Sony PS5 Slim، PS5 Pro و کنسول دستی به زودی عرضه می شوند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

کنترلر دوال سنس پلی استیشن 5 با کنسول

سی. اسکات براون / Android Authority

TL; DR

  • مایکروسافت در اظهارات دادگاه فاش کرده است که انتظار می رود سونی نسخه اسلیم پلی استیشن 5 را در سال 2023 با قیمت 400 دلار عرضه کند.
  • همچنین پیش‌بینی می‌شود که سونی در سال 2023 یک “کنسول دستی PS5” را با قیمت کمتر از 300 دلار عرضه کند.
  • علاوه بر این، سونی همچنین در حال کار بر روی یک PS5 Pro برای عرضه در آینده نزدیک است.

سونی پلی استیشن 5 کنسول بازی مورد علاقه بسیاری است. حتی اگر یک گیمر رایانه شخصی یا از طرفداران Xbox Series X هستید، نمی توانید انکار کنید که PS5 خوب به نظر می رسد و عالی کار می کند. به نظر می رسد سونی در این نسل چیزهای بیشتری در اختیار داشته باشد، زیرا خود کنسول دستی Project Q را تایید کرده است. اکنون مایکروسافت فاش کرده است که سونی در حال کار بر روی پلی استیشن 5 اسلیم و پلی استیشن 5 پرو است. صبر کن مایکروسافت؟

بله، مایکروسافت. مایکروسافت با چالشی از سوی کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده در خصوص خرید 68.7 میلیارد دلاری Activision Blizzard مواجه است. به عنوان بخشی از پرونده قضایی، مایکروسافت اخیراً اسنادی را ارائه کرده است که حقایق زیادی را در مورد صنعت بازی ارائه می دهد.

در یکی از اسنادی که اخیراً منتشر شده است (از طریق IGN هندمایکروسافت ادعا می‌کند که سونی در حال کار بر روی PS5 Slim است و انتظار می‌رود که اواخر امسال با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه شود.

ذکر نام باریک PS5 در MS vs FTC

در صفحه 48 ارسالی مایکروسافت ذکر شده است که سونی PS5 Slim را در سال 2023 با قیمت 400 دلار عرضه خواهد کرد.

زیرنویس “4” همانطور که در پاورقی ذکر شد، در مورد نسخه دستی PS5 صحبت می کند.

اشاره دستی سونی Project Q در MS vs FTC

در صفحه 48 ارسالی مایکروسافت اشاره شده است که سونی نسخه دستی PS5 را در سال 2023 با قیمت کمتر از 300 دلار عرضه خواهد کرد.

اگر مایکروسافت از کنسول دستی Project Q به عنوان “نسخه دستی پلی استیشن 5” یاد می کند، به نظر می رسد که ادعای مایکروسافت کمی نادرست است. کنسول Project Q به جای اجرای محلی، بازی‌ها را از PS5 موجود از طریق Wi-Fi پخش می‌کند. این امر اساساً آن را از “نسخه دستی پلی استیشن 5” متفاوت می کند.

مایکروسافت اشاره می‌کند که کنسول دستی اواخر امسال عرضه خواهد شد، که مطابق با آنچه سونی در مورد پروژه Q فاش کرده است.

در همان سند، مایکروسافت همچنین اشاره می کند که سونی در حال کار بر روی PS5 Pro است.

ذکر PS5 Pro و PS5 Slim در MS vs FTC

صفحه 48 ارسالی مایکروسافت اشاره می کند که سونی قرار است در آینده نزدیک مدل های Pro و Slim PS5 را عرضه کند.

بخش‌های بیشتری از سند ارسال‌شده ویرایش شده است، بنابراین برخی از زمینه‌ها را از دست داده‌ایم. با این وجود، مایکروسافت پیش‌بینی می‌کند که سونی نسخه‌های PS5 Pro و PS5 Slim را در آینده نزدیک منتشر کند، و این شرکت معتقد است که آنقدر قوی است که آن را به دادگاه معرفی کند.

از پلی استیشن اسلیم و پلی استیشن پرو چه انتظاری می توان داشت؟

سونی نسخه‌های Slim و Pro نسخه‌های قبلی یعنی پلی‌استیشن 4 را منتشر کرد و این به ما ایده‌ای منصفانه از آنچه را که منتظر این نسل باشیم می‌دهد.

PS4 Slim از نظر مشخصات و عملکرد بسیار نزدیک به PS4 معمولی بود اما به وضوح باریکتر بود. همچنین پشتیبانی از Wi-Fi 5 گیگاهرتزی، بلوتوث 4.0 و USB 3.1 را اضافه کرده است.

از طرف دیگر PS4 Pro عملکرد بهتری داشت. همچنین بزرگ‌تر و سنگین‌تر از PS4 معمولی و کمی گران‌تر بود.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *