به نظر می رسد سرکوب اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس موفقیت آمیز بوده است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی به نظر می رسد سرکوب اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس موفقیت آمیز بوده است
همراه ما باشید

بسیاری از مردم فکر می‌کردند که تصمیم اخیر نتفلیکس برای لغو اشتراک‌گذاری رمز عبور فاجعه‌بار خواهد بود – یا حداقل، شاید این همان چیزی است که آن‌ها به آن امیدوار بودند، زیرا این امر احتمالاً منجر به این می‌شود که سرویس استریم تصمیم بحث‌برانگیز برای پایان دادن به اشتراک‌گذاری رمز عبور را برگرداند. اما متاسفانه برعکس این اتفاق افتاده است. در ایالات متحده، سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور با افزایش مشترکین جدید موفقیت آمیز بوده است.

اکنون، طبق گزارش روزنامه بریتانیایی The Times، نتفلیکس آخرین اعداد خود را در این هفته فاش خواهد کرد و انتظار می‌رود که افزایش بیشتر مشترکین را گزارش کند، که شواهد بیشتری نشان می‌دهد که سیاست به اشتراک‌گذاری رمز عبور، اگرچه نامحبوب، موفق بوده است (از طریق TechRadar). ظاهرا، تحلیلگران انتظار دارند که سرویس استریم افزایش 1.8 میلیون مشترک جدید را در سه ماهه مالی گذشته گزارش کند. طبق گزارش ها، تعداد کل مشترکین پرداخت کننده به بیش از 234 میلیون نفر خواهد رسید.

این بدان معناست که تصمیم نتفلیکس برای پایان دادن به اشتراک گذاری رمز عبور ظاهرا موفقیت آمیز بوده است

این افزایش پیش‌بینی‌شده کاملاً در تضاد با یک سال پیش است که نتفلیکس اولین کاهش تعداد مشترکان خود را در بیش از یک دهه اخیر اعلام کرد. این سرویس تقریباً یک میلیون مشترک را از دست داد که باعث شد اعتماد وال استریت به چرخش هالیوود از سینماها به استریم کاهش یابد.

نتفلیکس در میان زیان‌های مالی خود، به اشتراک گذاری رمز عبور احتیاط کرد تا از اشتراک‌گذاری حساب‌های کاربران متعدد جلوگیری کند و پلتفرم استریمینگ پول بیشتری را از دست ندهد. نتفلیکس پس از اعلام تصمیم خود، جنجال زیادی به راه انداخت و این سرویس به سرمایه گذاران خود در مورد احتمال “واکنش لغو” هشدار داد.

اما به نظر می رسد که برعکس اتفاق می افتد زیرا سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور موفقیت آمیز است. علاوه بر افزایش پیش‌بینی‌شده در این هفته، Bloomberg Second Measure – که خدمات استریم را ردیابی می‌کند – افزایش 236 درصدی مشترکین جدید را بین 21 می تا 18 ژوئن سال جاری گزارش داد. یک شرکت تحلیلی دیگر، آنتن، در اوایل ژوئن گزارش داد که “نتفلیکس 4 روز بزرگ از جذب کاربر در ایالات متحده را در 4.5 سال گذشته داشته است. [the company] خدمات استریم را اندازه گیری کرده است.»

علی‌رغم این افزایش‌ها در پایگاه مشترک نتفلیکس، همچنین مهم است که در مقایسه با تعداد کاربرانی که اشتراک خود را در نتیجه پاکسازی بزرگ اشتراک‌گذاری رمز عبور لغو کرده‌اند، در نظر بگیرید.

نکته جالب این است که این اعداد با آخرین سیاست‌های نتفلیکس، مانند آن، چگونه عمل خواهند کرد آخرین تصمیم تا طرح اولیه بدون آگهی خود را برای کاربران کانادایی کنار بگذارد. در هر صورت، اگر موفقیت سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس به ما بگوید، بحث برانگیزترین حرکات این پلتفرم ممکن است موفق ترین حرکت آن باشد. از آنجایی که این سرویس تلاش می‌کند تا در جنگ‌های پخش جریانی مرتبط باقی بماند، کاربران بیشترین تأثیر را دارند.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/vnqnye
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *