لحاظ مساحت جغرافیایی یک منطقه خیلی کوچک محسوب می‌شود، اما آمارها نشان می‌دهد نسبت جمعیت این منطقه در مقایسه با مساحت آن، بسیار زیاد است. این افزایش تراکم در جمعیت گون گورن سال‌ها قبل در پی افزایش مهاجرت اتباع خارجی به این منطقه اتفاق افتاد. هر چند بافت شهری و خانه‌های این منطقه قدیمی است، اما به دلیل نگهداری اصولی، تمامی ساختمان‌ها کیفیت خود را حفظ کرده‌اند. شاید یکی از دلایل هزینه‌های مناسب خرید خانه در گون گورن استانبول همین بافت قدیمی خانه‌ها باشد. اگر اهل خرید کردن بوده و همواره به دنبال بهترین پاساژها هستید، باید به شما بگوییم در گون گورن پاساژها و مراکز خرید مناسبی برای خرید کالاهای مختلف به ویژه پوشاک وجود دارد. جالب است بدانید بیشتر عمده فروشی‌های لباس در این منطقه قرار دارند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  بهترین کنترلرهای PS5 که می توانید بخرید

گون گورن از لحاظ امکانات شهری در سطح ایده‌آلی قرار دارد. وجود چندین بیمارستان، مدارس خصوصی و دولتی، باشگاه‌های ورزشی، وسایل نقلیه مناسب، مراکز خرید، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، مراکز تفریحی و امکاناتی از این دست، زندگی ایده‌آلی را برای افراد ساکن این منطقه رقم می‌زند. فرهنگ اجتماعی این منطقه در سطح متوسط و رو به رشدی قرار دارد؛ بنابراین اگر شما به دنبال خرید خانه در گون گورن استانبول و یک زندگی آرام و بی‌دغدغه در این محله هستید، با اطمینان به شما می‌گوییم که می‌توانید زندگی آرامی را در منطقه تجربه کنید. آن طور که مشخص است این منطقه از پتانسیل رشد بالایی برخوردار است و هم اکنون نیز به دلایل متعددی در پروسه رشد اقتصادی، صنعتی و آبادانی شهری قرار دارد.

images_1668071336.jpg

خرید ملک در محله گون گورن استانبول

این که هدف شما از خرید خانه در گون گورن استانبول چیست، در بررسی شرایط این منطقه و ابعاد آن نقش مهمی دارد. اگر هدف شما سکونت در منطقه گون گورن استانبول است، همان‌طور که در بندهای قبل بررسی کردیم، این شهر موقعیت جغرافیایی، راه‌های دسترسی و امکانات شهری مناسبی برای داشتن یک زندگی ایده‌آل دارد. با توجه به این که گون گورن جزو مناطق کوچک استانبول شناخته شده، انتظار می‌رود هزینه‌های زندگی در آن نیز در سطح متوسطی قرار داشته‌باشد. مسئله اینجاست که بسیاری از افراد با هدف سرمایه‌گذاری و اهداف تجاری و اقتصادی این منطقه را انتخاب می‌کنند. در این صورت معیارها و ملاک‌های افراد اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. قبل از این که راجع به شرایط خرید ملک در گون گورن صحبت کنیم، بهتر است یک نکته مهم را راجع به اهمیت سرمایه‌گذاری در مناطق مختلف استانبول و ترکیه بررسی کنیم.

دولت ترکیه با هدف آبادانی و توسعه مناطق مختلف خود، شرایط ایده‌آلی را در اختیار سرمایه‌گذاران خارجی قرار داده که بتوانند به خرید املاک و سرمایه‌گذاری در مناطقی که از پتانسیل رشد بالا برخوردارند، برسند. طبیعتا در این صورت رشد بسیاری در توسعه و آبادانی مناطق مختلف این کشور حاصل می‌شود. این مسئله برای ایرانیان اهمیت بسیاری دارد، چون پذیرش شرایط دولت ترکیه به دلیل همسایگی و روابط دوستانه این کشور با ایران عزیزمان، برای سرمایه‌گذاران ایرانی آسان‌تر است و اما در مورد خرید خانه در گون گورن استانبول لازم است بدانید افزایش جمعیت در این منطقه و توسعه صنعت پوشاک در آن، سبب شده منطقه گون گورن به پتانسیل بالایی در حوزه سرمایه‌گذاری در املاک برسد.‌ یکی از فاکتورهای مهم در رابطه با خرید ملک در گون گورن، قیمت آن است که در ادامه بررسی می‌کنیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  سایت خود را گران نخرید(مهم ترین تفاوت طراحی سایت ارزان قیمت و گران)

images_1668071341.jpg

قیمت خانه در گون گورن استانبول

قیمت خرید خانه در گون گورن استانبول، به عنوان یک پارامتر و البته یک مزیت مهم در این حوزه شناخته می‌شود. همان‌طور که گفتیم، گون گورن از بزرگ‌ترین تولیدی‌های لباس برخوردار است و فروش عمده پوشاک در این منطقه سبب افزایش رشد اقتصادی آن شده‌است. از طرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهر و دسترسی آسان آن به سایر مناطق بزرگ استانبول، سبب شده که ورود گردشگران به این منطقه با افزایش چشمگیری همراه شود. طبیعی است که تأمین نیازهای گردشگران نقش مستقیمی در رشد اقتصاد و آبادانی این منطقه دارد؛ بنابراین قیمت خرید خانه در این منطقه مناسب است. ساختمان های گون گورن بیشتر به صورت آپارتمانی بوده و قیمت ارزانی دارند.

اگر جنبه‌های عمومی موثر در قیمت خانه در گون گورن را فاکتور بگیریم، مسلما قیمت خرید خانه در گون گورن استانبول به متراژ خانه، امکانات آن، موقعیت ملک و دسترسی به امکانات شهری و موارد بسیار دیگر بستگی دارد. برای این که بتوانید بهترین ملک را متناسب با معیارهای انتخاب خود پیدا کنید، بهتر است از یک شرکت مهاجرتی برای این منظور کمک و مشاوره بگیرید. شرکت مهاجرتی اویم استانبول به عنوان مجری خرید و فروش واحدهای مسکونی و تجاری و اداری در ترکیه‌ استانبول و اجاره واحدهای مبله و خالی استانبول به صورت کوتاه مدت و سالانه، انتخاب ایده‌آلی برای شماست. شما می‌توانید صفر تا صد زندگی و اقامت خود در استانبول را به این شرکت سپرده و با اطمینان به آن، بهترین ملک را برای خرید مناسب پیدا کنید.

جمع‌بندی

این روزها بسیاری از افراد با اهداف مختلف به دنبال خرید آپارتمان در استانبول هستند. منطقه گون گورن استانبول با موقعیت جغرافیایی عالی و راه‌های دسترسی مناسب، امکانات تفریحی، گردشگری و رفاهی ایده‌آل، به عنوان یکی از بهترین مناطق کوچک استانبول شناخته می‌شود. خانه در گون گورن استانبول از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و مزایای بسیاری برای افراد به همراه دارد. شما می‌توانید با خرید ارزان یک ملک مناسب در گون گورن زندگی توأم با آرامشی را در آن تجربه کرده و یا به سرمایه‌گذاری‌های هدفمند در این منطقه بپردازید. شرکت مهاجرتی اویم استانبول در این مسیر همراه شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی فایل خرید خانه در استانبول به آدرس https://evimistanbul.ir/ مراجعه کنید .

 

 

5/5 - (4 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/bds
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *