خرید گیفت کارت پلی استیشن PS5 ارزان و رسمی با رسید خرید

زمان مطالعه: 3 دقیقه

چکیده : قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن 5چقدر است؟ این سؤال از جمله پرسش‌های متداولی به حساب می‌آید که گیمرهای بازی های ویدیویی طی بازه‌های زمانی مختلف با آن مواجه می‌شوند. همه پلیر‌های دنیای کنسول، باید از ابزار‌های خاصی همچون گیفت کارت پلی استیشن جهت کسب بازدهی مطلوب استفاده نمایند. این ابزار به گونه‌ای طراحی شده تا به عنوان یک عامل افزایش موجودی حساب مورد استفاده قرار گیرد.

 

خرید گیفت کارت پلی استیشن PS5 ارزان و رسمی با رسید خرید

قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن 5چقدر است؟ این سؤال از جمله پرسش‌های متداولی به حساب می‌آید که گیمرهای بازی های ویدیویی طی بازه‌های زمانی مختلف با آن مواجه می‌شوند. همه پلیر‌های دنیای کنسول، باید از ابزار‌های خاصی همچون گیفت کارت پلی استیشن جهت کسب بازدهی مطلوب استفاده نمایند. این ابزار به گونه‌ای طراحی شده تا به عنوان یک عامل افزایش موجودی حساب مورد استفاده قرار گیرد.

خرید گیفت کارت پلی استیشن تمام ریجن ها

در ایران، بجز استفاده از گیفت کارت مخصوص پلی استیشن راه دیگری برای شارژ اکانت وجود ندارد. البته که راه‌های زیادی برای خرید گیفت کارت مخصوص پلی استیشن جلوی پای کاربران قرار گرفته است. متأسفانه قیمت خرید شما در همه این راهکارها یکسان نیست. امروز ما قصد داریم تا عوامل مؤثر روی قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن را به صورت دقیق بررسی کنیم پس با ما همراه شوید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  گیفت کارت گوگل پلی ،آیتونز، پلی استیشن ، ایکس باکس  ارزان را چگونه تهیه کنیم

تأثیر ارز‌های خارجی روی قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن

اولین عاملی که روی قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن مؤثر است به ارز‌های خارجی مربوط می‌باشد. فروشگاه‌های بین‌المللی، گیفت کارت را تحت واحد‌های مالی متداولی همچون دلار و یورو به فروش می‌رسانند. مسلماً وضعیت اقتصادی ایران ناپایدار بوده و قیمت دلار و یورو در آن دائماً در حال تغییر می‌باشد. پس اگر شما هم به دنبال خرید گیفت کارت در بهترین حالت ممکن هستید باید به قیمت دلار یا یورو توجه ویژه‌ای داشته باشید. قیمت ارز‌های خارجی در ایران دائماً در حال تغییر بوده و همین مسأله هم باعث می‌شود تا کاربران برای خرید با مشکلات و چالش‌های گسترده‌ای مواجه شوند.

خرید گیفت کارت پلی استیشن برای کنسول

البته که نوسانات قیمت دلار و یورو، هزینه‌های پرداختی شما را به صورت مستقیم کم و زیاد می‌کنند. هرچه قیمت دلار بالا‌تر رود، هزینه‌ای که شما باید برای خرید گیفت کارت پرداخت کنید هم بیشتر می‌شود.

تأثیر مشخصات روی قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن

مشخصات گیفت کارت دیگر عاملی است که هزینه‌های پرداخت شده توسط شما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. اگر شما هم به دنبال خرید انواع گیفت کارت پلی استیشن هستید، باید به اطلاعات آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. اطلاعاتی همچون ارزش دلاری گیفت کارت، ریجن آن و نحوه استفاده از آن می‌تواند پروسه خرید شما را تا حد قابل توجهی تحت تأثیر خود قرار دهد. به خاطر داشته باشید که پر فروش‌ترین گیفت کارت‌های بازار، نسخه‌های ۱۰ دلاری و ۲۰ دلاری هستند. اگر شما هم به دنبال خرید گیفت کارت در بهترین حالت ممکن هستید، بهتر است کمی وقتتان را صرف بررسی نیاز‌های خود کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  PS5 بدون سیگنال بدون حالت ایمن - چگونه آن را برطرف کنیم؟

تأثیر فروشنده روی قیمت انواع گیفت کارت

در نهایت، آخرین عاملی که روی قیمت خرید گیفت کارت پلی استیشن مؤثر است به فروشنده‌های فعال در این زمینه مربوط است. امروزه مراکز عرضه‌کننده و فروشنده زیادی در زمینه عرضه انواع گیفت کارت فعالیت نموده و خدماتشان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. اگر شما هم به دنبال خرید گیفت کارت پلی استیشن در بهترین حالت ممکن هستید، لزوماً باید خدمات بهترین تیم‌های ایرانی فعال در این زمینه را به کار گیرید.

خرید گیفت کارت بازی از سایت بازی آی گیم

برخی از مراکز عرضه و فروش گیفت کارت پلی استیشن، این محصول را به صورت مستقیم از خود شرکت سونی تأمین کرده و روانه بازار می‌نمایند. این مراکز در مقایسه با فروشگاه‌هایی که گیفت کارت‌های خود را از واسطه‌ها دریافت می‌کنند، تعرفه معقولانه‌تری خواهند داشت. از همین رو، جهت کسب بازدهی مطلوب شما باید مقداری وقتتان را صرف یافتن مراکز عرضه‌کننده‌ای نمایید که محصولاتش را به صورت مستقیم از سونی تأمین کرده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

خرید گیفت کارت پلی استیشن ارزان از سایت رسمی خرید گیفت کارت آی گیم

در نهایت، برای خرید گیفت کارت پلی استیشن در بهترین حالت ممکن شما می‌توانید هم اکنون خدمات فروشگاه آی گیم را مورد استفاده قرار دهید. آی گیم یکی از مطرح‌ترین پلتفرم‌های ایرانی فعال در زمینه عرضه انواع اکانت پرمیوم، پول درون بازی، گیفت کارت و آیتم درون بازی به حساب می‌آید. با استفاده از این فروشگاه شما می‌توانید هزینه‌های پرداختی خود را کاهش دهید و انواع گیفت کارت را نیز تهیه نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%da%af%db%8c%d9%81%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86-ps5-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%b1%d8%b3%d9%85%db%8c/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *