GeForce NOW این هفته سه بازی کاملاً جدید اضافه می کند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی GeForce NOW این هفته سه بازی کاملاً جدید اضافه می کند
همراه ما باشید

GeForce NOW Xenonauts 2 و دو نسخه کاملاً جدید دیگر را این هفته به کتابخانه اضافه می کند. این‌ها نسخه‌های روز و تاریخ هستند که از امروز می‌توانید با استفاده از این سرویس پخش جریانی کنید. انتشار روز و تاریخ برای GeForce NOW غیر معمول نیست. اما همیشه این تعداد را در یک هفته اضافه نمی کند.

علاوه بر بازی‌های جدیدی که روی این سرویس قرار می‌گیرند، NVIDIA قرار است قابلیت استریم جدید Portal: Prelude RTX را به محض اینکه در Steam در دسترس قرار گیرد، اضافه کند. اگر آن اطلاعیه را از دست دادید، NVIDIA با جامعه مددرها همکاری کرد تا حالت Portal: Prelude RTX را زنده کند و در 18 جولای به طور رسمی روی Steam قرار گرفت. این شرکت اشاره ای نمی کند که مشترکان GeForce NOW چه زمانی می توانند آن را پخش کنند. بنابراین در حال حاضر باید آن را به صورت محلی روی رایانه شخصی خود بازی کنید.

در مورد بازی های جدید این هفته، مشترکین اکنون به embr نیز دسترسی دارند. این یک عنوان مستقل بسیار جالب است که در آن شما اساساً به عنوان “Uber of firefighters” بازی می کنید. این یک مفهوم منظم است که در آن باید برنامه تلفن خود را باز کنید و مشاغلی را برای خاموش کردن آتش در سراسر شهر بپذیرید.

مشترکین GeForce NOW می‌توانند امروز Xenonauts 2 را استریم کنند

GeForce NOW Xenonauts 2 (2)

این بازی به طور رسمی در 18 جولای بر روی Steam منتشر شد. بنابراین اگر آن را انتخاب کردید، اکنون می توانید آن را از طریق سرویس بازی ابری NVIDIA پخش کنید. همچنین اکنون می توانید Techtonica و Viewfinder را استریم کنید. هر دوی آنها نیز در 18 جولای راه اندازی شدند.

مثل همیشه باید این بازی ها را در Steam داشته باشید تا آنها را از طریق GeForce NOW پخش کنید. جدای از بازی‌های جدیدی که به این سرویس می‌آیند، NVIDIA با ArenaNet همکاری کرده است تا به بازیکنان Guild Wars 2 برای اشتراک در GeForce NOW جایزه ویژه‌ای بدهد. این فقط برای اعضای ممتاز و بالاتر در دسترس است. بنابراین اگر در طرح رایگان هستید، واجد شرایط آن نخواهید بود.

این جایزه شامل بسته‌های Always Prepare و Booster است که اکنون می‌توان آنها را درخواست کرد و شامل مواردی مانند حیوان خانگی جدید، اقلام آرایشی و ابزارهایی برای کمک به پیشرفت گیم‌پلی شما می‌شود. اگر بازی Guild Wars 2 را بازی می کنید، ممکن است اکنون زمان خوبی باشد تا GeForce NOW را بررسی کنید.

GeForce NOW Guild Wars 2

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ZstWxS
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *