کاربران جی فورس NOW امروز می توانند دو بازی جدید را استریم کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر اکنون مشترک جی فورس شوید، این هفته دو بازی به این سرویس خواهید داشت، از جمله عنوان دیگری از Capcom. متأسفانه از نظر پخش بازی های جدید به نوعی یک هفته سبک است.

این می تواند به این دلیل باشد که ما وارد هفته سوم بازی های ماهانه تازه اضافه شده این سرویس با انتشار هفته آینده شده ایم. ببینید، اگر با جی فورس NOW تازه کار هستید، در اینجا کارها به این صورت است. این سرویس هر پنجشنبه بازی های جدیدی را به کتابخانه اضافه می کند. همانطور که همیشه وجود داشته است، شما هنوز باید این بازی ها را در ویترین فروشگاه های مربوطه خود داشته باشید. که معمولاً برابر با Steam یا فروشگاه Epic Games است. اما می تواند شامل فروشگاه یوبی سافت و در برخی موارد GOG نیز باشد. و پس از مالکیت، می توانید آنها را از طریق جی فورس NOW پخش کنید. تا زمانی که این سرویس از آن عناوین پشتیبانی کند.

هر هفته NVIDIA نیز تمایل دارد بیش از چند بازی اضافه کند. اما در ماه‌هایی که بازی‌های جدید زیادی عرضه نمی‌شوند، یک هفته به پایان می‌رسد که چیز زیادی نمی‌بینیم. این هفته همان هفته است. در اینجا چیزی است که شما باید منتظر آن باشید.

Capcom action rpg Dragon’s Dogma: Dark Arisen اکنون به جی فورس می پیوندد

دو بازی ممکن است لیست کوچکی برای اضافه‌شده‌های جدید این هفته باشد، اما حداقل یکی از آن‌ها یک بازی سنگین است. Dragon’s Dogma: Dark Arisen یک بازی اکشن آرپیجی است که دارای برخی مبارزات جالب و مکانیک های گیم پلی حتی خنک تر است. این در یک جهان باز گسترده است. بنابراین چیزهای زیادی برای کاوش وجود دارد و ساعت های زیادی از زمان بازی برای سرگرم کردن شما وجود دارد. نکته بیشتر این است که بازی از تصاویر 4K و 60 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند و قیمت آن در استیم فقط 30 دلار است.

اکنون نیز زمان خوبی برای بازی کردن آن خواهد بود زیرا Dragon’s Dogam II در افق است. کپکام هنوز تاریخ انتشار این نسخه را تایید نکرده است زیرا خیلی وقت پیش اعلام نشده بود. اما برای به پایان رساندن Dark Arisen و Dragon’s Dogma به زمان زیادی نیاز دارید، پس چرا تا زمانی که می توانید آنها را از سر راه خود بردارید. مخصوصاً با بازی هایی مانند Armored Core VI، Starfield، و Cyberpunk 2077 که نسخه های توسعه یافته منتشر می شوند.

در مورد عنوان دوم، این یک روز و تاریخ انتشار Jagged Alliance 3 است که در 14 جولای بر روی Steam قرار می گیرد. این بدان معناست که تا فردا نمی توانید این بازی را استریم کنید. همانطور که انتظار می رود در عرض 16 ساعت از طریق Steam باز شود.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *