FTC برای درخواست تجدید نظر در حکم پرونده دادگاه مایکروسافت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اوایل این هفته، قاضی ژاکلین اسکات کورلی، درخواست FTC برای صدور حکم در مورد خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت را رد کرد و اکنون FTC درخواست تجدید نظر در مورد این حکم را ارائه کرده است.

چیزی که به نظر می رسید یک معامله بیشتر انجام شده باشد، اکنون به طور بالقوه یک مانع دیگر خواهد داشت. اگر درخواست تجدیدنظر پذیرفته شود، مایکروسافت نمی‌تواند هنوز با نهایی کردن خرید ادامه دهد. حتی اگر درخواست دستور صادر شده بود، موقتی بود. اما به FTC زمان می‌داد تا اوضاع را مرتب کند. جلوگیری از ادامه خرید قبل از مهلت این ماه.

درخواست تجدیدنظر FTC باید تا 14 ژوئیه ارسال می شد. بنابراین زمان محدودی برای تشکیل پرونده داشت. اما توانست تا 12 ژوئیه درخواست تجدید نظر خود را ارائه دهد و اکنون باید منتظر پاسخ باشد.

درخواست تجدیدنظر FTC ممکن است بر خرید مایکروسافت تأثیری نداشته باشد

کاملاً مشخص نیست که آیا درخواست تجدیدنظر FTC اصلاً کاری انجام می دهد یا خیر. اما این حرکتی است که FTC باید انجام می داد اگر امیدی به مسدود کردن خرید داشت.

و دلیلی وجود دارد که FTC ملزم به ارائه درخواست تجدیدنظر تا 14 ژوئیه است. به این دلیل، دستور منع موقتی که برای توقف خرید در دوره موقت وضع شده بود، در ساعت 11:59 شب به وقت PST در 14 ژوئیه منقضی می شود. به این معنی که اگر FTC می‌خواهد تلاش‌های مایکروسافت را برای پیشبرد بیشتر ممانعت کند، باید تا آن زمان به او اجازه توقف اضطراری در خرید داده شود.

با این گفته، احتمال زیادی وجود دارد که امروز یا فردا پاسخی در مورد درخواست تجدیدنظر داده شود. همچنین لازم به ذکر است که آخرین مهلت برای بسته شدن خرید 18 جولای، سه شنبه آینده است. در حالی که نهایی شدن خرید توسط مایکروسافت کاملاً تضمین شده است، در این مرحله بسیار محتمل به نظر می رسد.

مایکروسافت از اوایل سال گذشته برای این خرید مبارزه کرده است. در اوایل سال جاری، این خرید توسط CMA بریتانیا مسدود شد و سپس توسط قانون‌گذاران اتحادیه اروپا تأیید شد. CMA اکنون می گوید ممکن است احتمال بازسازی یک معامله را دوباره بررسی کند. اما انجام این کار ممکن است منجر به تحقیقات جدیدی در مورد ادغام شود.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://8pic.ir/mag/ftc-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%aa%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%86%d8%b8%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%da%a9%d9%85-%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%af/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *