5 بهترین اتو فر کننده مو برای موهای نازک

زمان مطالعه: 9 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین اتو فر کننده مو برای موهای نازک همراه ما باشید

نمی توان از روش یک اندازه مناسب برای لوازم مو استفاده کرد. همانطور که بسته به اینکه موهای مجعد یا موج دار دارید به پخش کننده موی مناسب نیاز دارید، اتو مو باید بر اساس نوع و بافت مو خریداری شود. نگرش بی دقت نسبت به انتخاب محصولات نامناسب می تواند منجر به آسیب مو در اثر گرما شود. بنابراین، اگر موهای نازکی دارید، در اینجا بهترین اتو مو برای موهای نازک وجود دارد.

بهترین اتوهای فر کننده مو برای موهای نازک

درست از جنس اتو فر کننده گرفته تا سهولت استفاده، ما اتوهای فر کننده مخصوص موهای نازک را در محدوده های قیمتی متفاوت برای شما انتخاب کرده ایم. بنابراین، خانم هایی با موهای نازک، دیگر از گرما فرار نکنید. شما می توانید موهای خود را بدون قرار گرفتن در معرض آسیب حرارتی با این اتوهای فر که مخصوص شما ساخته شده اند، فر کنید.

قبل از اینکه بخواهیم به اتوهای فر کننده برای موهای نازک بپردازیم، در اینجا بهترین هدایای فنی وجود دارد که می توانید به همسر یا مادر خود بدهید.

چرا باید از اتوهای فر کننده مناسب مو استفاده کنم؟

هر شکلی از گرما به موهای شما آسیب می رساند. آسیب برای زنان با موهای نازک و شکننده چند برابر است. حالا این به این معنی نیست که شما از گرما دوری می کنید. فقط باید محصول مناسبی را انتخاب کنید که متناسب با نوع، طول و بافت موهایتان باشد. مواد و محدوده گرمایش اتو فر کننده، پیش نیازهای ضروری قبل از انتخاب اتو فر برای موهای نازک است.

از یک طرف، موادی مانند سرامیک یا طلای 24 عیار به پخش یکنواخت گرما در سرتاسر بشکه فرکننده کمک می‌کنند و به نوبه خود اطمینان می‌دهند که موهای شما سرخ نمی‌شوند. از سوی دیگر، محدوده دمای پایین‌تر مناسب برای محدوده دمای ایده‌آل 325 تا 350 درجه فارنهایت، تضمین می‌کند که به موهای نازک‌تان در برابر حرارت آسیب نمی‌رسانید. در این نور، انتخاب های برتر اتو فر کننده ما برای موهای ظریف را بررسی کنید.

1. فر کننده سرامیکی دوبل Conair

بهترین اتوی فر برای موهای ظریف_فرش سرامیکی دوبل کونیر 1بهترین اتوی فر برای موهای ظریف_فرش سرامیکی دوبل کونیر 1

اگر به دنبال محصولی مقرون به صرفه و مناسب برای مو هستید، اتو فر کننده Conair انتخاب خوبی است. ساختار سرامیکی دوتایی همراه با گستره گرمایش گسترده آن، به ویژه در قسمت پایین، آن را برای خانم هایی با موهای ظریف مناسب می کند. علاوه بر این، این اتوی بی‌گودی به رنگ صورتی زیبا برای مبتدیان نیز مناسب است!

آیا از آسیب گرما به موهای نازک خود می ترسید؟ اتو فر کننده Conair را بررسی کنید. ساختار سرامیکی دوتایی این محصول، ظاهری با کمترین آسیب را تضمین می کند. اتوهای بیگودی سنتی فلزی هستند که می توانند باعث آسیب حرارتی به موهای شما شوند. این یک ممنوعیت مطلق برای خانم هایی با موهای نازک است. بنابراین، خاصیت حرارت دهی یکنواخت سرامیک، فر کردن ایمن را با کاهش آسیب حرارتی روی موهای ظریف شما تضمین می کند.

چندین کاربر اشاره کرده اند که روکش سرامیکی دوتایی روی فر کننده Conair به آنها کمک کرده است تا موهایی بدون وز داشته باشند. یکی دیگر از جنبه های جالب اتو بیگودی Conair سی تنظیمات حرارتی است. با این کار می توانید اتو فر خود را در دمای مناسب موهای خود تنظیم کنید.

بنابراین، دیگر موهای ظریف خود را با درجه حرارت بالا سرخ نکنید. علاوه بر این، وزن سبک این فر کننده، آن را برای زنانی که به تازگی شروع به کاوش فر کردن موهای ظریف خود کرده‌اند، مناسب می‌کند.

با این حال، همه کاربران برای Conair ستایش نمی کنند. بزرگترین نقطه ضعفی که مصرف کنندگان ادعا می کنند این است که فرهایی که با استفاده از اتو فر کننده Conair ساخته می شوند، ماندگاری زیادی ندارند. اگر کار شما از شما می خواهد که برای مدت طولانی آن فرهای برجسته داشته باشید یا اگر از استفاده مکرر از گرما روی موهای خود می ترسید، می تواند مشکل ساز باشد.

با این وجود، ویژگی‌های برجسته‌ای مانند ساختار سرامیکی دوتایی، و گستره گرمایش گسترده که فرهای بدون وز را به شما می‌دهد، Conair به دلیل قیمت مقرون به صرفه‌اش، دزدی است!

چیزی که ما دوست نداریم

 • فرهای طولانی مدت نمی دهد
بهترین اتوهای فر برای موهای ظریف_ابزار داغ 24 عیار طلای فر کنندهبهترین اتوهای فر برای موهای ظریف_ابزار داغ 24 عیار طلای فر کننده

USP این محصول روکش طلای 24 عیار روی اتو می باشد. اتو فر کننده هات تولز بلیطی برای موهای مجعد حرفه ای با هزینه متوسط ​​است. فناوری حسگر حرارتی با دامنه گرمایش باعث می‌شود اتو فرکننده Hot Tools با ویژگی‌های محصولات فرکننده رده بالا مطابقت داشته باشد.

همانطور که از نام آن پیداست، اتو موی فر 24 عیار Hot Tools دارای روکشی از طلای 24 عیار است. این ویژگی منحصر به فرد دو چیز را تضمین می کند. یکی این است که گرما به طور یکنواخت در داخل بشکه حلقه‌دار پخش می‌شود و به نوبه خود جذابیت و جهش فرهای حرفه‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند.

گرم شدن یکنواخت بشکه اطمینان حاصل می کند که هر قسمت از موهای شما گرمای کافی دریافت می کند و بنابراین از آسیب حرارتی به موهای شکننده شما جلوگیری می کند. دوم، هر زمان که محصول از دست دادن گرما را احساس کرد، بشکه را دوباره پر می کند.

این اتو فر کننده توسط Hot Tools در ارائه طیف وسیعی از کنترل‌های دما از مدل Conair که در بالا ذکر شد پیروی می‌کند. این اساساً به زنانی که موهای نازک دارند این امکان را می دهد تا دمای ایده آل موهای خود را تنظیم کنند.

توجه داشته باشید که مصرف کنندگان این محصول را چندان مناسب برای مبتدیان نمی یابند. با این حال، تکیه گاه شست برآمده همراه با طناب گردان بلند و بدون گره خوردن این اتو فر کننده، استفاده از اتو فر کننده هات تولز را آسان تر می کند. به طور خلاصه، اگر به دنبال یک اتو فر کننده با قیمت متوسط ​​با ویژگی های محصولات سطح بالا هستید، به سراغ اتوی فر کننده هات تولز بروید.

مزایا

 • روکش 24 عیار برای گرمایش یکنواخت
 • فرهای سالن مانند با ماندگاری طولانی
 • به دلیل تکیه گاه شست بالا، به راحتی در دست می شود
 • طناب گردان بلند و بدون پیچ و تاب

3. فر کننده مو حرفه ای الا بلا

بهترین فر برای موهای نازک_بیگودی حرفه ای الا بلابهترین فر برای موهای نازک_بیگودی حرفه ای الا بلا

با محدوده حرارتی متنوع برای انواع موهای ظریف، مواد سرامیکی برای توزیع یکنواخت گرما، و طراحی شیک – فر مو حرفه ای الا بلا کپسوله ای از فرم و عملکرد است. برای تقویت آن، Ella Bella یک دستکش ضد حرارت و یک تشک آهنی را به همراه محصول خود در نظر گرفته است – برخلاف سایر محصولات ذکر شده در بالا.

از زن گرفته تا زن. بله، الا بلا یک برند متعلق به زنان است. چه کسی بهتر از یک زن دیگر نیازهای استایل زنانه را درک می کند، درست است؟ این اتوی بی‌گودی با ترکیب شیک مشکی و طلایی عرضه می‌شود. اما، ظاهر همه چیزی نیست که الا بلا در مورد اتو فر کننده است. مصرف‌کنندگان به‌ویژه توانایی این فرکننده را برای ایجاد فرهای ایمن و محکم ستایش کرده‌اند – همه اینها به لطف ساختار سرامیکی محصول است.

گستره گرمایی وسیع اتو فرکننده Ella Bella مواد سرامیکی را تکمیل می‌کند تا توزیع یکنواخت گرما را در سرتاسر بشکه‌ها و در عین حال کنترل دما را تضمین کند. اما یک خبر بد برای خانم هایی با موهای بلند و ظریف وجود دارد.

کاربران اشاره می کنند که این محصول از Ella Bella نمی تواند فرهای پرپشت خود را برای مدت طولانی روی موهای بلند حفظ کند. علاوه بر این، بحث زیادی در مورد ژیمناستیک وجود دارد که در صورت داشتن موهای بلند باید انجام شود.

گنجاندن لوازم جانبی اضافی مانند دستکش ضد حرارت و تشک استراحت، ایمنی کاربر محصول را افزایش می دهد. اگر موهای خیلی بلندی ندارید، این محصول نسبت به قیمت و عملکرد، انتخابی عالی است.

مزایا

 • خیره کننده به نظر می رسد
 • دستکش ایمنی گنجانده شده است
 • تشک استراحت برای گرم نگه داشتن اتو
 • توزیع یکنواخت گرما
 • محدوده گرمایش گسترده

چیزی که ما دوست نداریم

 • روی موهای خیلی بلند عملکرد خوبی ندارد

4. استایلر بشکه ای بلند Bio Ionic

بهترین اتوهای فر برای موهای نازک _ حالت دهنده بشکه بلند یونی بیوبهترین اتوهای فر برای موهای نازک _ حالت دهنده بشکه بلند یونی بیو

استایلر Bio Ionic با یک بشکه بلندتر از موی فرهای معمولی، برای موهای نازک بلند مناسب است. جالب اینجاست که این بشکه حاوی مواد معدنی نانو یونی است که ادعا می‌کنند فرهای بادوام را همراه با یک ضربه از رطوبت ایجاد می‌کنند.

آیا همه ما نمی خواهیم فرهای مرطوب و بدون موخوره و ماندگاری طولانی داشته باشیم؟ این همان چیزی است که فناوری یونی منفی تخصصی در آرایش مو Bio Ionic ادعا می کند که انجام می دهد. طبق گفته این شرکت، بشکه مملو از مواد معدنی نانو یونی است که مو را درخشان نگه می دارد. جذابیت این محصول بشکه بلند آن است. بشکه بلند نه تنها فرهای پر زرق و برق ایجاد می کند، بلکه به شما کمک می کند تا فرآیند اتو را در مناطقی که دسترسی به آن سخت است، آسان کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین ماوس عمودی ارگونومیک برای خرید در سال 2024

کاربرپسندی با یک سیم چرخان بلند بهتر می شود. در حالی که اتو فر کننده Hot Tools دارای یک چرخش 8 فوتی بود، اتو فر کننده Bio Ionic با طناب چرخشی 9 فوتی خود یک گام به جلو می رود تا اطمینان حاصل کند که هنگام فر کردن موهای خود ریزش عالی نخواهید داشت.

در حالی که Bio Ionic ادعا می کند که فرهای بادوام را ارائه می دهد، شکایات متعددی وجود دارد که این اتو فر فرها را به اندازه کافی طولانی نگه نمی دارد. پس از بررسی انبوهی از بررسی‌ها، این توصیه کوچک ما است – اگر موهای نازکی دارید، به سراغ این محصول بروید.

با این حال، بهتر است از Dyson Air Wrap یا حتی اتو فر کننده Ella Bella که در بالا ذکر شد برای موهای نازک ضخیم تر استفاده کنید. علاوه بر این، کاربران مسائل مربوط به لیز خوردن مو از گیره را علامت گذاری کرده اند. با این حال، امیدواریم با کمی تمرین، متخصص باشید.

مزایا

 • اندازه بشکه بلند
 • موهای مرطوب شده
 • سیم چرخشی بلند
 • قیمت متوسط

چیزی که ما دوست نداریم

 • فرها را برای مدت طولانی نگه نمی دارد
 • موها از گیره خارج می شوند

5. دیسون ایر رپ

بهترین اتوهای فر برای موهای ظریف_دایسون ایر روپبهترین اتوهای فر برای موهای ظریف_دایسون ایر روپ

Dyson's Air Wrap یک ابزار یکپارچه مانند فرهای معمولی شما نیست. این محصول دارای اتصالات موی متعددی است که نه تنها موهای شما را فر می کند، بلکه موهای شما را صاف و خشک می کند. این اتو فر کننده با قیمت لوکس با تکنولوژی درجه یک عرضه می شود تا بدون سرخ کردن موهایتان فرهای شناور به شما بدهد.

بهترین و جالب‌ترین بخش در مورد Dyson Air Wrap، فناوری کاربرپسندی است که از آن استفاده می‌کند. جریان هوای داخل بشکه موهای شما را به داخل بشکه می مکد تا آنها را فر کند. این بدان معناست که دیگر دست خود را به n روش مختلف بچرخانید تا به فر مناسب برسید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بخش کوچکی از موهای خود را جدا کرده و آن را نزدیک بشکه نگه دارید. پس از بسته شدن موها، فقط آن را به سمت بالا حرکت دهید تا قسمت های بالایی آن قسمت را بپیچید. تا-داه، همه شما در عرض چند دقیقه حالت دادن به موهای خود را تمام کردید.

می بینید گرما = آسیب. با این حال، درجه آسیب همان چیزی است که هنگام استفاده از گرما روی موهای خود اهمیت دارد. فناوری منحصر به فرد موجود در Dyson Air Wrap دمای جریان هوا را بیش از 40 بار در ثانیه اندازه گیری می کند و در نتیجه دما را زیر 150 درجه سانتیگراد نگه می دارد. برای همه خانم هایی که موهای نازکی دارند، این چیزی است که تضمین می کند موهای شکننده شما دچار شوک گرمایی نمی شوند.

یک منتقد در Cosmopolitan، احساس می‌کرد که در حال باز کردن صندوقچه گنج هستند در حالی که جعبه‌بندی میلیون‌ها پیوست بسته‌بندی شده در یک محفظه چرمی را باز می‌کنند. این محصول درست از دو ضمیمه فر برای فرهای سفت و شل گرفته تا صاف کردن ضمائم و سشوارها، یک راه حل یک مرحله ای برای حالت دادن به مو است.

خوب، یک نقطه ضعف برای برخی از کاربران می تواند قیمت گذاری لوکس آن باشد. با این حال، اکثر اشاره می کنند که فناوری خوب این محصول ارزش این همه پول را دارد!

مزایا

 • مورد استفاده همه کاره
 • کنترل دما
 • فرهای سریع
 • کاربر پسند بودن

حالت دادن به موهای نازک مخصوصاً با استفاده از گرما ممکن است دشوار باشد. اگر موهای نازکی دارید، نگران نباشید. با استفاده از اتوهای فر کننده از مواد مناسب، می توانید موهای ظریف خود را به صورت فرهای بدون درز حالت دهید. چه مبتدی در استفاده از اتوها باشید و چه بخواهید یک اتو فر کننده برای طول موی خاصی داشته باشید، ما شما را با محصولات خود تحت پوشش قرار داده ایم. پس بیرون بروید و فرهای آنها را داشته باشید، دختران!

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین اتو فر کننده مو برای موهای نازک مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را مجله 8pic همراهی کنید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/uiakQO
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *