آپلود چیست و آپلود عکس و آپلود فایل به چه معنی می باشد ؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

و عکس و به چه معنی می باشد ؟

upload

what is uploading آپلود چیست؟

آپلود به معنای قرار دادن یا فرستادن فایلهایمان اعم از عکس ، موزیک ، فیلم و برنامه ها و … از روی حافظه کامپیوتر به اینترنت است، که میتوانید به شکل Attachment کردن در ایمیل و یا بارگذاری در فضاهای شخصی یا رایگان باشد

گاهی اوقات دوست داریم عکسی را به دلخواه از روی هارد رایانه‌مان به سایت، وبلاگ یا صفحه شخصی خود انتقال دهیم که برای این کار لازم است فضایی را برای نگه‌داری عکس‌ها و فایل‌های مورد نظر داشته باشیم تا آن‌ها را از روی هارد رایانه به آن فضا انتقال داده و برروی اینترنت مورد استفاده قرار گیرد و به همین نقل و انتقال فایل از رایانه به اینترنت آپلود گفته می‌شود.

اگر شما می‌خواهید فضایی مطمئن داشته باشید، بهترین راه این است که به تنهایی یا به اتفاق چند دوست که در امر وبلاگ نویسی فعالیت دارند، یک فضای شخصی (host) تهیه کنید و عکس‌ها و فایل‌های خود را برروی آن فضا آپلود كنید ولی شاید بنا به دلایلی با این نظر موافق نباشید و دوست داشته باشید از فضایی رایگان استفاده کنید.

آپلود عکس چیسناما قبل از معرفی فضای رایگان این نکته را باید دانست که فضاهای (هاست) رایگان چون در قبال آپلود فایل هایتان از شما پولی دریافت نمی‌کنند، پس مسوولیت عکس‌ها و فایل‌های شما را نمی‌پذیرند و ممکن است مانند سایت free-host پس از مدتی بسته می‌شوند و کاربر مجددا باید در فکر جایی مناسب برای آپلود عکس‌هایش باشد و عکس‌هایی را هم که قبلا آپلود کرده بود از بین می رود اما با این توصیف باز هم اکثر وبلاگ‌نویسان از فضاهای رایگان استفاده می‌کنند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه تصاویر را با بی بی کد آپلود کنیم؟

برای پیدا کردن سایت های آپلود رایگان کافیست یکی از عبارتهای زیر را در اینترنت جستجو کنید.

آپلود رایگان

آپلود رایگان عکس

آپلود رایگان فایل

Free Upload

Free Image Upload

آشنایی کامل با معنی و مفهوم واژه های هاست ، آپلود و آپلود سنتر !  کاربران در فعالیت های روزمره اینترنتی با واژه های| آپلود – Upload | هاست – Host | آپلود سنتر – Upload Center | بارها و بارها رو به رو میشوند و کونجکاوند که بفهمند این واژه ها به چه معنی و مفهونی هستند و منظور از هر کدام از آنها چیست؟  تصویر آپلود واژه هایی که در هنگام به اشتراک گذاری عکس و یا فایلی در اینترنت و یا در هنگام ساخت وبلاگ و یا سایت کاربرد بسیار زیاد و با اهمیتی دارند و در ادامه با معنی و مفهوم دقیق هرکدام از واژه های نام برده بصورت کامل آشنا خواهیم شد . . .

آپلود چیست؟

 

مفهوم آپلود | آسمونی

چگونگی درج عکس و آپلود فایل در وبلاگ انتقال عکس‌هایی که در هارد رایانه قرار دارند برروی وبلاگ، به فعالیتی به نام آپلود کردن نیاز دارد که در این نوشتار به چگونگی آن خواهیم پرداخت.

انتقال عکس‌هایی که در هارد رایانه قرار دارند برروی وبلاگ، به فعالیتی به نام آپلود کردن نیاز دارد که در این نوشتار به چگونگی آن خواهیم پرداخت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گاهی اوقات دوست داریم عکسی را به دلخواه از روی هارد رایانه‌مان به وبلاگ شخصی خود انتقال دهیم که برای این کار لازم است فضایی را برای نگه‌داری عکس‌ها و فایل‌های مورد نظر داشته باشیم تا آن‌ها را از روی هارد رایانه به آن فضا انتقال داده و برروی اینترنت مورد استفاده قرار گیرد و به همین نقل و انتقال فایل از رایانه به اینترنت آپلود گفته می‌شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  اکنون می توانید عکس ها را در بینگ چت آپلود کنید. در اینجا آمده است که چگونه این ویژگی می تواند به شما کمک کند

اگر شما می‌خواهید فضایی مطمئن داشته باشید، بهترین راه این است که به تنهایی یا به اتفاق چند دوست که در امر وبلاگ نویسی فعالیت دارند میتوانید به سایت آپلود پیکس عکس مراجع کنید زیرا هم رایگان است و هم عکسها و تصاویر و فایلهای شما را مادام العمر نگه داری کرده و هیچگاه از بین نمیروند .

 مسلم عزتی – کارشناس – در این باره می‌گوید: فضایی که اکثر وبلاگ‌نویس‌ها فایل‌های خودشان را برروی این هاست آپلود می کنند و خوب جواب پس داده است. به عنوان مثال برای ثبت نام در سایت آپلود عکس ابتدا به آدرس https://8pic.ir  مراجعه می‌کنیم که در این آدرس صفحه‌ای باز می‌شود

در پست بعدی آموزش کامل آپلود عکس و آپلود فایل را در سایت پیک عکس به شما همراه با تصویر آموزش خواهیم داد

5/5 - (2 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/sUW
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *