اندروید 14 دوست ندارد برنامه های جانبی را به روز کنید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 14 دوست ندارد ی جانبی را به روز کنید
همراه ما باشید

ما در حال آزمایش بتا برای اندروید 14 هستیم. به نظر می‌رسد این نسخه در ماه آینده منتشر خواهد شد. به گفته پلیس اندروید، اندروید 14 دوست ندارد برنامه های جانبی را به روز کنید، بنابراین قبل از انجام این کار به شما هشدار جدیدی می دهد.

قابلیت بارگذاری جانبی برنامه ها در اندروید هم موهبت و هم لعنت است. یک چیز عالی در مورد آن این است که می توانید برنامه هایی را که از لیست Play Store حذف شده اند بارگیری کنید. همچنین می‌توانید نسخه‌های قدیمی‌تر برنامه‌ها را دانلود کنید تا در صورتی که به‌روزرسانی جدیدتر چیزی را که دوست ندارید تغییر دهد.

با این حال، با خطر همراه است. نمی‌دانید که آیا APKی که دانلود می‌کنید حاوی بدافزاری است که می‌تواند در گوشی شما نفوذ کند و برای شما دردسر ایجاد کند. هنگام بارگذاری جانبی برنامه ها باید مراقب باشید.

اندروید 14 هنگام به روز رسانی برنامه های جانبی، هشدار جدیدی صادر می کند

شما نه تنها قادر به بارگذاری جانبی برنامه ها هستید، بلکه می توانید آن برنامه ها را نیز به روز کنید. فقط این به روز رسانی ها از پلی استور نمی آیند و باید برنامه ها را به صورت دستی آپدیت کنید.

بر اساس این گزارش، هنگامی که می خواهید یک برنامه جانبی را در فروشگاه Play به روز کنید، یک صفحه هشدار جدید ظاهر می شود. در این اخطار آمده است:به روز رسانی این برنامه از [third-party app store] (بتا)؟ این برنامه معمولاً به‌روزرسانی‌ها را از دریافت می‌کند. با به‌روزرسانی از منبع دیگری، ممکن است به‌روزرسانی‌های بعدی را از هر منبعی در تلفن خود دریافت کنید. عملکرد برنامه ممکن است تغییر کند

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Expedia چت ربات هوش مصنوعی خود را به اندروید گسترش می دهد و برنامه وفاداری One Key را معرفی می کند

هشدار برنامه جانبی آپدیت اندروید 14

این شرکتی نیست که شما را از به‌روزرسانی برنامه مسدود نمی‌کند. به شما این امکان داده می شود که به هر حال به روز رسانی کنید یا آن را لغو کنید. این هشداری است که خطرات استفاده از برنامه های جانبی را به شما یادآوری می کند.

آنچه گوگل می گوید درست است. بیایید خودمان را گول نزنیم، هنوز این احتمال وجود دارد که در فروشگاه Google Play با برخی از برنامه های مخفی مواجه شوید. با این حال، Google کارهای زیادی انجام می دهد تا مطمئن شود برنامه هایی که دانلود می کنید ایمن هستند. شما نمی توانید از فروشگاه های برنامه های شخص ثالث انتظار مشابهی داشته باشید.

نمی توانید مطمئن باشید که برنامه هایی که از یک فروشگاه شخص ثالث دانلود می کنید اصلا بررسی شده اند. دانلود هر نوع بدافزار در گوشی شما آسان است.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *